Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 483 764
  • 45 464
# 23 025
Рангелова качи всички брифинги. Къде се казва, че задължително е стреляно с лява ръка? А мисля, че и Lady_A обясни, че десничар може да стреля с лява ръка. Включиха се хора, че се има предвид посоката на траекторията.
Никъде и никой , освен в темата, не е казвал, че ламата е стрелял с лява ръка.
Такова издребняване в несъществуващи детайли е откровена провокация, за да се отвлича внимание.
Доколкото схващам, опровержението на заключението от експертизата идва оттам, че няма как лама да се гръмне в устата идеално правилно, ами малко не захапал пищова деснячески.
Виж целия пост
# 23 026
Добре, ако ще се самоубивам, защо бих се застреляла с лявата ръка, при положение, че съм десничарка? Няма логика.
Виж целия пост
# 23 027
Да се завърти снимка е много по-лесно. Поради каква причина се прави ?
Виж целия пост
# 23 028
PureLove, има и детска ясла и градина, в Драгалевци.
ЧДГ Космически деца с мото "Осигуряваме среда за растеж и превъзходство на децата ни". Институциите обаче съм сигурна, че няма да разровят кошера толкова надълбоко.
Виж целия пост
# 23 029
Калушев се е прострелял с лявата ръка, защото този, който му е наврял пистолета в гърлото е десничар.
Бърд хакнаха пощата на ДАНС, изнамериха първи Валери, но като изгледаха записите от камера отпред хижата и се покриха.

Точно с такъв револвер е много трудно и болезнено да налапаш цевта и да се самоубиеш...
Вие откъде го знаете това?
Виж целия пост
# 23 030
Преди няколко поста някой попита за тримата, когато за последно влизат в хижата, когато следващият кадър е пожара. Та там вървят я този ред: първи Ивей, след него Пламен, малко по-встрани вдясно, е Дечо. Чува се тихо, заповеднически:"Влизай!" Ивей влиза, чува се изстрел. Плътно след него е
Пламен, вдясно, повтарям се, в Дечо.
Малко преди това, преди да отидат някъде вдясно и да се върнат за последен път, отново в това коридорче се чува:"Знаеш ли колко ми пука, знаеш ли колко..."
Виж целия пост
# 23 031
Освен да е хванал оръжието по някакъв много странен начин..
Така изглежда револверът
https://krez-armory.com/product/revolver-colt-anaconda-44-mag-6
И не разбирам защо ще ползва това, когато има глок?
Ето и за мащаб:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 23 032
Захариева е създател на концепцията на Космос - не знам каква е точно тази концепция, но другата съдружничка е инвеститорът, който е дал парите, по-точно нейните родители. Имаше стара статия за училището някъде. Хората, които са вложили парите си, може и да са се предоверили на Захариева и сега да се опитат да възстановят, каквото могат. Не знам. Ще видим.
Виж целия пост
# 23 033
Десничар би се прострлял отдясно-наляво, не отляво-надясно.

Този спор ми прилича на онзи, който се водеше като се опитвахте да убедите, че човек може да се простреля два пъти в главата -един път несуспешно, и после да повтори. Някой дори бил гледал клипове с реални самоубийства. После, обаче, дори разследващите с половин уста смотаха, че може някой от другите да му е помогнал. Както и да е, и това "самоубийство" не се изясни. Изобилие на малко вероятни, да не кажа изключително редки ситуации.
Виж целия пост
# 23 034
Добре, ако ще се самоубивам, защо бих се застреляла с лявата ръка, при положение, че съм десничарка? Няма логика.
Защото ви се е изпотила дясната ръка от стискане на пистолета?
Като сте десничарка не можете да натиснете спусъка с ляв показалец ли?
Виж целия пост
# 23 035
Няма данни да е стрелял с лява ръка!
Виж целия пост
# 23 036
Много предпазлив брифинг, нищо общо с първата пародия. Пиша го приключен този случай. Сбогом и благодаря за рибата. Както знаем отговорът е 42.
Виж целия пост
# 23 037
Добре, ако ще се самоубивам, защо бих се застреляла с лявата ръка, при положение, че съм десничарка? Няма логика.

Просто посоката е от ляво на дясно. Пробвай да си пъхнеш с дясната ръка нещо по-дебело и дълго в устата. Можеш да го завъртиш наляво или надясно към едната буза. Даже с дясната на мен ми идва по-лесно от ляво на дясно. Редактирах последното, че обърках и се загуби идеята. Именно с дясната ми е по-удобно от ляво на дясно в устата.

Пробвай и ще разбереш.
Виж целия пост
# 23 038
Добре, ако ще се самоубивам, защо бих се застреляла с лявата ръка, при положение, че съм десничарка? Няма логика.
Защото ви се е изпотила дясната ръка от стискане на пистолета?
Като сте десничарка не можете да натиснете спусъка с ляв показалец ли?

Не, никога не съм стреляла, но знам каква ми е лявата ръка.. аз например не мога да режа с нож с лявата ръка. И какъв ли изстрел би се получил с нея? То ясно, че ще уцеля, ако съм лапнала дулото. Как и да е, хората са мъртви.
Виж целия пост
# 23 039
Калушев се е прострелял с лявата ръка, защото този, който му е наврял пистолета в гърлото е десничар.
Бърд хакнаха пощата на ДАНС, изнамериха първи Валери, но като изгледаха записите от камера отпред хижата и се покриха.

Точно с такъв револвер е много трудно и болезнено да налапаш цевта и да се самоубиеш...
Вие откъде го знаете това?

Работя с оръжия. Е, доста по-големи, но имам добра представа!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия