Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 519 224
  • 46 463
# 46 455
Хубаво, всички са се забавили. Колко време отнема според вас да се сформира такъв екип и да се отиде до хижата?
Повтарям си въпроса, за колко време ще се събере спец екип и ще отиде до хижата според вас? И не забравяйте, че говорим за планина в България, а не за Маями и екипа на Хорейшио.
Виж целия пост
# 46 456
За мен реалистично би било два часа, но не и 4. Прекалено е. Учудвам се, че се приема за нормално. Още повече е можело да има хора в беда...
Виж целия пост
# 46 457
Трудно ми е да го повярвам, н изгледах мага от край до край.
Като изключим английския на водещия, няма нещо, което да не сме виждали. Joy
Всичко "видяно" от мага вече сме обсъдили или предположили в темата.
Само тази "Катерина" не беше се появявала досега.
Виж целия пост
# 46 458
Дали е имало педофилия, по-скоро не, въпреки че пътуването на Ивей в Италия с Леон е съмнително.”
Изолде ,честно, ако знаех как щях са се поровя да изкарам мненията то за 20 дни назад ,ама дано desi slava се включи…
Заповядай:
Скрит текст:
Не, Изолде. Няма откъде да имам подобна информация. Просто изпитвам съмнения, че такава съществува, въз основа на всички публични документи свързани с отказ до достъпа на точно тази информация. Ако Данс предоставят тяхната разработка и каква точно оперативна дейност са извършвали официално с Гдбоп срещу групата, и се провери има ли подаван сигнал за някой политик към КПК от Калушев, ще се изяснят доста нещата. Само че, те крият тази информация като златното яйце.

При официален отказ от предоставяне на достъп до Срс-тата по старата разработка, следва сигнал до висшестояща прокуратура, висш съдебен съвет, главен прокурор, и Европейска прокуратура.
На базата на мнението на криминалиста Иван Савов  от вчера, спокойно може да се поиска разследване по члена в НК за ОПГ.
ПС: Все още вярвам в педофилията и официалната версия, но  тя трябва да бъде доказана все пак.
Виж целия пост
# 46 459
На видеото се вижда, че в 10:45 Деян все още е в хижата. Не се знае кога е тръгнал обратно и кога е срещнал гранична полиция, но едва ли е било преди 11:15/11:30.
От там нататък се подава сигналът и се почва сформирането на екип, което заедно с подготовката едва ли е малко, но да кажем до 12:15/12:30 да тръгнат от София.
Зимни условия, трафик и разстояние от София до хижа Петрохан 74км, бих казала че са пристигнали при хижата към 13:30/14:00 пряко сили. Според Google maps пътят е 1.5 часа, ама хайде да кажем, че може да са го минали и по-бързо ако са били на сирени примерно. (Тук вкарвам вметка, че ако са били с тези специализираните бусове, те едва ли се движат със скоростта на кола, бих предположила, че са по-бавни)
Точно около времето, в което кметът е получил обаждане.
Ако иска нека някой да преразгледа нещата.
Виж целия пост
# 46 460
Е, как, екипа по телепортация къде е спал? Не е искал да се помогне на хората ли? Тцтцтц
Виж целия пост
# 46 461
В показанията си Деян споменава само едно единствено оръжие до телата на тримата загинали - черен пистолет. Толкова.
Кмета казва 3 пистолета и карабина под единия.
Последно 1 или 4 оръжия са открити до телата?
Ако Деян казва истината - все пак пръв е там, то тогава кой ги нареди там тези оръжия, които Деян не е видял?
От брифинга информацията е трети вариант с 3 оръжия.
Ха сега де.
Виж целия пост
# 46 462
В показанията си Деян споменава само едно единствено оръжие до телата на тримата загинали - черен пистолет. Толкова.
Кмета казва 3 пистолета и карабина под единия.
Последно 1 или 4 оръжия са открити до телата?
Ако Деян казва истината - все пак пръв е там, то тогава кой ги нареди там тези оръжия, които Деян не е видял?
От брифинга информацията е трети вариант с 3 оръжия.
Ха сега де.
Последно на кой вярвате?

И не, грам не познавате системата. Иначе нямаше да задавате такива, хм, въпроси. Или ги задавате, защото сте пряко свързана със?
Виж целия пост
# 46 463
Не я ли виждате,че задава нон стоп въпроси, отдавна коментирани и дъх не си поема между тях... отговори й някой за нещо, тя следваща порция претоплени манджи... следващият въпрос ще е за броя снежинки, а след това и кой сложи този простор...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия