Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 482 760
  • 45 433
# 36 225
Другите недвижими имоти може би ще ги продадат.
Мисля си, че Петрохан остава. Там щесе събират и превъзнасят ИК.
Дали Майсторова или Ралица е наследник, пътят води натам.
Виж целия пост
# 36 226
Аз що съм останала с впечатление, че хижата е собственост на Ивей. Да не се окаже, че дронове, джипове и кемпери, всичко е било на Ивей.
Или фирмена собственост.
Виж целия пост
# 36 227
Била му е дадена под наем. Наемател е.
Виж целия пост
# 36 228
Аз що съм останала с впечатление, че хижата е собственост на Ивей. Да не се окаже, че дронове, джипове и кемпери, всичко е било на Ивей.
Или фирмена собственост.

Всичко е на Калушев, движима и недвижима собственост.
Само сметките на НПО-тата са на учредителите ИК + тримата от хижата.
Виж целия пост
# 36 229
Имуществото се споменава, защото искат или не искат, тези хора са оплетени в такива взаимоотношения. Едва ли всичко придобито е на името на Калушев. Споменаха се от РА скъпи лични подаръци - джип, завещание...

Като изключим имота в Мексико, който е на двамата с Деян и за който така и няма окончателно изявление техен ли все още или е продаден, всичкото останало имущество май си е на Калушев. Аз поне не съм чула някой друг да е съсобственик.
За недвижимите имоти сигурно е така, но скъпите возила, дронове, моторни шейни, кемпера, дори колелата, всичко е в хиляди...Не знам на кого са.
Виж целия пост
# 36 230
Не е истина какво прочетох на последните страници. Силно се надявам никой да не го докладва, защото после пишещите се отричат от думите си.

Да започнем с това как една възрастна жена се нарича “Калушевица”.

И да минем на факта как друга жена е оплюта, защото не застава зад сина си и го нарича “леке”, а тази жена е оплюта, защото застава зад сина си и не го нарича “леке”. Вярно, че деянията са различни, но майките са майки. А страдащата майка е на първо място човек. Едва ли на 80 години парите и имотите са по-важни от мъртвия син. И други деца няма. Дали й е нужен кемперът или дронът?
Другите родители може и да са с промити мозъци, но Калушевица със сигурност е била наясно с педофилските наклонности на сина си. Вероятно му е дуднела по въпроса (личи си от предсмъртното писмо), но не е направила нищо по-сериозно по него. За да се превърне педофилът в крайна сметка и в детеубиец.

И аз си мислех същото.
Майката на Калушев е знаела дали е или не е хомосексуален.

Относно 4тата гилза, смятам че тук пак имаме някакъв пропуск в потока на информация. За съжаление министри, прокуратура, шефове на агенции не се справят добре с поднасянето на фактите. Имам чувство, че един разследващ или оперативен работник, който реално е част от случая, ще може много по-добре и стабилно да се обоснове. Защото иначе става като на първата пресконференция, че Ивей е с две "прободни" рани.
Виж целия пост
# 36 231
Имуществото се споменава, защото искат или не искат, тези хора са оплетени в такива взаимоотношения. Едва ли всичко придобито е на името на Калушев. Споменаха се от РА скъпи лични подаръци - джип, завещание...

Като изключим имота в Мексико, който е на двамата с Деян и за който така и няма окончателно изявление техен ли все още или е продаден, всичкото останало имущество май си е на Калушев. Аз поне не съм чула някой друг да е съсобственик.
За недвижимите имоти сигурно е така, но скъпите возила, дронове, моторни шейни, кемпера, дори колелата, всичко е в хиляди...Не знам на кого са.
И на мене ми е интересно има ли изобщо нещо което не е на Калушев. Интересно ми е и дали другите загинали са оставили нещо в наследство.
Той нали се изявявал като лама. Като нищо може да са му поднесли всичко което имат на тепсия.
За счетоводителя вече се чу че доста финанси е "вложил" в НПОто.
От София и Валери е точил яко.
Виж целия пост
# 36 232
Аз що съм останала с впечатление, че хижата е собственост на Ивей. Да не се окаже, че дронове, джипове и кемпери, всичко е било на Ивей.
Или фирмена собственост.

Всичко е на Калушев, движима и недвижима собственост.
Само сметките на НПО-тата са на учредителите ИК + тримата от хижата.
Излиза, че на Николай няма нищо. Затова вероятно му е купил кола. Загадка е на кого на името е?
Замазва очите на РА, че е направил завещание на двете момчета.
Кой има интерес от разследващите да скрие завещанието? Никой!
Ааа, те първо бяха киларите. Защо им е пък на тях завещанието?
РА говореше за него. Сега нямам представа дали още го търси.
Виж целия пост
# 36 233
Аз що съм останала с впечатление, че хижата е собственост на Ивей. Да не се окаже, че дронове, джипове и кемпери, всичко е било на Ивей.
Или фирмена собственост.

Всичко е на Калушев, движима и недвижима собственост.
Само сметките на НПО-тата са на учредителите ИК + тримата от хижата.
Сред учредителите на НАКЗТ са и Майсторови.
Rocket, какво общо има това дали Калушев е хомосексуалист с педофилията?
Виж целия пост
# 36 234
Скрит текст:
Аз що съм останала с впечатление, че хижата е собственост на Ивей. Да не се окаже, че дронове, джипове и кемпери, всичко е било на Ивей.
Или фирмена собственост.

Всичко е на Калушев, движима и недвижима собственост.
Само сметките на НПО-тата са на учредителите ИК + тримата от хижата.
Сред учредителите на НАКЗТ са и Майсторови.
Rocket, какво общо има това дали Калушев е хомосексуалист с педофилията?


В нормални условия, нищо.
Не е проблем да си хомосексуален.
Не е проблем да се събираш с други зрели мъже и да си организирате живота в отдалечена хижа в гората.
Когато обаче се намесят малолетни и непълнолетни момчета и то не просто еднократно, а постоянен поток от тях, е това вече е проблем.
Особено когато родителите на едното момче обясняват как майка му не го е виждала последната година, а родителката на другото директно заявява, че синът и е отглеждан от въпросния човек.
Подобни обстоятелства, съчетани с евентуална хомосексуалност повдигат въпроси.
Виж целия пост
# 36 235
Кой оставя завещание? Човек, който е на преклонна възраст, тежко болен или такъв, който е готов да се приключи...50тина годишните са в разцвета на силите си, което говори, че ламата от известно време е бил решил да се самоспасява, но в последния момент е решил да вземе и момчетата...Затова и отдалече е говорил на майка си на тази тема.
Другият вариант е да няма никакво завещание и всичко да е било на думи..Нещо е баламосвал РА и тя каквато е наивна, му се е вързала на благите обещания...
Виж целия пост
# 36 236
Проблемът е с намирането на гилзата, сега точно непосредствено след изборите и при положение, че я пазят хижата от близо 3 месеца. Гилзите падат на до 2 метра според AI, при такъв забъркан случай , с обществен натиск, те след 3 месеца намират 4та гилза? Явно искат да приключат случая и реално хвърлят фишеци с тази гилза(Нещо ми намирисва, че тя ще даде яснота за вторият изстрел на Ивей, защото той не се връзва((да си отнесеш главата с малка помпа и след това да се досамоубиеш)). Нещо ще излезне след балестичната експертиза, което да оправдае дабъл самоубийството на Ивей и да бъде смилаемо за обществото, така смятам аз. В хронологията на поднасяне на информацията от разследващите и от жълтите сайтчета, малко по-малко, смятам че ще ни бъде поднесено, че гилзата играе важна роля в разплитането. Марк ит.
Виж целия пост
# 36 237
Преди много време, когато се коментираше 22 имота ли има, или 22 сделки, някой пусна справка, колко имота има вписани, колко наследени, плюс 2 вписани завещания. Но дали ще се намерят...

Тези две вписани завещания (ако има в имотния регистър) са такива, с които Калушев е получил завещано му имущество.
Няма вписани завещания от него, с които той да завещава нещо на някого.
Виж целия пост
# 36 238
Не са вписани завещания, а дарения. И имотите, доколкото си спомням, са хижата в Петрохан, две селски къщи в страната, парцели земеделска земя и 1 или 2 апартамента в София. Единият апартамент помня, че е наследство от баща му. Едната селска къща е дарение от майка му.
Виж целия пост
# 36 239
Магента, по-напред се обсъждаше вариантът, че може и да не е вписано...Води се саморъчно написано.
 
‐-------‐-----------
Саморъчното завещание трябва да бъде ръкописно от завещателя.

Задължително е да съдържа точна дата, ясно идентифицирано лице-наследник и опис на завещаното имущество.

Завещателят може да съхранява документа лично, да го предаде на избрано от него лице или да го предаде за съхранение при нотариус.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия