Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 483 184
  • 45 432
# 45 420
Ванне ме вдъхнови за попитам - ще обясни ли и дали е обяснено преди, как така будисти/скайдхармисти, миролюбиви, неубили един комар през живота си, духовни и медитиращи, сливащи се с духа на извънземния разум, имат толкова оръжия. Как така хем будисти, хем рейнджъри, взаимно се изключват. Че и с барутни частици накрая по ръцете...
Между другото, преди няколко месеца едни будисти, 20 на брой, бяха хванати със 110 кила канабис, ама тва е друга тема.
Лесно, будизмът е за прикритие. Тя, София хубаво казваше, че са пазили цялата държава (и света), ама не й взехме думите на сериозно.
Виж целия пост
# 45 421
Той е един от големите спонсори, но като такъв, незнайно защо, името му е табу за медиите , за разлика от останалите спонсори.
Защо не споделя тяхната медийна слава?
Защото вероятно ще им рухне единствената версия, ако го предизвикат да говори.
Този човек не могат да го 'оплюят' политически, нито да му диктуват какво да говори, нито ще си позволят да му изкривяват думите и да го очернят заради това, че е подпомогнал групата.
Точно това е още едно доказателство, че цялото им разследване е пълен цирк и няма общо с действителната история на трагедията.
 Или защото той не желае публично да бъде забъркван и си е казал къде каквото трябва. Възможно е да не ги е познавал лично, а да е " инвестирал" заради други хора, които са го убедили.
Няма такъв филм.
Виж целия пост
# 45 422
Ама, разбира се, че будизмът е бил само за заблуда на противника, написах си го по-напред! За цялата група направо и аз не се сетих, обаче.
Но сега ми хрумна защо са децата - за контрол на групата. Защото шестима свидетели е трудно да се следят едновременно и постоянно, ще вземе някой съвест да го загризе или да се изпусне нещо, затова децата са били постоянно на мушка от скритите престъпници в хижата.
Виж целия пост
# 45 423
Децата събуждат съчувствието в спонсорите, обучават се млади рейнджъри...
Виж целия пост
# 45 424
Да видим хронологията на събитията.
2019-та се връщат в България
2020-та купуват хижата
2021-ва се въоръжават
2022-ра подписват споразумение с МОСВ
2025-та МОСВ прекратява споразумението едностранно
Започват протести, правителството подава оставка, задава се нова власт.
На 01.02.26 тримата в хижата са ликвидирани след престрелка.
Калушев се опитва да избяга с двете момчета, но са ликвидирани и те.
Дейността в хижата потъва в секретност.
Виж целия пост
# 45 425
Да видим хронологията на събитията.
2019-та се връщат в България
2020-та купуват хижата
2021-ва се въоръжават
2022-ра подписват споразумение с МОСВ
2025-та МОСВ прекратява споразумението едностранно
Започват протести, правителството подава оставка, задава се нова власт.
На 01.02.26 тримата в хижата са ликвидирани след престрелка.
Калушев се опитва да избяга с двете момчета, но са ликвидирани и те.
Дейността в хижата потъва в секретност.


Престрелка е размяна на изстрели между две враждуващи страни. Това не е хронология на събитията, а Вашата фантазия.
Както и това, че Калушев се е опитвал да избяга с другите двама. Не е нужно да представяте своите лични предположения като факти.
Виж целия пост
# 45 426
И аз това щях да пиша.
Каква ще е тази престрелка?
Стреляли са се и двете страни и накрая няма нито един ранен, а всички са простреляни в главата от упор или от разстояние удобно за собствена ръка (да се разбира на една ръка разстояние)?
Виж целия пост
# 45 427
Да видим хронологията на събитията.
2019-та се връщат в България
2020-та купуват хижата
2021-ва се въоръжават
2022-ра подписват споразумение с МОСВ
2025-та МОСВ прекратява споразумението едностранно
Започват протести, правителството подава оставка, задава се нова власт.
На 01.02.26 тримата в хижата са ликвидирани след престрелка.
Калушев се опитва да избяга с двете момчета, но са ликвидирани и те.
Дейността в хижата потъва в секретност.


Престрелка е размяна на изстрели между две враждуващи страни. Това не е хронология на събитията, а Вашата фантазия.
Както и това, че Калушев се е опитвал да избяга с другите двама. Не е нужно да представяте своите лични предположения като факти.
И не само има предположения в тази хронология, ами и събития липсват.
Виж целия пост
# 45 428
Гнусно е да караш дете за пише че светът е чудовищно място. Гнусно е да наричаш тези хора ангели по аналогия с едни удавени деца в една река и със загинали по пътищата дечица. Гнусотия по сто.
Виж целия пост
# 45 429
Да видим хронологията на събитията.
2019-та се връщат в България
2020-та купуват хижата
2021-ва се въоръжават
2022-ра подписват споразумение с МОСВ
2025-та МОСВ прекратява споразумението едностранно
Започват протести, правителството подава оставка, задава се нова власт.
На 01.02.26 тримата в хижата са ликвидирани след престрелка.
Калушев се опитва да избяга с двете момчета, но са ликвидирани и те.
Дейността в хижата потъва в секретност.
Редно е да се пише в хронологията и проверките /сигналите срещу тях и кога приключват. Така ще е много по-ясна картината.
Виж целия пост
# 45 430
Да бе, карма-фарина-флореситова, знам че гнусно е любимата ти дума. Гнусна на мен ми е позицията ти.

Престрелка е имало, защото във фоайето е било пълно с гилзи. По информация от кмета на Гинци.
Виж целия пост
# 45 431
Да бе, карма-фарина-флореситова, знам че гнусно е любимата ти дума. Гнусна на мен ми е позицията ти.

Престрелка е имало, защото във фоайето е било пълно с гилзи. По информация от кмета на Гинци.
По всичката информация, която излиза по случая Петрохан, Ванне, е имало извършване на престъпления спрямо деца. Хайде, ще бъда по-нежна в изписването на истината. Вършили са се нередни неща с малолетни и непълнолетни. За гилзите коментираш, а защо пропускаш да кажеш нещо за клизмите? Нормално ли е да има уреди за клизми, вибратори и епилатори, там където са се отглеждали от чужди възрастни мъже малки момченца, изоставени от собствените си родители? Много странни неща намираш за гнусни, Ванне.
Виж целия пост
# 45 432
В главата ти има престрелки, иванке. Болната ти фантазия това ли роди, че пишат едни и същи хора приз пет акаунта. И после ганя бил филмар и фантазьор и вярвал в кемтрейлс, нали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия