Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 493 672
  • 45 694
# 22 185
По лична карта е бил там, да.
Я пак, че не те разбрах. Според теб третият човек в кемпера не е Ники. Така ли?
Тогава чие е третото тяло и къде е Ники?
Нищо не е според мен. Не внушавай, ако обичаш.
Факти:
Разпознат е по лична карта.
Убит с куршум в главата.
Нищо не внушавам, зададох въпрос какво си искала да напишеш? Щото някой ще го прочете и ще напише, че е друг убития. Виждаме ежедневно четено, недопрочетено как се разпространява като 100% истина.
Виж целия пост
# 22 186
По лична карта е бил там, да.
Признавам си, направо запецнах. Нямам думи, не ми достигат от българския ми език.
Защо ни искат лична карта в институциите? Не си водим с нас хора за разпознаване.
Виж целия пост
# 22 187
Е спокойно де.
Снимки от кемпера няма
Щом изначално твърдят че е едно лице е това, знаят от личните му документи нали? Или врачанската полиция го познава отпреди това?
Снимки после по време на разследването.

И за чий да харчат пари за ДНК ако няма съмнение в самоличността
Виж целия пост
# 22 188
По лична карта е бил там, да.
Я пак, че не те разбрах. Според теб третият човек в кемпера не е Ники. Така ли?
Тогава чие е третото тяло и къде е Ники?
Нищо не е според мен. Не внушавай, ако обичаш.
Факти:
Разпознат е по лична карта.
Убит с куршум в главата.
Нищо не внушавам, зададох въпрос какво си искала да напишеш?
Просто съобщавам фактите.
В 21 век нещо за ДНК можеше поне да се чуе, ако майката ще замърси.
Просто шеше да звучи, че са се постарали по-добре.
Така си мисля, не твърдя, че съм права. Може намерена лична карта в кемпера да е напълно достатъчна за разпознаване.
Виж целия пост
# 22 189
Ами личната му карта е била с него. Сравнява се снимката на картата с лицето на трупа и виждат, че е едно и също лице.
Какво толкова за иронизиране има бе Спенса?
Виж целия пост
# 22 190
Е той ако не е неузнаваем, няма за какво за се сравнява ДНК. Ако ще и 22ри век да е. Няма такова изискване.
Виж целия пост
# 22 191
Lady_A
започваш да ме съмняваш леко Joy

Усъмни се, че си проверявам нещата, които ме интересуват ли - направо си знай, че е така Grinning
И не броя снежинки, защото Соларис преди около 3000 страници даде изчерпателни данни от официален източник (метеорологични данни!) Това например де.
И не се чудя как са минали за 4 мин Враца, защото ми е ясно, че камерите може да не са настроени с точен час.
И като ми кажат намерени гилзи в кемпера, не се питам ама що така казват, като са в револвера... Просто си чета, мисля, проверявам, питам хора, дето знаят и те така.
Виж целия пост
# 22 192
Щом Ралица не е вдигнала врява, значи не е друг. Нали освободиха телата?
Виж целия пост
# 22 193
Не го е видяла още.
Виж целия пост
# 22 194
Сканират отпечатък на всеки, когато си вадим лична карта или паспорт. Има го в базата данни.
Виж целия пост
# 22 195
Това по-бива.
Виж целия пост
# 22 196
Е той има и други роднини, може някой от тях да го е разпознал.
Съдебният лекар не може да й дава информация какви процесуални действия са извършвани, той само й е казал, че прави аутопсията на НЗ, като разполага и с документа му за самоличност.
Виж целия пост
# 22 197
Е как не го е видяла?! Нали ходи да иска да го види и по тв дава интервюта, че не ѝ го дават?! Сега ѝ го дават, а тя не ще... Е това какво е?!
Виж целия пост
# 22 198
Lady_A
не бе човек. Просто ми звучиш, като професионален килър. Joy
Виж целия пост
# 22 199
Е, това вече изобщо не може да бъде сериозно. Spensa се шегува, разбира се. Досега из всички възможни изчетени глупости (тук и във фейса), само това не бях прочела, че имаме "подхвърлен" труп. А иначе има невероятни глупости. 😆
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия