Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 484 797
  • 45 466
# 23 175
Слушах показанията на Калушевата майка. Нарече го "хладнокръвен" като си науми нещо.
Къде? Нея ми е любопитно да я чуя.
Виж целия пост
# 23 176
Илиан Василев досега не можа ли да разбере, че ДАНС на местопрестъплението не са били. От първия ден на случая едно си знае, едно си бае. И той криминалист голям - всичко му е ясно, ама детайлите си ги наглася, както си иска и работи с такива от медийни публикации.
Допусни, че кметът на Гинци много добре е видял, че дансаджиите са там, а някой нагоре е решил, че това не е добре да се знае и това става официална информация. Държавата има всички ресурси да създаде онази картина, която й е нужна. С това не казвам, че загиналите са непременно бели и добри.
Виж целия пост
# 23 177
В момента по Нова коментират случая.

 И също изказаха недоволство от брифинга.
И от липсата на възможност да си зададат въпросите, все пак журналистите защо са били поканени?
За публика?
А иначе добре са Преписали от чат джи пи ти.Щом и на съдебния лекар му е направило впечатление засядането на куршума. Иначе един път телата са били на различни места, втори път един до друг.....
Кой е преписал - съдебните лекари, убийците или разследващите, които прикриват убийствата?

Скрит текст:
Сещам се за правилото в планината, че една група е толкова бавна, колкото е най-бавния в нея. Та като гледам доникъде няма да стигнем в тая тема.
Виж целия пост
# 23 178
Абе видяхме го кмета на Гинци: отговорника, собственика, ....- онче, бонче - сега кой ли беше, кого видях...? Не е виновен човека, де. Стана и той известен.
Виж целия пост
# 23 179
Всъщност ролята на поемното лице, за какъвто е извикан кметът, е точно да гарантира, че процедурите се спазват и всичко е законно, той е гарант, че службите са безпристрастни. А то какво стана, като казва какво е видял, удобно не му се вярва.
Виж целия пост
# 23 180
На мен версията на ИВ ми звучи много по-разумно от това да впрегнеш половината служители на МВР да правят извадки от "единствената оцеляла" камера. Да правиш брифинги, на които да показваш кратък запис, направен месец и половина преди събитието. И да караш изкуствения интелект да прави балистична експертиза.
Той поне казва неща, които са се случвали и случват непрекъснато в нашата родина. Но може би е добре да спрем да питаме, защото ако много от несъответствията им лъснат,  ще трябва да търсят нов "клошар".
Виж целия пост
# 23 181
Калушев с какъв пищак се гръмна?
Магнум анаконда 44.
Аз намирам, че изглежда така.
https://www.19fortyfive.com/2022/02/meet-the-colt-anaconda-gun-t … um-revolver-ever/
Дали има с по-къса цев, не знам
Зачудих се след два изстрела това дуло няма ли да бъде твърде горещо за лапане.
Виж целия пост
# 23 182
Сигурно е изчакал да се охлади 😀

Да, няма смисъл да разследват МВР и прокуратурата, Илиан Василев звучи разумно, а те не, защото според него и друг път се било случвало. Ей, много го подценявате Калушев, аз също го мислех за шушумига, ама той бил скрита лимонка.
Виж целия пост
# 23 183
Може и така да изглежда:
Скрит текст:
Има 3 вида - 4, 6 и 8 инча.
Наредени един до друг:
Скрит текст:
Нямаме информация за дължината на цевта.
Виж целия пост
# 23 184
Сигурно е изчакал да се охлади 😀

Да, няма смисъл да разследват МВР и прокуратурата, Илиан Василев звучи разумно, а те не, защото според него и друг път се било случвало. Ей, много го подценявате Калушев, аз също го мислех за шушумига, ама той бил скрита лимонка.

Като стана дума, интересно е колко човечета от Държавна сигурност са впрегнати в защитата на калушевата секта - Василев, Дремджиев, Инджев...
Много Държавна сигурност в този случай, наистина много.
Виж целия пост
# 23 185
Майката- викинг изобщо не си прави услуга с тази емоционално- истерична неграмотна логорея, която е изплющяла. Разбира се, че няма да иска да приеме официалната версия- тя предполага, че прекрасния гуру е убил Николай- а кой го е набутал на десет годинки в неговите ръце? В момента тя не се бори за Истината, а за истина, която на нея да й отърва.
И хич не искам да съм на нейно място, когато проумее.

Аз пък не искам да съм на нейно място при никакви обстоятелства.
И ако тя е, разбираемо, емоционална и това повлиява на неприемането на официалната версия, каква е причината толкова много неемоционално обвързани хора, включително тук, да не я приемат?
Виж целия пост
# 23 186
Интересно за фенобарбитала:
Исторически и „черен“ допинг
В миналото, преди въвеждането на съвременните бета-блокери, някои стрелци са използвали малки дози барбитурати или алкохол, за да забавят сърдечния си ритъм и да стрелят „между ударите на сърцето“. Това днес е строго забранено в спорта и се счита за наркотично опиянение при боравене с оръжие.

В миналото, също така се е използвал и като "серум на истината".
Виж целия пост
# 23 187
Сега прочетох поредното излияние на Ралица. Този път е за Ивайло Калушев. Побиха ме тръпки.
Още повече затвърди у мен следното - този човек е бил един идеален манипулатор, който й отне детето и тя не може да го осъзнае, а пише ода него.
Виж целия пост
# 23 188
А у мен остави усещане за студенина поста й за Калушев.

Постовете за всички останали бяха някак живи, па макар и захаросани. Успяваше да предаде атмосфера, която можех да си представя - компания, приятни хора, забавляващи се, говорещи на всякакви теми, забавни случки...
Този пост е написан така, все едно описва паметник или е написала есе за някой герой, който обаче не познава.

Ако в другите постове имаше клишета, този е лишен от всякакво лично, непринудено чувство.
Виж целия пост
# 23 189
РА сериозно си мисли, че като ги прави тия излияния, помага да се изчисти името на Калушев.
Всъщност е точно обратното и реално погледнато прави услуга на онези от нас, които остро осъждат гурувските действия и постъпки.
Предполагам, че разликата идва от височината на камбанариите, от които гледаме на нещата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия