Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 441
  • 45 552
# 22 620
Дорис, планинска местност е със силен снеговалеж. Няма нищо странно в спирането на тока. То в града спира, какво остава за там.
Защо обаче не е пуснат генератора е друг въпрос.

Е как защо.
Слизат в мазето да го пуснат, но се сещат какви Сектанти и Пeд@фили са и така се разстройват , че решават да запалят мазето и хижата.
 Не се справят много добре, Дечо си изгаря изцяло кожата на ръцете, Ивайло панталона, а Пламен  леко брадата.
Сещат се, че трудно ще тръгне огънят от мазето към горните етажи , затова награбват чували с пелети и разхвърлят навсякъде. Разхвърлят и личните си вещи в една от стаите, а защо... признавам си, че  нямам обяснение.
Обяснението е ,че някой нещо е търсил...

Най-вероятно е така.
Виж целия пост
# 22 621
Започна по on air
Виж целия пост
# 22 622
Дорис, планинска местност е със силен снеговалеж. Няма нищо странно в спирането на тока. То в града спира, какво остава за там.
Защо обаче не е пуснат генератора е друг въпрос.

Е как защо.
Слизат в мазето да го пуснат, но се сещат какви Сектанти и Пeд@фили са и така се разстройват , че решават да запалят мазето и хижата.
 Не се справят много добре, Дечо си изгаря изцяло кожата на ръцете, Ивайло панталона, а Пламен  леко брадата.
Сещат се, че трудно ще тръгне огънят от мазето към горните етажи , затова награбват чували с пелети и разхвърлят навсякъде. Разхвърлят и личните си вещи в една от стаите, а защо... признавам си, че  нямам обяснение.
Преди това имаше пред камера сбогуване. Показване на средни пръсти, за"балъците" и на кочината ни.
Непонятно е как здрави прави мъже с професии са се самоубили?  Това все пак е самостоятелен избор.Били добри хора. Ламата е успял да им въздейства и слагат край на земния си живот.
Родителите им "ни вопъл ни стон". Вероятно не са одобрявали начина им на живот. Отделени по шубраци, само мъже да "гонят Михаля".
За Ники и Сашко трябва родителите им да се замушат в някоя пещера, а не да правят протест. Помията, която искат да измият от убиеца на децата си е подло и срамно за тях.
Виж целия пост
# 22 623
https://www.bgonair.bg/tvonline
Виж целия пост
# 22 624
Обединени са двете разследвания
Виж целия пост
# 22 625
https://nova.bg/live/news
Виж целия пост
# 22 626
Сега го продължават по нова нюз. Другите го прекъснаха
Виж целия пост
# 22 627
мързеливка, не мога да го сложа в скрит текст, много е дълго,  но няма да правя извадки, цялото е важно според мен, пък който има интерес, ще си го прочете и ще си направи съответните изводи и паралели в подхода.
 Давам линк към страницата на съда с решението, изисква да се свали.
П.П. Опитах се да отворя повторно през линка, преди да го постна  и се беше получило, но и аз виждам впоследствие, че показва прав път. 

https://sgs.justice.bg/bg/12543?from=&to=&actkindcode=5001&casen … D1%81%D0%BA%D0%BE

Ако все пак и това не се отваря, може да се потърси: Решение № 5767 от 23.09.2025 г. на СГС по гр. д. № 7101/2024 г.
Виж целия пост
# 22 628
Толкова по въпроса с рикошета. И как Алекс е застрелян в гръб
Виж целия пост
# 22 629
Някой чу ли дата на смъртта на Околчица?
Виж целия пост
# 22 630
Някой чу ли дата на смъртта на Околчица?

Не. Мислят я още.
Виж целия пост
# 22 631
Сега ще я кажат, бръм.

Интересно колко пък сняг има на Петрохан.

Паричният поток е сериозен към групата.
44 сметки на общо 12 лица, юридически и физически....
Виж целия пост
# 22 632
Госпожата поне не каза за дата на смъртта. Имало сняг и не можело да съберат допълнителни доказателства от Петрохан. Тази прокурорка само не се разплака, така й трепереше брадичката.
Виж целия пост
# 22 633
Пишете какво казват за тези, които не могат да гледат.
нищо ,само ала бала...
Виж целия пост
# 22 634
До момента нищо сериозно от русата леля, но прави впечатление, че рязко е сменила Словата и вече ги нарича Шестимата Мъже, установяване смъртта на Тримата в кемпера...обединени са двете дела, назначени са допълнителни тройни експертизи, дъра, бъра...

На всички ни е ясно, че този"брифинг" смехотворен е във връзка с организирания от Ралица протест. Страх лозе пази.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия