Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 503 795
  • 46 000
# 45 960
Последните дни постоянно се сещам за репликите, казани при влизане в хижата след "сбогуването": " Нали ще излизаме пак", " Няколко пъти" , а нямаме кадри от тези излизания, излизали ли са, не са ли.........., камерата ли е спряла да записва... Ако са излизали пак, сигурно  е имало някакъв/и  разговор/и..... Чуденка ми е.
Виж целия пост
# 45 961
Продължавате да търсите логика и доводи, присъщи на нормалните хора. Затова и не виждате голямата картина. В действията на зомбирани сектанти нито има логика като нашата, нито доводи.
Виж целия пост
# 45 962
Някои казвате тригър и внезапност...това важи сигурно за един човек, но цяла една група има някаква нужда от време, за да се подготви да извърши нещо толкова голямо... А върха е да го извърши пък по начина ...Давайте вие първо се гърмете, а ние по-натам...
Виж целия пост
# 45 963
Продължавате да търсите логика и доводи, присъщи на нормалните хора. Затова и не виждате голямата картина. В действията на зомбирани сектанти нито има логика като нашата, нито доводи.
Напротив. Търсим логика като за 'луди', които смятат, че изгарянето жив е най-пречистващо и 'полезно' за душата в отвъдното, което се изтъква като аргумент и обяснение. Само че пак не пасва и звучи като пълна глупост изсмукана от пръстите. Защото биха изгорели и те живи, ако толкова им е важно прераждането и ненакърняването на душата с изстрел.
Виж целия пост
# 45 964
Цялата работа била пунта мара, ама главен спонсор им е кмета на София, НАКЗТ е с име "Национална агенция" и е имала договор с държавата, имат 19 пунта мара оръжия включително полуавтоматични. Не били пещерняци, ама Атанас Русев пише, че били едни от най-добрите подводни водолази в света. Всичко им е страшна пунта мара.
От всичко само даренията и оръжията са безспорен факт. Пък името на НАКЗТ и договорът с държавата само потвърждават думите ми, че са били по далаверата. Данните за великия юрист ИИ са от собствения му профил в Линкедин. Никъде няма потвърждение от втори източник. Ми мошеници са били. Каква е обществената полза от тях? Създавали са фалшив образ за себе си, за да цоцат пари и живеят за собствено удоволствие. Или по-лошо - създали са си "легенда" за да вършат незаконни неща. И парите, които са получавали не са доброволни дарения, а получени от изнудване, например. Не ви ли се струва правдоподобно? Каква общественополезна дейност имат? Освен да готвят за РА.
Виж целия пост
# 45 965
Хората от Гинци нищо не знаеха за тях ,ако си спомняте в първите дни ги питаха и някакви чичаци казаха ,че са возили момичета ученички в колите си ,които се държали много свободно (разхайтено) като спирали до магазина в Гинци 😅...демек напаснаха се на слуховете и очакванията ,направо си излъгаха...
Те  затова са гонили боровинкаджиите и билкарите да не припарват до хижата ,много ,много да се незнае ,топ сикрит 😅
Ако забелязвате с Калушев никой не комуникира освен в краен случай донор с пари -кмета ,Безуханова ....дори най-близките им съседи не са го познавали.Като е дошъл бащата на Николай нашиЙО лама казал,че има работа и се прибрал  в стаята си.
Виж целия пост
# 45 966
Продължавате да търсите логика и доводи, присъщи на нормалните хора. Затова и не виждате голямата картина. В действията на зомбирани сектанти нито има логика като нашата, нито доводи.
Напротив. Търсим логика като за 'луди', които смятат, че изгарянето жив е най-пречистващо и 'полезно' за душата в отвъдното, което се изтъква като аргумент и обяснение. Само че пак не пасва и звучи като пълна глупост изсмукана от пръстите. Защото биха изгорели и те живи, ако толкова им е важно прераждането и ненакърняването на душата с изстрел.
Е, все пак, не са глупави. Хванал ги е страх и са решили да минат по-леко. Може преди това да са изгорили някои свои неща ритуално в мазето, приспали са сектантката си съвест и са решили, че е достатъчно. Нали и Ивей е имал изгаряния, явно оттогава.
Виж целия пост
# 45 967
Е, все пак, не са глупави. Хванал ги е страх и са решили да минат по-леко. Може преди това да са изгорили някои свои неща ритуално в мазето, приспали са сектантката си съвест и са решили, че е достатъчно. Нали и Ивей е имал изгаряния, явно оттогава.
Това е още по-абсурдно. Като ги е хванало страх защо не са се гръмнали директно вътре, като са видяли, че няма да издържат да се самоизгорят? Или са решили за последно да се насладят на снега, и да пробват дали ще се уцелят в тъмното от първия път?
Виж целия пост
# 45 968
То па голямата трудност да уцелиш себе си в тъмното
Виж целия пост
# 45 969
То па голямата трудност да уцелиш себе си в тъмното
Добре. Да оставим оцелването. Защо да излизат въобще, когато могат вътре да се приключат с изстрелите ритуално в стаичката със стауетките например, или където и да са се намирали? Нали уж имало ритуалност? Къде и в какво се изразява тя?
Виж целия пост
# 45 970
Не търсете ваша логика в начина ,комфорта логиката и логистиката на самоубийствата.Това е много относителноСкоро една майка се самоуби като се поля с бензин и се самозапали в колата си ,остави малко дете и писмо,че няма виновни  и да се грижат за детето.Сега...мен ако питат има доста по безболезнени начини ,ако си го решил...но ...далеч съм от такава ситуация и акъли не давам ...
Виж целия пост
# 45 971
Може би камерата, изгорялата..
Виж целия пост
# 45 972
Може би камерата, изгорялата..
Ако беше зор за камера, като причина да излизат да се гърмят навън, щяха да идат от другия край, където има камери по борчетата далече от пожара, които няма да бъдат засегнати.
Виж целия пост
# 45 973
За мен всичко, което не е логично може да е ритуалност
Както казах това не са само индиански танци за дъжд
Пожарът който нищо не заличавава (дали?)
Средни пръсти към камерата
Фалоси намерени в хижата
Алекс застрелян в молитвена поза
Чакането с дни на Околчица
Постът във фейсбук
Кучетата ако щете
Вероятно не всичките заедно, но поне 3-3 от тях стигат
Виж целия пост
# 45 974
Цялата работа била пунта мара, ама главен спонсор им е кмета на София, НАКЗТ е с име "Национална агенция" и е имала договор с държавата, имат 19 пунта мара оръжия включително полуавтоматични. Не били пещерняци, ама Атанас Русев пише, че били едни от най-добрите подводни водолази в света. Всичко им е страшна пунта мара.
От всичко само даренията и оръжията са безспорен факт. Пък името на НАКЗТ и договорът с държавата само потвърждават думите ми, че са били по далаверата. Данните за великия юрист ИИ са от собствения му профил в Линкедин. Никъде няма потвърждение от втори източник. Ми мошеници са били. Каква е обществената полза от тях? Създавали са фалшив образ за себе си, за да цоцат пари и живеят за собствено удоволствие. Или по-лошо - създали са си "легенда" за да вършат незаконни неща. И парите, които са получавали не са доброволни дарения, а получени от изнудване, например. Не ви ли се струва правдоподобно? Каква общественополезна дейност имат? Освен да готвят за РА.

Според мен истината е някъде по средата, примерно и на мен ми изглежда мошенически сайта им на НАКЗТ, с някакви ухилени чужди рейнджъри, но са имали не само легенда, филмът им от Мексико всъщност е много добър, имат признанието на българските пещерняци явно(щом и съперник на ИК в лицето на Русев пише, че са едни от най-добрите в света, а и никой пещерняк не е казвал публично поне доколкото ми е известно.., да оспори  качествата му на пещерняк, тази група екстремно...) та според мен ако има нещо мошенническо, то е от връзката им с кочината и НАКЗТ-то, оттам идва и този спам и дезинформация. Както и в началото много хора предположиха, убийства или самоубийства, проблемът идва след регистрирането на НАКЗТ-то и оттам тръгва всичко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия