Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 484 492
  • 45 465
# 33 540
А в коментарите под постовете на  СА се мъдри: "Вечна памет на националните герои"
Много хора имат нужда от спешно лечение.
Виж целия пост
# 33 541
“ Относно Злия дух Боб от Туйн Пийкс  от цитата на незаконния главен прокурор, който "обсебва" и "разлага" не се ли отнася за самия такъв? Както и за състоянието на прокуратурата, ако е разядена от корупция? Сори ама си направих аналог точно с тях, ама не и с този тип Калушев, който на пръв поглед изглежда като добряк. Пък и не съм сигурен, че прокурора го е гледал. Най-вероятно се опитваше да направи връзка с нещо мистериозно. Та попадение е описанието на злия дух Боб - точно за някой неща в държавата.”

Аз отчитам, че за разлика от Сарафов и Бойко Борисов, които най-просташки откровено злорадстваха при техните медийни изцепки, Калушев е спасил преди време човешки живот и също така е съдействал за залавяне на убиец. Това е направил без да му е работа, а те това не са направили, макар да им е работа. Но независимо какви са версиите по обсъждания тук случай, Калушев е главният герой във всички версии. Не може да се занули неговата роля за фатален край на неговата група с аргумент, че прокуратура и държавата са кочини.

Да не може да се занули, Калушев е главен герой безспорно. Проблемът обаче е, че не може да се установи по безспорен начин неговата вина, а в същото време се хвърлят бързо обвинения за педофилство, сектанство и "Туин Пийкс" от незаконен главен прокурор. Тук главният герой са те - точно в целта, прокуратурата и държавата с тяхните неадекватни сричащи прокурорки и сравнения. Всеки е невинен до доказване на противното, те обаче вместо да докажат кой е виновен по категоричен и професионален начин, за обикновенния наблюдател действаха като и плюха като жълт вестник.
Виж целия пост
# 33 542
А в коментарите под постовете на  СА се мъдри: "Вечна памет на националните герои"
Много хора имат нужда от спешно лечение.

Много такива заблудени има. И не само по случая Петрохан, ами коя да е новина във Фейсбук да отвориш и да зачетеш коментарите. Та чак страшно да ти стане.
Виж целия пост
# 33 543
Това, че Калушев преди време е спасил някого, не значи че не може да убие другиго.
И Хасърджиев е бил доктор,  спасил хиляди хора чрез дейността си, член на сума ти организации, и бордове,  със сериозен авторитет, което по никакъв начин не му е пречило да си бъде гей- наркоман-педофил-схемаджия,можеше да бъде и убиец, ако беше предозирал свидетелят, който успя да избяга..
 Не бъдете толкова наивни!.

А хората които вярват на сричащи прокурори на най-високо ниво в държавата, на заплата 5 6 пъти над средната в България, на "Туин Пийкс" от незаконен  главен прокурор, държан там незнайно защо. Те ли са здравомислещите?
Виж целия пост
# 33 544
Цитат
Ако имаш за партньор просветлена личност , придобиваш просветлени качества .
Не е пдfiliя, просветляване е!
От ясно по-ясно го е казала жената.
Виж целия пост
# 33 545
И да не го беше казал прокурорът, пак щеше да се стигне до това, само че по-бавно.
Пак щяха да излезнат твърденията на Валери за pdfлия.
Пак щеше да се стигне до сигнала от бабата и дядото на Леон.
Щеше да се разбере за отглеждането на Ники и Алекс от невръстна възраст.
Това са факти, които не зависят от Са***фов.
Те са си там със или без неговото обявяване
Виж целия пост
# 33 546
Аз мисля, че ще се коментира случая и ще има яснота след изборите. Дечев замлъкна, може би не е удачно сега да се оповести каквото и да е 😉
Виж целия пост
# 33 547
Пак ли ще оправяме прокуратурата в тая тема? Ми да оправим цялата държава тогава. Досадно става вече.
Виж целия пост
# 33 548
Цитат
Ако имаш за партньор просветлена личност , придобиваш просветлени качества .
Не е пдfiliя, просветляване е!
От ясно по-ясно го е казала жената.

Да, точно.

Между другото няколко потребителки в темата стигнаха по логически път до заключенията за секта, педофилия и всичко останало, което по-късно документите и записите само потвърдиха. Не знам дали постовете им стоят, но други със сигурност ще потвърдят, че напр. МарияХрис още първите 1-2 дни много обосновано защити тезата си защо става дума за секта. След това и за останалото. Доста преди изявленията и брифингите.
Виж целия пост
# 33 549
Мисля, че родителите бяха посочили, че искането им е за повторен оглед на телата. Втора СМЕ ще се изготви по констатациите на първата аутопсия. Това им беше отказано , но в това искане тя не беше сама...
Отказът за повторна аутопсия от други съдебни медици, с оглед че "случаят е без аналог" и"Туин Пийкс" за мен лично е опит за замитане.  Прокуратурата няма за цел да изясни случая. При всичките неясноти и висок обществен отзвук си беше задължително да се направят реаутопсии и на шестимата  със последваща нова СМЕ.  Ама щоти в нашата държава...
Виж целия пост
# 33 550
Именно. Единствената допълнителна тройна съдебна експертиза насрочиха, защото датата на смъртта не пасваше на първоначалната версия. Дори вече известната дата на смъртта на Околчица  от експертизите не беше официално оповестена по същата причина.
За случая Ивей, определян като световен феномен дори не беше счетено да се  назначи друга експертиза...и първите заключения нямаше проблем да бъдат счетени за финални. Какво от всичко това буди доверие, аз недоумявам...
Виж целия пост
# 33 551
Цитат
Ако имаш за партньор просветлена личност , придобиваш просветлени качества .
Не е пдfiliя, просветляване е!
От ясно по-ясно го е казала жената.

Не е казала това София. Да извадиш произволно изречение от текст/контекст може да е аргумент на избирателни начала.
Виж целия пост
# 33 552
Хипотетично..връща се любимият от работа с два часа закъснение. Казва, че Пешо е спукакал гума. Забавил се е за да му помага. До тук всичко нормално. Обаче. Започва да си навира телефона "виж, виж, обади ми се Пешо в 17.10. После отидох до тях, виж ми локацията. Обади се на Пешо да го питаш. Спуканата гума е в колата, иди да видиш"
Колко пък да вярваш на следствието, като хем си знаеш стоката, хем Пешо не шофира.
Нещо такова и тук. Но при някои хора хвана дикиш.
Преди да се разследва-заключения. От девет дерета вода да ни убедят, че са секта, пе...ли, самоубуйци, взимали си сбогом, кланяли се на Бог Кемпер. И? ДОРИ да са най-долните твари, ако са убити, значи на свобода са още по-долни от тях.
Колото и да са лоши, има дете, което със сигурност не е лошо. То не заслужава ли справедливост, или нека и на майка му.
Виж целия пост
# 33 553
Факти:
1. Секта, култ или религиозна група са
2. Децата са невинни, но са дадени от родителите си на неподходящо място
3. Пълно е с оръжия
Хипотетично и не толкова, занимавали са се с нещо доходоносно- дали са наркотици, канал за трафик на хора, пране на пари не знам, но тези средства не падат от небето. Хипотетично ако се забъркаш с мафията какъв резултат очакваш? И пак хипотетично, защо като си в лайна до ушите не си освободил детето поне?!?
Виж целия пост
# 33 554
Пак ли ще оправяме прокуратурата в тая тема? Ми да оправим цялата държава тогава. Досадно става вече.
Разкриването на случая зависи изцяло от прокуратурата, ама вас това не ви интересува. По - добре ви е да обсъждате две много важни теми, да си фантазирате за........................, да си представяте .............., да се правите, че вече страшно много разбирате тази философия или религия. Така ще стигнете до истината, под чаршафите.
Сложила съм многоточие, защото ако трябва да опиша с мои думи това, което чета тук в последните два дни, ще ми сложат бан.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия