Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 499 731
  • 45 887
# 21 855
За датите не знам, но е имало пълнолуние в нощта на 1.02.2026 срещу 02.02.2026 .
Full moon days are profoundly significant in Buddhism, marking the birth, enlightenment, and passing away (Parinibbana) of Gautama Buddha.

Околчица нали е по-късно? Значи тогава няма enlightenment?
Виж целия пост
# 21 856
А има ли версия: ИК да е убил тримата в хижата, после децата и накрая себе си?
В началото даже беше водеща версия, но тогава не се знаеше, че е духнал с кемпера доста преди пожара и смъртта на тримата.
Така че, не, няма как.
А има ли вероятност на Околчица да е имало чакаща друга кола с която да се върне някой от кемпера?
Виж целия пост
# 21 857
За датите не знам, но е имало пълнолуние в нощта на 1.02.2026 срещу 02.02.2026 .
Full moon days are profoundly significant in Buddhism, marking the birth, enlightenment, and passing away (Parinibbana) of Gautama Buddha.

Околчица нали е по-късно? Значи тогава няма enlightenment?

Оповестено ли е официално колко по-късно? Не следя медиите напоследък, останала съм с впечатлениено, че няма още официален ден и час на смъртта.
В нета пише, че пикът на пълнолунието е в 0:09 ч. на 02.02.2026 г.
Но не се хващам за него, разбира се. Просто ровейки за евентуална символика, попаднах на това.
Виж целия пост
# 21 858
За датите не знам, но е имало пълнолуние в нощта на 1.02.2026 срещу 02.02.2026 .
Full moon days are profoundly significant in Buddhism, marking the birth, enlightenment, and passing away (Parinibbana) of Gautama Buddha.

Все пак си мисля, че дати като :

2,2,2026 и огледалната 6,2,2026

може и да са значели нещо.
Виж целия пост
# 21 859
Разследването отдавна има дивиара от камерата отпред, така че те знаят дали или. Но, разбира се, няма да ни кажат нищо.
Виж целия пост
# 21 860
Абсолютно. И баща и дъщеря с казали повече, и майката на ИК е казала повече, просто на нас не се дава инфо. Сигурна съм че всичко се е изяснило до голяма степен, както съм сигурна че се прикрива нещо. А те нека са се самоубили пак. Жалко за децата за пореден път.
Виж целия пост
# 21 861
Съвсем забравих да питам за стихотворението на Ботев аз. Липсата на последния ред какво точно символизира? Че сме безсмъртни? Че изборът между хляб и свинец не е опция? Ок, да укаже мястото, ако е чакал някой и не иска да ползва СМ ми е достоверна версия. Но ако е хукнал да се възнася като втори Ботев, Буда или Башар, защо без последния ред? Там умните глави какво казват?
Виж целия пост
# 21 862
Съвсем забравих да питам за стихотворението на Ботев аз. Липсата на последния ред какво точно символизира? Че сме безсмъртни? Че изборът между хляб и свинец не е опция? Ок, да укаже мястото, ако е чакал някой и не иска да ползва СМ ми е достоверна версия. Но ако е хукнал да се възнася като втори Ботев, Буда или Башар, защо без последния ред? Там умните глави какво казват?
Ако е чакал някой, би го изпратил на Деян. Майката се разбира, че не е могла да помогне. Търсила е помощ от Деян.
Виж целия пост
# 21 863
A може да е било просто подсказка къде отива.
Виж целия пост
# 21 864
A може да е било просто подсказка къде отива.

Това е ясно, но само ако сигнализираш на някой за място. Безсмислено обаче при самоубийство.
Виж целия пост
# 21 865
Т.е. не е знаел кой ще дойде
Виж целия пост
# 21 866
А има ли вероятност на Околчица да е имало чакаща друга кола с която да се върне някой от кемпера?
Има вероятност и летяща чиния да ги е чакала, но не е голяма тази вероятност.
Ако някой е ходил в хижата при ония тримата преди смъртта им – връщащ се Калушев или други убийци, щяха да бъдат засечени от камерите. Трябва ли да наливаме от пусто в празно до безкрай? И кой за Бога ще инсценира самоубийство, пъхайки пушка под брадата на жертвата? Представете си го чисто физически цялото упражнение. Абсолютно ненужно.
Виж целия пост
# 21 867
Също толкова ненужно е и да се самоубиваш така. Както видяхме, не е и особено ефективно. Та се е наложило да се досамоубива. Иначе, представих си го. Като за самоубийство е още по-абсурдно.
Виж целия пост
# 21 868
Започна да прилича на час по литература, с това какво е искал да каже автора/ Калушев. Той най-добре си знае какъв е смисъла на това сбогуване с майка му.
Видях днес снимката, качена от Ралица. Алекс е бил невръстно дете. Какво точно е крайното в поведението на едно малко дете, за да го откъснеш от среда и семейство и да го пратиш в  изолация в планината?
И пак акцентът на поста на Ралица е друг човек, а не собственият  син. И пак съдържанието  е колко са свободни и далеч от правилата на обществото. Хем ти пречи това общество, хем после изисква от същото това общество. Нонсенс.
П.с. Dazel, а как точно ще го държат в тази поза, за да го убият?И той няма да се съпротивлява? По-логично е да го застреляш от упор.
Виж целия пост
# 21 869
Също толкова ненужно е и да се самоубиваш така. Както видяхме, не е и особено ефективно. Та се е наложило да се досамоубива. Иначе, представих си го. Като за самоубийство е още по-абсурдно.
Не чак толкова, колкото, ако беше убийство. Както стана ясно, пистолетите са били два. За него останала пушката. Може пък да е имал сантимент към нея. А с пушка в слепоочието - няма как.
За ефективността, ако ме бяхте питали до този случай, кое е по-сигурното - в слепоочието или под брадата, щях да кажа под брадата. Знам, че в слепоочието има немалка вероятност да не уцелиш където трябва и да останеш жив. Особено пък с пушка, шансовете на Ивей за успешно самоубийство са изглеждали най-добри. Малшанс...
Калушев се е оказал най-подготвен по темата, налапвайки дулото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия