Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 482 219
  • 45 414
# 45 405
Ако Ивей е работил за Сидли Остин, много лесно бързо и безпроблемно може да се уточни от разследването. Ако вече не е уточнено. А би трябвало, защото се говореше за едни милиони по сметките му, включително милия кмет Терзиев захранил неговата сметка, а не тая на дружеството. Изобщо, интересно ще е..
Виж целия пост
# 45 406
Ама той големи постижения има в тоя живот. Бил това и онова, а не е бил нищо. Едно завещание не е знаел как да подготви.
Имал е постижения и знания - да, и то доста повече от базовите за един български адвокат.
А това за завещанието са пълни спекулации, че не е знаел как да го подготви.
Със сигурност е знаел как да направи валидно завещание, дали го е направил е съвсем друг въпрос.
Виж целия пост
# 45 407
Ама той големи постижения има в тоя живот. Бил това и онова, а не е бил нищо. Едно завещание не е знаел как да подготви.
Има постижения и знания - да, и то доста повече от базовите за един български адвокат.


И ти го знаеш... откъде?!
Виж целия пост
# 45 408
Ако някой с претенции за юридически познания и интерес към житието и битието на Ивей отвори ТР, то ще излязат много интересни данни.
Виж целия пост
# 45 409
Не искам да ви внушавам нищо, но погледнете на картата.
Там има един ресторант, на 1200 метра от хижата по права линия... вижте как се казва.

https://maps.app.goo.gl/EnviWvGnSbteBxGW9

Teya, като името на момичето?

Точно така. На пешеходно разстояние от хижата.
Представи си, имаш ресторант, трябва да му измислиш име.
Какво по-подходящо от името на любимата ти щерка??

Дали е същата Тея? Не знам... дали е просто съвпадение?
Много елементарно за човек, който ползва интернет.
Интересен е собственикът - не се шуми, хвалебствени материали в полупрофи места, изтрит профил...
Виж целия пост
# 45 410
Той е един от големите спонсори, но като такъв, незнайно защо, името му е табу за медиите , за разлика от останалите спонсори.
Защо не споделя тяхната медийна слава?
Защото вероятно ще им рухне единствената версия, ако го предизвикат да говори.
Този човек не могат да го 'оплюят' политически, нито да му диктуват какво да говори, нито ще си позволят да му изкривяват думите и да го очернят заради това, че е подпомогнал групата.
Точно това е още едно доказателство, че цялото им разследване е пълен цирк и няма общо с действителната история на трагедията.

Аз пък мисля че точно спонсорството на Симеонов би дало доста отговори.
Неговият баща е заедно с Борисов и разни други хора в една асоциация на бивши кадри на МВР.
( Баща му е полковник от Убо).

Напълно възможно е групата да е работела по някакви задачи за фирмата на Симеонов.
Виж целия пост
# 45 411
Собствениците на ресторанта Chalet Petrohan Teya не са ли Елена и Николай Петрелийски? Те имат малко дете, момче.
Виж целия пост
# 45 412
Собствениците на ресторанта Chalet Petrohan Teya не са ли Елена и Николай Петрелийски? Те имат малко дете, момче.
Не е ли това собственика, поне по регистрация
https://papagal.bg/eik/207804696/9bae
Виж целия пост
# 45 413
И на мен ми е интересно.
Интересно ми е и от какви хора се е състоял екипът. И като какъв Ивей е бил част от него, без адвокатски права.
Чакам тази част от разследването, другото е прозаично и обяснимо за мен.
Но и това е преди 10 години.
Оттогава?

Юрист, няма нужда да има адвокатски права.
Може и да има процесуални права за чужбина, няма как да знаем.

Самата американска фирма, към която е работил е с голям опит в арбитражни дела, и в сливания (чисто търговско право).

Не го отписвайте толкова лесно.
Виж целия пост
# 45 414
В коя дирекция в МФ е работил Ивей?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия