Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 540
  • 45 551
# 22 650
Кучетата са умрели от задушаване с въглероден оксид и от болковия шок. Направена е аутопсия от ветеренирни лекари. Ужасно е
Виж целия пост
# 22 651
В у-ще Космос са регистрирани нарушения, липса на контрол по отношение на цялостната организация на учебния процес и липса на контрол на директора на училището...
То това се виждаше с просто око..
РУО не е осъществявало контрол (поредна безконтролност от държавна институция). Прокуратурата щяла да работи по това.
Тонът и поведението на госпожата от прокуратурата е променен.
Виж целия пост
# 22 652
44 сметки? За 5 човека 44 сметки? Аз такова чудо не съм виждала, нито чувала.
Даренията всъщност са абсолютно мижава работа, ако изключим това за 250хил. на Ивайло Иванов. За 3-4 години 50 хиляди лева е едно голямо нищо. Явно рязко са намаляли платежоспособните фенове на сектата.
За кемпера - е, поне сега ще се спре с манипулациите за рикошети и други глупости.
За времето на смъртта казаха, че е определен приблизителен ден.
За Космос - дано им отнемат лиценза и ги затворят. Не съм наясно с международни лицензи и т.н., но на това се надявам.

С две думи - всичко си е, както си е. Изненади няма. Не, че някой е очаквал де.

Кучетата са умрели от задушаване и от болките. Направена е аутопсия от ветеренирни лекари. Ужасно е

От къде е това инфо? Горките животинки. 😔
Виж целия пост
# 22 653
Коя е датата на смъртта?
Виж целия пост
# 22 654
Коя е датата на смъртта?

Приблизителен ден.
Виж целия пост
# 22 655
Да.
Кой такъв посочват?
Виж целия пост
# 22 656
Коя е датата на смъртта?

Не я споделиха. Никаква конкретика не дадоха освен точна посока на куршумите.
Виж целия пост
# 22 657
Най-вероятно е имало и други приходи, не само от даренията. Ще видим какво ще установят за паричните потоци на петимата.

За кучетата - казаха го, гадно беше... Май не са били точно будисти тези хора. Пак поредната фасада за отвличане на вниманието, особено на вниманието към Калушев.
Виж целия пост
# 22 658
Да.
Кой такъв посочват?

Не казаха конкретно, само това. Установен е приблизително.

Най-вероятно е имало и други приходи, не само от даренията. Ще видим какво ще установят за паричните потоци на петимата.

Калушев никога не е работил. Не вярвам да има каквито и да било приходи. Тоест, само е цицал наготово. Егати търтеят.
Виж целия пост
# 22 659
Информацията за даренията е от свидетелски показания.
Виж целия пост
# 22 660
Не се знае! Не я казаха!
Ако се окаже, че тези хора са били живи няколко дни след намирането на телата на Петрохан, ще има публичен линч, но не на родителите.
Виж целия пост
# 22 661
Не казаха дата на смъртта на Околчица.
Защо не са гръмнали горките кучета?!

Благодаря she_is за линка!
Виж целия пост
# 22 662
Половин час загуба на време. Накрая се скриха без да отговарят на въпроси.
Виж целия пост
# 22 663
Животинките са умрели в голяма болка, тази жестокост,
 загиналите не изглежда съзнателно да са им я причинили
Виж целия пост
# 22 664
Не се знае! Не я казаха!
Ако се окаже, че тези хора са били живи няколко дни след намирането на телата на Петрохан, ще има публичен линч, но не на родителите.
И защо? защото са си изключили телефоните и са стояли в планината, без връзка с външния свят, при активно издирване?


На мен брифингите ми спряха, когато прокурорката даде думата на някакъв.
Всички тв загубиха рязко интерес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия