Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 540
  • 45 551
# 33 120
Полезните идиоти бяха полезни на дебелото момче, защо да не ги попритисне със записи, та да слушкат и след изборите?! Що мислите, че ще се види нещо...или че ще излезе?
Виж целия пост
# 33 121
Един "златен" цитат от Петьо Еврото : И да няма доказателства ние ще си ги донесем.
И има ли смисъл да си задаваме въпроса защо народа не вярва на тази същата прокуратура.
Виж целия пост
# 33 122
Не мога да повярвам, че на 2209 страница се пита защо пуснаха Деян! 🤦‍♀️ Което ме подсеща, че скоро не сте питали за знаменцата и за кучетата.

 
Ако има записи, трябва да ги покажат на роднините. Те имат право да знаят. А не да става като със снимката, излязла в Уикенд.

И Вие вярвате, че като им се покаже, и те ще кажат ок, така е? Не мислите, че ще има: искаме независимо разследване, искаме други специалисти, държавата ни дължи поне това, искаме нови експертизи на записите, защото виждаме някаква следа като от нагряване на екрана? Така ли?
Разбира се, че ще се пита къде е Деан....има много какво да каже.Години живот с тези хора, мислиш ли, че е казал всичко за часове...
Виж целия пост
# 33 123
Полезните идиоти бяха полезни на дебелото момче, защо да не ги попритисне със записи, та да слушкат и след изборите?! Що мислите, че ще се види нещо...или че ще излезе?
И моите опасения са такива. Че най-важните записи ще ги види само който трябва, за да слушка от тук нататък.
Ако например, на едни дебели момчета вземат много добре да им се получават бизнес начинанията със Столична община, не се чудете що така.
Виж целия пост
# 33 124
Много ме съмнява да има запис как тримата се самоубиват до кучешката колибка и след това се нареждат в редица, като Ивей, за по-удобно, се обръща по лице.
Защото, какъвто и да го наричаме ТТ за едно е прав: умрели са в Хижата и пренесени до колибата. И вече моята версия: Като Ивей Пламен го стреля преди същинския пожар.
Виж целия пост
# 33 125
Много ме съмнява да има запис как тримата се самоубиват до кучешката колибка и след това се нареждат в редица, като Ивей, за по-удобно, се обръща по лице.
Защото, какъвто и да го наричаме ТТ за едно е прав: умрели са в Хижата и пренесени до колибата. И вече моята версия: Като Ивей Пламен го стреля преди същинския пожар.

Аз съм сигурна, че няма никакъв запис,  така както нямаше и семенна течност. Това, просто е една много евтина манипулация на пиарката Дамянова.
И  също  подозирам, че са " самоубити" в хижата и после са пренесени.
Виж целия пост
# 33 126
Аз не разбирам доста от коментарите, че и видео да  се покажело, пак нямало " конспираторите"  да повярвали и щели да искат още и още...Ще каже човек, че разследването е изрядно и вдъхва голямо доверие и ние от каприз не му вярваме...
Виж целия пост
# 33 127
Аз не разбирам доста от коментарите, че и видео да  се покажело, пак нямало " конспираторите"  да повярвали и щели да искат още и още...Ще каже човек, че разследването е изрядно и вдъхва голямо доверие и ние от каприз не му вярваме...
Кое не е така?
Нима имаш наблюдения върху разследването? Казаха че работят по всякакви версии, основната еза самоубийтсва в Петрохан и две убийства и самоубийство на Околчица.
Виж целия пост
# 33 128
Всички имаме наблюдения върху брифингите обаче, изтичането на информация, внушенията и манипулирането на общественото мнение от първия ден....
Дано това разследване влезе в учебниците като пример никога да не се води разследване по този толкова абсурден начин...
Виж целия пост
# 33 129
Всички имаме наблюдения върху брифингите обаче, изтичането на информация, внушенията и манипулирането на общественото мнение от първия ден....
Дано това разследване влезе в учебниците като пример никога да не се води разследване по този толкова абсурден начин...

"Когато имаш тип негативна кампания, трябва да имаш малко време до изборите, за да няма време атакуваните да я опровергаят“
 Цитатът е на Диана Дамянова
Виж целия пост
# 33 130
Имам предвид тези записи:

Стотици часове архивни видео записи на електронните карти от камерите и DVR-те на хижа "Петрохан" са открили разследващите убийствата и самоубийствата в будистката секта на Ивайло Калушев. Това съобщиха източници от разследването, цитирани от breaking.bg.

Според тях на кадрите са запечатани не само членовете на Петроханската секта, но и техни ВИП-гости от политическите и бизнескръгове на "Продължаваме промяната – Демократична България" (ПП-ДБ) – като столичния кмет Васил Терзиев, бизнесдамата Саша Безуханова, бившият вицепремиер и екоминистър от коалицията Демократична България Борислав Сандов, заместника му в екоминистерството Тома Белев, както и още много други знакови фигури от ПП-ДБ.

Видео записите и DVR-те са Националния институт по криминалистика (НИК) на МВР, но източниците са категорични, че са на пряк контрол от служебния министър на вътрешните работи Емил Дечев и и.ф. зам.-главен секретар Георги Кандев.

 от тук: https://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/aferata-petroh … ushev-629566.html
Виж целия пост
# 33 131
Информацията тръгна от Колтуклиева, Блиц, Диана Дамянова и т.н. Въобще, обичайната кохорта. И естествено плюят Дечев, а за русата кака от прокуратурата нито думичка.
Да умреш от смях. На тези вярваме, а на Иван Бакалов, когато описа снимката, която след това излезе за първи път в не Кой да е вестник - не. Не вярваме и на Бузов, който е местен. Проваленият политик и той твърдеше за течности, тук страници на ред се късаха ризи за него и тошко от трибуната на Парламента крещя. Обаче, щом нечистоплътни "журналисти"-номади напишат нещо - истинаТА е.
И после сме си били нагласяли информацията според това, на което нямаме доверие...
Виж целия пост
# 33 132
Дори и да изтече подобен запис, то вероятно ще е като онези кадри с езотеричната литература, които дават възможност на въображението да се развихри. Само да си сглобява картинка, по свое усмотрение. Наличието на интрига поддържа интереса към случая.
Виж целия пост
# 33 133
Ако има запис със самоубийството, нямат право да го показват на публиката, нали. Не е редно. Ако искат да го показват на журналисти, които да нямат право да го записват и разпространяват. Иначе, ще е ужас.
Ужас ще е, но така поне ще спрат спекулациите. Има начин да се покаже по по-щадящ начин, чрез замазване на образите, но точно в момента на стрелбата, като преди това ги дават ясно, за да няма съмнения кои са.
Напротив, конспирациите ще избоят наново. Ще кажат, че е АI, ще се броят снежинки, ще се чуват различни реплики, ще се виждат различни хора, дрехи, има ли изгорено няма ли. Колкото и да ми е любопитно да га видя този запис, по-добре е за общественото психично здраве да не вижда бял свят, освен за близките както някой правилно спомена.

Точно така. Помислете как един такъв запис ще се отрази на хилядите лабилни хора в соцмрежите.
Който е решил да търси конспирации, няма да повярва, дори да види с очите си.
Това имах предвид вчера, когато отговарях на Ла Фарина, че какъвто и запис да бъде показан, определен дял от обществото ще намери начин да го обяви за ИИ, конспирация, завера и т.н.
Виж целия пост
# 33 134
Аз не разбирам доста от коментарите, че и видео да  се покажело, пак нямало " конспираторите"  да повярвали и щели да искат още и още...Ще каже човек, че разследването е изрядно и вдъхва голямо доверие и ние от каприз не му вярваме...
Кое не е така?
Нима имаш наблюдения върху разследването? Казаха че работят по всякакви версии, основната еза самоубийтсва в Петрохан и две убийства и самоубийство на Околчица.

Първо, реално няма разследване.
Второ, прокурорската теза е предумишлени убийства. Никъде не става дума за самоубийства.
Трето, запис , който да е от носител вътре от хижата е 99% измислица .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия