Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 503 749
  • 45 998
# 35 880
Много добро клипче на Ники е пуснала РА...😔
Виж целия пост
# 35 881
Изолде, а ботуши имало ли е на стъпалата?
И в тях събрала ли се е кръвта на Калушев, както каза Бузов?
Очевидно знаеш много детайли, затова питам.
Да.
Има и кръв на тревата под /пред дясната врата на кемпера.
Най-странното нещо е,  че тапицерията на седалката на НЗ няма кръв, изцяло чиста е ( светла , на черно бели снимки), поне така де вижда.
Много странности се събират.
И в динамиката на самата група, и в присъствието на децата, и в случилото се в кемпера.
Надявам се скоро поне едната СМЕ да бъде публикувана.
Виж целия пост
# 35 882
Открито е ново доказателство по случая "Петрохан-Околчица"

БТВ новините
https://btvnovinite.bg/bulgaria/otkrito-e-novo-dokazatelstvo-po- … an-okolchica.html
Виж целия пост
# 35 883
Открито е ново доказателство по случая "Петрохан-Околчица"

БТВ новините
https://btvnovinite.bg/bulgaria/otkrito-e-novo-dokazatelstvo-po- … an-okolchica.html

Тоест, евентуално има открита гилза, но още не е ясно дали е доказателство по случая или отделна находка?
Или поне аз така разбирам от статията.
Виж целия пост
# 35 884
Открито е ново доказателство по случая "Петрохан-Околчица"

БТВ новините
https://btvnovinite.bg/bulgaria/otkrito-e-novo-dokazatelstvo-po- … an-okolchica.html

Тоест, евентуално има открита гилза, но още не е ясно дали е доказателство по случая или отделна находка?
Или поне аз така разбирам от статията.

Нищо не е ясно. Те са си стреляли по варели и преди. Нищо чудно гилзата да е от тогава.
Виж целия пост
# 35 885
И аз това помислих. Но явно се пише нов сценарий, или се дописва стария. Ще се разбере.
Виж целия пост
# 35 886
И аз като вас го разбирам.
Но го чух по новините на БТВ, никой не писа и затова го пуснах аз.
Да сме в крак с новините.

Чета, че вече и ДЕА се намесва. Да не забравите ЦРУ. Наистина се гледат много филми.
Виж целия пост
# 35 887
Ми щом се говори за нова гилз, вероятно не е от техни оръжия...Както се каза, стреляли са си там..Не би трябвало да е проблемна , ако е тяхна...Виж ако има и нещо по нея...А е на място различно от това, на което са открити труповете...
Виж целия пост
# 35 888
Ох, дали е от техни оръжия или не бива да каже балистична експертиза, а заключение на подобна не се цитира /всъщност дори не е потвърдено намирането на гилза/.
Противното са импровизации. Отново.
Виж целия пост
# 35 889
Прави впечатление, че мястото на труповете е плочник... А там кръв нямаше, коментирахме тогава, че е попита в тревата...Ама май не е...
Виж целия пост
# 35 890
Ми щом се говори за нова гилз, вероятно не е от техни оръжия...Както се каза, стреляли са си там..Не би трябвало да е проблемна , ако е тяхна...Виж ако има и нещо по нея...А е на място различно от това, на което са открити труповете...

Къде го пише това?
Виж целия пост
# 35 891
Чакали са да се стопи снега, за да намерят гилзата.
Виж целия пост
# 35 892
Дано скоро излязат най-накрая с някакви по-сериозни резултати, че е жива мъка тоя случай...Ако пак е умишлено изпусната новината за тая гилза...вече не ми е ясно какъв е този случай. Искат да побъркат хората, в Биг Брадър ли участваме?...Намерихме фенобарбитал, намерихме гилза...
Виж целия пост
# 35 893
Съжалявам, че го пуснах.
Повече няма да пускам новини. Предположих, че си заслужава да видим какво пише БТВ.
Всеки може да чете или чуе нещо, но изводите си ги прави сам.
Аз бях доволна, че започва отново да се появява в новините темата за Петрохан.
Виж целия пост
# 35 894
Дано скоро излязат най-накрая с някакви по-сериозни резултати, че е жива мъка тоя случай...Ако пак е умишлено изпусната новината за тая гилзва...вече не ми е ясно какъв е този случай. Искат да побъркат хората, в Биг Брадър ли участваме...Намерихме фенобарбитал, намерихме гилза...

Мъка е за нас, защото прокуратурата оплеска нещата с пускането на информацията още в началото. Това + допълнителните неща, които излезнаха по медиите, тотално заплетоха картинката.
Смятам, че за разследващите обаче нещата вече са до голяма степен изяснени.

Нали имаше хора, които се съмняваха, че случаят не се разследва. Ами ето, ако вярваме на новината, разследва се. Иначе можеше изобщо да не я намерят тази гилза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия