
Така, в хронологията.. някъде там около въоръжаването е и сигналът на Валери.
Ще рискува ли ИК да бъде свързано името му с хомо история. Вярно, Валери е голям и това не е педофилия, но все пак...
Будистки лама, известен в средите си пещерняк и гмуркач, и изведнъж.. орезилен.
Защо да не е невъзможно да са го въвлекли пряко волята му в някаква конструкция.
Ние ще си траем за хомо изцепката с Валери, ти и приятелчетата ти ще опазвате природата около тази хижа. Ще посрещате и изпращате важни гости и т.н. каквото е трябвало.
Докато един ден на ИК не му писва от цялата кочина.
Уморихме се да се борим с тази кочина. С коя по-точно кочина? Ще разберем ли изобщо?
интересно е, че всичките ви предположения са за нещо "против волята Му"
много интересно как все против
трябва да са го държали с нещо, а какво ли е то, семейство и деца няма, само едно пещернячество (и секта не е имало според вас)