Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 504 116
  • 45 998
# 45 975
Защо на всяко бодящо очите противоречие/ дори очевидни записани разговори, факти като кучетата, двата изстрела с две различни оръжия / с версия самоубийство, единственият възможен отговор тук е: “не търсете логика “ и “секта”?? Еми някак не е приложимо за тази картинка откъдето и да се погледне.
Нали тук не гледаме, че  в исторически план имало някой дето се прострелял с две оръжия. Нали трябва да обърнем внимание ,че това са два последователни изстрела в главата/ не един в тялото/, като първият в излязъл между очите, после имаме смяна на оръжие . Едният изстрел произведен с голямо оръжие силно неудобно да бъде държано. Имаме кмета,който съобщи различна информация от подадената. Имаме и убити на две места по трима души с разстояние няколко дни.
Защо кучетата са изгорени ? Не търсете логика, секта.
Защо излизат навън на снега да се гръмнат? Не търсете логика ,сектанти.
Защо се разделят на две групи да се самоубият? Не търсете логика.
Защо не са писали не близките си? Не търсете логика.
Виж целия пост
# 45 976
Никаква ритуалност не виждам аз в нищо от изброеното, което да е свързано пък и със смъртта им, направо е абсурд.

Демерджиев като го питаха дали е гледал записите, каза че не е, понеже те били прикрепени по делото в прокуратурата. Тоест индиректно призна, че изтеклите 3 часа записи, нищо не доказват, нито са значими за разследването показаните кадри.
Въпросът е какво има на истинските записи, които са при тях?
Виж целия пост
# 45 977
Лично на мен всичко за тези убийства и самоубийства ми изглежда напълно логично.Хората даже се сбогуват пред камера и изпращат прощални смс -и ,повече от туй -здраве ! Говорех за детайла ,че са се самоубили навън ,който е незначителен от гледна  точка на това как избират да се самоубият хората по принцип.
Виж целия пост
# 45 978
Това, че не е възможно някакви сектанти самоубийци да решат да си подпалят кучетата, не са факти, а ваши интерпретации. Личните възприятия не са фактология.
И на мен ми е странно за кучетата. Още по-странно ми е например родители да си подаряват децата на човек, самопредставящ се за лама. Също толкова странно ми е маса народ да опитва да нормализира и оправдава такъв сюрреализъм. Факт е обаче, че най-различни странни проявления на човешката психика се случват. И това, че лично ние не можем да ги възприемем, не значи, че не е възможно да се случат.
Виж целия пост
# 45 979
За кучетата съм убедена, че е злощастен инцидент и не са можели да ги изведат навън. Не биха ги оставили да се мъчат така.

Съжалявам, че трябва да го кажа по този начин, но истината е, че просто не са искали кучетата да ръфат труповете им. Гадно е, но нали разбирате...
Явно никога не си гледал куче. Ако си направиш труда да попрочетеш малко, ще узнаеш, че домашно куче никога няма да наръфа трупа на собственика си. Котка ако е - да, котките биха яли.
Преди дни падна в Пирин от Кончето една планинарка с куче. Кучето стоеше до трупа й. Щеше да стои там докато умре и то. Толкова за кучетата и собствениците им.

Аман от тъпизми в тая тема! Rage
Виж целия пост
# 45 980
Толкова колкото и вие следите фактите ,че да имало две кучета, за които са се грижили и се вижда на записите с каква любов се отнасят към едното куче .
Има една приказка” дяволът е в детайлите”. И в една такава сложна ситуация всичко има значение. Не може да се обяснява със секта ,култ и тн
Виж целия пост
# 45 981
Но щяха да ближат кръвта.
И ако наистина има вълци, мечки, да ги погубят зверове
Виж целия пост
# 45 982

Нали тук не гледаме, че  в исторически план имало някой дето се прострелял с две оръжия. Нали трябва да обърнем внимание ,че това са два последователни изстрела в главата/ не един в тялото/, като първият в излязъл между очите, после имаме смяна на оръжие . Едният изстрел произведен с голямо оръжие силно неудобно да бъде държано.

Няма официални данни за второ оръжие, още по-малко пък това оръжие да е пушка. Преди 3-4 дни го обсъждахме. Толкова по въпроса с "нелогичните" и "неприложимите" неща.


Сменям темата когато опонентите нямат аргументи, да. Не успяхте да ме убедите във версията си никак.
Не вярвам, нито че умишлено или неволно са си запалили кучетата, нито че умишлено са се самоубили.

То и ние не вярваме, че е възможно някой да си раздава децата с по-лека ръка, отколкото се раздават кученца от нежелано котило, ама ей го, вече 4 месеца и 3000 страници го обсъждаме.

За кучетата съм убедена, че е злощастен инцидент и не са можели да ги изведат навън. Не биха ги оставили да се мъчат така.

Съжалявам, че трябва да го кажа по този начин, но истината е, че просто не са искали кучетата да ръфат труповете им. Гадно е, но нали разбирате...
Явно никога не си гледал куче. Ако си направиш труда да попрочетеш малко, ще узнаеш, че домашно куче никога няма да наръфа трупа на собственика си. Котка ако е - да, котките биха яли.
Преди дни падна в Пирин от Кончето една планинарка с куче. Кучето стоеше до трупа й. Щеше да стои там докато умре и то. Толкова за кучетата и собствениците им.

Аман от тъпизми в тая тема! Rage

За тъпизмите ще се съглася, особено тези, казани от хора, които нямат понятие за какво говорят, както обикновено. Не само, че има безброй описани случаи на починали стопани, наядени от кучетата си, а аз лично познавах такова момче, дори съм писала мнооого назад в темата за неговия случай.
Почивай в мир К и прощавай, че ти вдигам кокалите за глупости!
Виж целия пост
# 45 983
Това с евентуалното изгаряне на кучетата, да не ги ръфат като трупове е просто върхът на целенасоченото обезличаване.
Виж целия пост
# 45 984
Вътре нали пожар гори, дими, защо да не са навън.
А има логика кучетата да са на 2ри етаж, защото не са преценили, че ще се задушат и евентуално е грешка.
Сега ако питате що не са ги оставили навън - всяка вечер са прибирани, заради вълци ?
Виж целия пост
# 45 985
Който е имал куче знае, че те надушват кръвта и ближат раничките на стопаните. И своите, де. Затова има израз, че ще ти мине като на куче. Слюнката им е лечебна.

С времето приех версията, че дете е убито, та кучетата ще пощадят.
Абсолютни хахавели.
Виж целия пост
# 45 986
За кучетата съм убедена, че е злощастен инцидент и не са можели да ги изведат навън. Не биха ги оставили да се мъчат така.

Съжалявам, че трябва да го кажа по този начин, но истината е, че просто не са искали кучетата да ръфат труповете им. Гадно е, но нали разбирате...
Явно никога не си гледал куче. Ако си направиш труда да попрочетеш малко, ще узнаеш, че домашно куче никога няма да наръфа трупа на собственика си. Котка ако е - да, котките биха яли.
Преди дни падна в Пирин от Кончето една планинарка с куче. Кучето стоеше до трупа й. Щеше да стои там докато умре и то. Толкова за кучетата и собствениците им.

Аман от тъпизми в тая тема! Rage
Това не е съвсем вярно:
https://youtube.com/shorts/_nfnwh3Uxwg?is=NSzZJa1ThRYF4mDQ
А ето и научната статия по въпроса:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25677199/
Виж целия пост
# 45 987
А имаме ли доказателства, че тримата са били постоянно  заедно от тръгването с кемпера от хижата и че Ники се е присъединил към тях? Дали Калушев не се е опитал да скрие / остави някъде Алекс?
Виж целия пост
# 45 988
Нямаме доказателства, че Тримата са били заедно. Имаме доказателства, че НЗ тръгва, после АМ и ИК тръгват с кемпера.
После джипът на НЗ е върнат в хижата от петроханци. НЗ как се е озовал в кемпера, не знаем
Виж целия пост
# 45 989
https://youtu.be/67UBIThWT0w?is=LdW9343X14rm2KbO
Ей го Митов по темата за Петрохан.

Защо РА иска да става управител на НПО-то? Идеи?
Кой друг? Идеи?
А идеи каква дейност ще има НПО-то?

Не съм специалист, но дори и да го ликвидират, мисля, трябва някой да разписва, т.е. управител.
За други възможности, питайте си Ралица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия