Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 417 963
  • 43 642
# 8 940
Още нещо - ако имаше и най-малкото съмнение за участие на отряд минал да ги ликвидира, вярвайте ми, че никакви записи, информации, снимки щяха да пускат контролирано разследващите.
Виж целия пост
# 8 941
Още нещо - ако имаше и най-малкото съмнение за участие на отряд минал да ги ликвидира, вярвайте ми, че никакви записи, информации, снимки щяха да пускат контролирано разследващите.
Напротив...
Виж целия пост
# 8 942
Ама чакайте малко. Омърлушени били по празниците. Като е въпрос на време да ги арестуват, защо направо не са изчезнали? Уж от Мексико се прибрали буквално за половин ден, а тук - закриване на сайтове, дето може от всяка една точка на света да го направиш. Отписване на детето. Празнуват си омърлушени. Подпалват си хижата. Вместо дим да ги няма към Румъния или Гърция.
Виж целия пост
# 8 943
Прокрадна се и друга интересна нишка, която е интересен психологически феномен.

Когато се случи нещо лошо на някого, хората се опитват да му препишат лоши черти, които не виждат в себе си. По този начин психиката ни защитава със следния несъшествуващ причинно следствен феномен : ако върша правилни/добри неща, ще ми се случват добри неща. Ако върша неправилни/лоши неща, ще ми се случват лоши неща.

За това чисто психологически се среща обществото да обвинява жертви на изнасилване във фриволно поведение, като къси поли. (това съм го чел в книги по психология, не си го измислям).

Ето и тук се забелязва - богати и разглезени били, в СМГ били, ама двойкари....изобщо някви недоказани неща...ама така се успокояваме, че ние няма да завършим като тях. Щото ние сме отличници на СМГ.
Виж целия пост
# 8 944
Снимката за мен е истинска. Просто изглежда така, сякаш някой за секунда е направил скришно снимка с телефона си, без Фокус и правилно позициониране на камерата, за да не се види.
Напишете в Гугъл Петрохан снимка и статията излиза отдолу, първата без снимки.
Виж целия пост
# 8 945
И аз мисля, че в лаптопи и телефони ще намерят такова съдържание, вече не знам дали за собствена или чужда употреба, защото Валери спомена, че може би е видял снимка в лаптопа на ИК, на която имало гол мъж. Каза, че не е сигурен дали е бил съвсем гол, защото ИК бързо я е сменил.
Като нищо има заснети някакви извращения…. Чакаме да проверят всичко и да съобщят.
Виж целия пост
# 8 946
Имам един въпрос, който не ми дава мира - защо тук има няколко потребителя, които със сектантска страст отричат вскяква възможност за злоупотреба с деца от сексуален характер в този случай, а по отношение на другите данни някак приемат, че може и да са верни.
НЯМА ТАКИВА. Не знам къде ги виждате. Може ли цитати? Или поне един единствен цитат. Защото аз следя темата от самото начало, и не видях такива мнения.
Това са много грозни инсинуации, които силно приличат на активните тролски атаки в социалните мрежи.
Виж целия пост
# 8 947
Ама чакайте малко. Омърлушени били по празниците. Като е въпрос на време да ги арестуват, защо направо не са изчезнали? Уж от Мексико се прибрали буквално за половин ден, а тук - закриване на сайтове, дето може от всяка една точка на света да го направиш. Отписване на детето. Празнуват си омърлушени. Подпалват си хижата. Вместо дим да ги няма към Румъния или Гърция.

За мен те наистина са вярвали в тази кауза с тулкувците/прерожденците и тнт.
Били са умърлушени, на защото ще ги хванат, а защото са останали неразбрани от този свят.
Затова са решили да преминат към следващия.
Виж целия пост
# 8 948
Четох интервю с бащата на Валери от 2008 г.относно бизнеса му. Авторът на интервюто с възторг обявява заплатите, които получават служителите му месечно. С бонусите дистигали 8000 лв. Сигурно помните 2008 г..колко бяха минималната и средната заплата и какво са били 8000 лв. Не, че към днешна дата, дори и при тази инфлация, пак не са нещо. Та какво се чудим как е хвърляла милиони майката...
Виж целия пост
# 8 949
Ама чакайте малко. Омърлушени били по празниците. Като е въпрос на време да ги арестуват, защо направо не са изчезнали? Уж от Мексико се прибрали буквално за половин ден, а тук - закриване на сайтове, дето може от всяка една точка на света да го направиш. Отписване на детето. Празнуват си омърлушени. Подпалват си хижата. Вместо дим да ги няма към Румъния или Гърция.
Липсват спонсори,
Виж целия пост
# 8 950
Кажете поне от коя медия е тази снимка.
Виж целия пост
# 8 951
Оле, как може такива снимки в интернет, това не е нормално,нали и деца могат да видят.Ето това ни е нивото. Сигурно от МВР са казали - тия не вярват на нищо, дай да им пуснем тука една неофициална снимка. Тц тцтц. Какъв шок е това , къде е достойнството на тези хора, че така ги разнасят след кончината им. нали и те имат майки и бащи..
Виж целия пост
# 8 952
Е, ако е останал там Валери какво щеше да стане от него. Цял живот обречен на Ламата ли. Без образование, без работа и без семейство и деца.
Неее, мамчето е готвело сина си за наследник на ламата, един вид наследник на организацията и вече се е виждала до него, пък той нито олимпиец по математика станал, нито МИТ завършил, нито лама станал, а тя и трите възможности му е предлагала, че и плащала, и пробутвала.
 Е как да не го кълне сега, верно нищо не е станало от него. Ядосва се жената, според много майки тук, с право.
Виж целия пост
# 8 953
Преди 3-4 дни още се говореше за снимката. Иван Бакалов беше писал. Подиграваха се кой бил той.
Скрит текст:
Не съм виждала и не искам да гледам снимката, която коментирата. Който я е виждал може да прецени дали написаното е съвпада.
Виж целия пост
# 8 954
Това е мойто виждане.
Богато семейство с възможности, две деца, едното учи в елитна гимназия в центъра на София, но (за лош късмет) се зарибява по леката дрога и това се отразява на поведението му, респективно на обучението му. Богатите му родители искат да го откъснат от лошото му обкръжение и го пращат далеч от София, но не в нарко комуна, а в будистката школа на Лама Ивайло Калушев, която по него време лагерувала в джунглата на Мексико. Детето Валери Андреев е радушно прието. Родителите му плащат добре. Майката няколко пъти ходи да го навестява. То се оправя - зарязва дрогата. Въпреки че вече е излекуван от зависимостите си, иска да продължи да живее в комуната на Ивайло Калушев. Харесва му приключенския живот на свобода в гората и игри в пещери. Родители му нямат нищо против. Щом детето е щастливо там.
Обаче! Обаче през школата на Ивайло Калушев обучение минават не едно и две деца. В даден момент се появява ново дете. Докато привикне с новата среда, Ивайло му обръща повече внимание. Нормално. Но, не и в очите на Валери. Този младеж в пубертет започва да ревнува. Внушил си е, че след като богатите му родители са изсипали торба с пари за комуната , то той трябва да е дете с привилегии и да е галеника на комунатата. Започва да прави сценки, да създава проблеми, да предизвика напрежение в групата. Въпреки това Ивайло Калушев не го намразва и не го гони. За една Нова година момчето Валери само решава да се прибере за празниците в България при родителите си. И всъщност остава за постоянно в София. Приключва с комуната.
Минава известно време. Младежа Валери почва да мрънка на баща си за пари. Знае, че е богат. Баща му казва да не чака на готово, а да се хване на работа и сам да си спечели пари. Обръща се и към майка му. И тя го отрязва. И тук вече се проявява злото. Навремето, когато родителите умували къде извън София да спасят детето си от лошата среда, бащата бил за някое място в пределите на страната, докато майката настоявала за комуната на Ивайло Калушев. Този спор малко ги настроило един срещу друг. И като се наложила майката, бащата останал разочарован, че не е надделял като глава в семейството. Валери знаел за този спор между майка и баща, и решил да манипурира като ги накара да се чувстват виновни родители, които трябва да изкупят вината си като го компенсират посредством финансова помощ уж да започнел собствен бизнес. Как се вменява вина? Правиш се на жертва. Валери почнал да прави намеци, че в комуната Ивайло Калушев му е посягал сексуално. Това е скандално от неговата уста. А един от начините да запушиш нечия уста, е пари. Ето така от Валери Андреев първоначално тръгва слуха по адрес на Ивайло Калушев в педофилия. Правена е проверка. Нищо не е доказано. Ала в аналите (архивните папки) на службите вече е записано, че за този човек Ивайло има съмнения за педофилия. А, нали знаете, веднъж като тръгне хорска приказка, че имаш шавлива сестра, върви сетне доказвай, че всъщност изобщо нямаш сестра.
Изслушах и интервюто с Валери ,той сам признава, че никога не е виждал Николай и Ивайло да имат интимни ласки помежду си. Нито пък е чувал друг човек да казва такова нещо за тях. Повтарям: НЕ ЗНАЕ МЕЖДУ НИКОЛАЙ И ИВАЙЛО ДА Е ИМАЛО СЕКС.
В интервюто Валери твърди, че през 2022 г. срещу Ивайло е подал сигнал пред двама цивилни агенти от отдел "Киберпрестъност" към ГДБОП – Главна дирекция за борба с оорганизираната престъпност. Сигнала е за (Забележете!) онлайн финансови злоупотреби и затова се обръща към служители от "Киберпрестъност".
Явно тогава между Валери и Ивайло е имал някакъв финансов спор. И, между другото, пред ченгетата Валери наклеветява Ивайло, че си пада по по-малки от него мъже. Предполагал, че може би Ивайло спи с Николай.Толкова от мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия