Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 503 362
  • 45 969
# 45 930
Вие съвсем невменяеми ги изкарахте от зор да защитите абсурдната скалъпена версия. За каквото няма доказателство - ами те са луди, не можем да ги разберем. Пълни глупости.
Имало е 3 пистолета според кмета плюс пушка, а са се застреляли с два плюс пушка. Там къде е логиката? Защо не са се гръмнали с 3 -те пистолета? И каква е тази 5-та гилза, след като са се убили с 4 изстрела?

Има си винаги обяснение за всичко, най-често срещаната кметът не изглежда много адекватен, пиян и тн, Деян пък е в шок...чиста работа. Ако кметът не беше казал, каквото каза, още по-малко щеше да се знае за случая..Нещата с гилзата определно са скандални, защото един лъже. Дечев не каза просто брой гилзи, а подчерта, че липсата ѝ пораждала съмнение и объркване. Не е лапсус изобщо, никой обаче не счете за нужно да обясни, никой журналист не счете за нужно да попита и да се поразрови. Аз се учудвам, че има хора, и то доста в тази тема, така убедени и така вярващи на разследвнето...
Виж целия пост
# 45 931
Скрит текст:
Фалшивият герой на Ралица, който тя величае и е полубог в нейните очи , тя е забравила да спомене още едно негово важно качество, че си е падал и по малки момченца и това е в основата на всичките им проблеми и прераждания .Продължава  да наглее  с въпроса : Кой и защо ги уби? Много добре знае кой и защо .
 Пчелите са се използвали за точене на пари по програми и в момента са собственост на сестрата на Ивей.

Последно има или няма пчели? Тук вярващите на официалната версия се надпреварват да доказват, че нямало пчели, а този факт на кого са собственост напълно им противоречи на убедеността, че е нямало.
Виж целия пост
# 45 932
Скрит текст:
Хората, които се самоубиват (изключвам тези в тежка депресия и с отклонения) не спират да си вършат всякакви ежедневни дейности, вкл. ходене на работа, спорт, защо не и боядисване в дома и т.н., не си личи, не казват, а защо да чистя сега домът си, като след 2 дни ще ме няма.

За мен случая е ясен - самоубийства в  религиозен култ.

Единствено ми е странно, защо Калушев е рискувал да сложат край няколко дни след другите, ако полицията ги беше намерила, нямаше да успее К. да изпълни плана си.

А може да е търсил точно такава "героична" смърт, и то на Околчица. Обаче и в това не успял.
Виж целия пост
# 45 933
За всяко дете ,най- нелепо е, като го срещне възрастен,  да го пита " как върви училището", за всеки възрастен- да се замисли над странна ситуация с дете!
Мисля си, тия деца нямали ли са никакъв,  ама съвсем никакъв контакт с хора извън тесният кръг на ламата!?
Как пък, са се опазили от любопитни очи!?

Нем може другите мъже, да са били тооолкова заслепени от ламската светлина, че да не знаят колко е нерегламентирано това.

Лорд Ози, според мен хората от селото са знаели, че там има деца.
И какво от това?
Не ги е интересувало.
Аз колкото пъти гледам някакви интервюта с хора, които са свидетели на някакви странни случки, толкова пъти съм се втрещявала как е възможно толкова безразличие и безхаберие.
Никой не иска да се замесва, пък и в случая надали е щяло да има смисъл да се сигнализира, ако сигналите са потъвали някъде.
Мисля още, че начинът на живот на групата тотално е изкривил представите за реалност и нормалност.
Да не кажа, че тези представи може и изначално да са си били изкривени.
Размишлявам си...
Виж целия пост
# 45 934
Скрит текст:
За всяко дете ,най- нелепо е, като го срещне възрастен,  да го пита " как върви училището", за всеки възрастен- да се замисли над странна ситуация с дете!
Мисля си, тия деца нямали ли са никакъв,  ама съвсем никакъв контакт с хора извън тесният кръг на ламата!?
Как пък, са се опазили от любопитни очи!?

Нем може другите мъже, да са били тооолкова заслепени от ламската светлина, че да не знаят колко е нерегламентирано това.

Много им пукало на тези зомбита , на гърба на чужди деца и сто тояги са малко. Да си бяха направили техни и да ги дават на чичковци в гората да им ги възпитават.
Пчели е имало със сигурност.

А защо в темата многократно се твърди, че е нямало? Кое е вярно, обърквам се съвсем от толкова противоречия, внушения и дезинформация.
Виж целия пост
# 45 935
Скрит текст:
За всяко дете ,най- нелепо е, като го срещне възрастен,  да го пита " как върви училището", за всеки възрастен- да се замисли над странна ситуация с дете!
Мисля си, тия деца нямали ли са никакъв,  ама съвсем никакъв контакт с хора извън тесният кръг на ламата!?
Как пък, са се опазили от любопитни очи!?

Нем може другите мъже, да са били тооолкова заслепени от ламската светлина, че да не знаят колко е нерегламентирано това.

Много им пукало на тези зомбита , на гърба на чужди деца и сто тояги са малко. Да си бяха направили техни и да ги дават на чичковци в гората да им ги възпитават.
Пчели е имало със сигурност.

А защо в темата многократно се твърди, че е нямало? Кое е вярно, обърквам се съвсем от толкова противоречия, внушения и дезинформация.
Пчели може и да няма, но кошери има със сигурност. Нали писаха, че някой ги посъветвал да поставят кошери, за да имат основание да заградят територията. Та кошери има, ама за пчели не е сигурно. То цялата им работа е Пунта-Мара и симулация. К'вото могат да използват от кочината. По далаверата са били.
Виж целия пост
# 45 936
Вие съвсем невменяеми ги изкарахте от зор да защитите абсурдната скалъпена версия. За каквото няма доказателство - ами те са луди, не можем да ги разберем. Пълни глупости.
Имало е 3 пистолета според кмета плюс пушка, а са се застреляли с два плюс пушка. Там къде е логиката? Защо не са се гръмнали с 3 -те пистолета? И каква е тази 5-та гилза, след като са се убили с 4 изстрела?

не ми слагайте думи в устата, не съм казал луди или невменяеми
пак повтарям, имам един приятел сектант и той абсолютно не мисли като мен по въпроси за смъртта например
той "знае" неща, които аз със сигурност не знам
И не, не е имало 3 пистолета, поне според разрешителните са имали общо 4 пистолета, от които 2 са намерени в кемпера и 2 в хижата. Без значение дали кмета е бил пиян, от шока да види трима мъртви може да е преувеличил малко в  оръжията.
Виж целия пост
# 45 937
Какви чудовищни неща да са се случвали в коридора?🙄
Ами ето така тръгват приказките, че имаш сестра , която...
Някой  някога си уж някога нещо бил казал в групата, за  нещо чудовищно...ама кой беше... ама вярно ли  било...щото аз се чудя дали...и т.н.

,"Дано това да не е истина и аз излишно да се притеснявам".
Яжка, спокойно-  не е истина, не се притеснявайте  излишно.
Виж целия пост
# 45 938
Значи първо...за тях самоубийството не е край ,а ново начало.
Второ-Тази идея е назрявала от доста време като възможност -по думите на близки до тях ,вкл. и майката на Калушев.
Както си е тръгнал от Мексико (вназапно)по думите на Деян ,така си е тръгнал и от тоя свят ,а другите просто са го последвали.
Това изобщо не им пречи да си премитат ,боядисват и оправят тръби до последния момент .
Нещо го е тръгърнало тоя оръфляк ,най-вероятно свързано с момичето щом я връщат на тъгъдък.Честно казано това няма никакво значение ,ако не беше това щеше да е друга "капката,която преля чашата"
Виж целия пост
# 45 939
https://youtu.be/67UBIThWT0w?is=LdW9343X14rm2KbO
Ей го Митов по темата за Петрохан.

Защо РА иска да става управител на НПО-то? Идеи?
Кой друг? Идеи?
Виж целия пост
# 45 940
Той е бил свикнал да се занимава само с момчета.
Едно момиче и то на по-голяма възраст, веднага ше се усети, че нещо не е както трябва и ще стане панаир. Вероятно и по тази причина я е върнал толкова бързо. Може да е усетил и че няма да може да и промие мозъка, както на другите.
Виж целия пост
# 45 941
Той е бил свикнал да се занимава само с момчета.
Едно момиче и то на по-голяма възраст, веднага ше се усети, че нещо не е както трябва и ще стане панаир. Вероятно и по тази причина я е върнал толкова бързо. Може да е усетил и че няма да може да и промие мозъка, както на другите.
А може и да е имало флирт между Ники и Теа. Както знаем хетеро връзките в групата са били меко казано нежелани!
Виж целия пост
# 45 942
За всяко дете ,най- нелепо е, като го срещне възрастен,  да го пита " как върви училището", за всеки възрастен- да се замисли над странна ситуация с дете!
Мисля си, тия деца нямали ли са никакъв,  ама съвсем никакъв контакт с хора извън тесният кръг на ламата!?
Как пък, са се опазили от любопитни очи!?

Нем може другите мъже, да са били тооолкова заслепени от ламската светлина, че да не знаят колко е нерегламентирано това.
Имали са контакти.
Виж целия пост
# 45 943
Е, ако броим Майсторова и Майсторов, имали са контакти, да.
Виж целия пост
# 45 944
С кого толкова са имали контакти? С 25 деца съученици може би? Плюс няколко съседчета или деца от спортен клуб?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия