Имало е 3 пистолета според кмета плюс пушка, а са се застреляли с два плюс пушка. Там къде е логиката? Защо не са се гръмнали с 3 -те пистолета? И каква е тази 5-та гилза, след като са се убили с 4 изстрела?
Има си винаги обяснение за всичко, най-често срещаната кметът не изглежда много адекватен, пиян и тн, Деян пък е в шок...чиста работа. Ако кметът не беше казал, каквото каза, още по-малко щеше да се знае за случая..Нещата с гилзата определно са скандални, защото един лъже. Дечев не каза просто брой гилзи, а подчерта, че липсата ѝ пораждала съмнение и объркване. Не е лапсус изобщо, никой обаче не счете за нужно да обясни, никой журналист не счете за нужно да попита и да се поразрови. Аз се учудвам, че има хора, и то доста в тази тема, така убедени и така вярващи на разследвнето...