Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 517 851
  • 46 429
# 21 630
Има есхумация.

Много нагли искания, не става така. Резюмета, експертизи. Това да не е дневник, или стенограма от народно събрание. Има НПК. И процесуалното действие е  предявяване на разследването. Цялото. Тогава засегнатите имат право да правят искания, бележки и възражения. Единствено тогава и в нито един по- ранен момент. НПК. И нищо по- различно от подобен фолклор.
Виж целия пост
# 21 631
Нищо подобно! Постът няма редакция и зпочва с това, че го правии във връзка с новото разяитие около освобождаването на телата. Има опция да видите редакциите, ако има такива.
Виж целия пост
# 21 632
Нищо подобно! Постът няма редакция и зпочва с това, че го правии във връзка с новото разяитие около освобождаването на телата. Има опция да видите редакциите, ако има такива.

Искате ли да помислите, вместо само да си пишете? Горе пише: "искат телата". След P.S. пише, че телата вече са освободени. Какво ли значи това? Мистерия!

P.S. Я и аз да лепна едно P.S.
зпочва с това, че го правии във връзка с новото разяитие около освобождаването на телата.

Тоест? Телата СА освободени. Дори Вие самата го казвате. Не разбирам за какво спорите.
Виж целия пост
# 21 633





Никъде не пише, че искат телата.
Вие цитирате описанието на събитието. Аз ви цитирам съвсем нов пост на Ралица в страницата на самото събитие.
Виж целия пост
# 21 634
Да протестира Ралица, как ще и дадат докладите от досъдебното производство, то не е приключило. Оставила си е детето на гуруто педофил и сега не иска да приеме истината. Да по-лесно е да прехвърлиш вината от собствените ти постъпки на  следствието и да повярваш в теориите на конспирациите отколкото да признаеш собствените си погрешни решения.
Виж целия пост
# 21 635
https://www.facebook.com/share/1Qv7SyBTBB/
Никъде не пише, че искат телата.
Вие цитирате описанието на събитието. Аз ви цитирам съвсем нов пост на Ралица в страницата на самото събитие.

Не знам какво ми цитирате Вие, аз Ви цитирах описанието на събитието, което НЕ е създадено преди 3 часа. Преди 4 часа го е редактирала и е добавила P.S.  И да, точно там е писало, че искат телата. Явно не ме четете, а само си пишете. Е, няма да Ви преча, дерзайте.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 21 636
Ами те могат да ги държат в камера и да не ги погребват.
Просто е доста скъпо.
Може ли някой юрист ако има тук да каже доколко пострадалите (в каквито вероятно са конституирани близките) имат право на всички тези искания преди да е приключило досъдебното.
Виж целия пост
# 21 637
Florecita, редактирах си поста със скрийншотове. Личи си, че не боравите добре със СМ.
Виж целия пост
# 21 638
Допускане до разпознаване на телата преди самото освобождаване, което всъщност оборва твърдението ви, че вече са видели телата!
И след това искат задържане на освобождаването, докато не им се връчат СМЕ... тоест, те искат само да видят телата. Все още не искат да ги прибират за погребение.
Виж целия пост
# 21 639
Ами те могат да ги държат в камера и да не ги погребват.
Просто е доста скъпо.
Може ли някой юрист ако има тук да каже доколко пострадалите (в каквито вероятно са конституирани близките) имат право на всички тези искания преди да е приключило досъдебното.
Нямат право. По- горе съм описала
Има момент за запознаване с материалите по разследването, след приключването му
Някой адвокат в момента се гаври с дипломага си, ако има такава.
Виж целия пост
# 21 640
Това не е концерт по желание, не искат да ги вземат. Телата са освободени и трябва да ги приемат, никой не им пречи да ги съхраняват срещу заплащане и да предприемат каквото решат. Никой не е длъжен да ги държи докато им скимне. И на разследващите не им е лесно, да имаш работа с такива хора...
Виж целия пост
# 21 641
Преди 4 часа Ралица е посочила условията, които да бъдат изпълнени при освобождаването на телата, което значи че дотогава не са видени.

Слушах по Нова, че района около хижата още е под полицейска блокада - 33 дни вече и че няма никаква нова информация по случая. Какво ли толкова я обследват тая хижа, че и района около нея? Нали поне за там всичко е ясно и няма да се правят други експертизи.
Виж целия пост
# 21 642
Как така условия ще поставя Ралица при освобождаване на телата? Няма да вземе тялото ли, нали това искаше?
Безумна история, че и поддръжници има 😨
Наистина не им е лесно на МВР ..
Обяснителния текст е отпреди 3 часа. Колко да е стар?


Преди3 часа е редакцията. Хайде да четем:

След P.S. какво пише?


Скрит текст:

Между другото, в същия обяснителен пост искат помощ за наем за озвучаване! Моля?! Само остава и DMS номер да открият!🤦♀
Освен пари за озвучаване, събират пари и при подписване на петицията за сваляне на песента на Слави. Без думи съм!🤐
Виж целия пост
# 21 643
И трите семейства ли не искат да си ги вземат или само Ралица?
Виж целия пост
# 21 644
Ралица сама ли организира протестите ? Или има и роднини на другите загинали?
За Дечо и Ивей никой нищо не каза...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия