Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 514 739
  • 46 299
# 45 975
Никаква ритуалност не виждам аз в нищо от изброеното, което да е свързано пък и със смъртта им, направо е абсурд.

Демерджиев като го питаха дали е гледал записите, каза че не е, понеже те били прикрепени по делото в прокуратурата. Тоест индиректно призна, че изтеклите 3 часа записи, нищо не доказват, нито са значими за разследването показаните кадри.
Въпросът е какво има на истинските записи, които са при тях?
Виж целия пост
# 45 976
Лично на мен всичко за тези убийства и самоубийства ми изглежда напълно логично.Хората даже се сбогуват пред камера и изпращат прощални смс -и ,повече от туй -здраве ! Говорех за детайла ,че са се самоубили навън ,който е незначителен от гледна  точка на това как избират да се самоубият хората по принцип.
Виж целия пост
# 45 977
Толкова колкото и вие следите фактите ,че да имало две кучета, за които са се грижили и се вижда на записите с каква любов се отнасят към едното куче .
Има една приказка” дяволът е в детайлите”. И в една такава сложна ситуация всичко има значение. Не може да се обяснява със секта ,култ и тн
Виж целия пост
# 45 978
Но щяха да ближат кръвта.
И ако наистина има вълци, мечки, да ги погубят зверове
Виж целия пост
# 45 979
Вътре нали пожар гори, дими, защо да не са навън.
А има логика кучетата да са на 2ри етаж, защото не са преценили, че ще се задушат и евентуално е грешка.
Сега ако питате що не са ги оставили навън - всяка вечер са прибирани, заради вълци ?
Виж целия пост
# 45 980
Който е имал куче знае, че те надушват кръвта и ближат раничките на стопаните. И своите, де. Затова има израз, че ще ти мине като на куче. Слюнката им е лечебна.

С времето приех версията, че дете е убито, та кучетата ще пощадят.
Абсолютни хахавели.
Виж целия пост
# 45 981
А имаме ли доказателства, че тримата са били постоянно  заедно от тръгването с кемпера от хижата и че Ники се е присъединил към тях? Дали Калушев не се е опитал да скрие / остави някъде Алекс?
Виж целия пост
# 45 982
Нямаме доказателства, че Тримата са били заедно. Имаме доказателства, че НЗ тръгва, после АМ и ИК тръгват с кемпера.
После джипът на НЗ е върнат в хижата от петроханци. НЗ как се е озовал в кемпера, не знаем
Виж целия пост
# 45 983
https://youtu.be/67UBIThWT0w?is=LdW9343X14rm2KbO
Ей го Митов по темата за Петрохан.

Защо РА иска да става управител на НПО-то? Идеи?
Кой друг? Идеи?
А идеи каква дейност ще има НПО-то?

Не съм специалист, но дори и да го ликвидират, мисля, трябва някой да разписва, т.е. управител.
За други възможности, питайте си Ралица.
Виж целия пост
# 45 984
Нямаме доказателства, че Тримата са били заедно. Имаме доказателства, че НЗ тръгва, после АМ и ИК тръгват с кемпера.
После джипът на НЗ е върнат в хижата от петроханци. НЗ как се е озовал в кемпера, не знаем

Да, това го знаем, питах защото нали има вероятност и да не ги е убил Калушев, а напротив - да се е опитал да спаси Алекс, оставяйки го някъде, а защо не и Ники.Нов филм си заформих, ама ....

https://youtu.be/67UBIThWT0w?is=LdW9343X14rm2KbO
Ей го Митов по темата за Петрохан.

Защо РА иска да става управител на НПО-то? Идеи?
Кой друг? Идеи?
А идеи каква дейност ще има НПО-то?

Не съм специалист, но дори и да го ликвидират, мисля, трябва някой да разписва, т.е. управител.
За други възможности, питайте си Ралица.

При ликвидация не се ли назначава прокурист?
Виж целия пост
# 45 985
Няма такава вероятност, имал е възможност ИК да остави и НЗ и АМ някъде. Където и да ги е дори изритал, пак щяха да оцелеят. Или да се обади на 112. Ако бяга, де.
Виж целия пост
# 45 986
Щом са били едни от най добрите в света, защо никой по света не се заинтересува от смъртта им?
Виж целия пост
# 45 987
Аз мисля, че има нещо около Ники.  Може да е отвлечен и чрез него да са контролирали Калушев, който е имал намерение да изчезне с момчетата.  Затова и се сбогуваха с другите трима. Но  Ники е хванат и Калушев е бил принуден да остане и да се опита да го спаси. Вече от там нататък всичко може да е било по инструкция...къде да отидат, да се предадат, да предадат нещо..и т.н.
Виж целия пост
# 45 988
Няма такава вероятност, имал е възможност ИК да остави и НЗ и АМ някъде. Където и да ги е дори изритал, пак щяха да оцелеят. Или да се обади на 112. Ако бяга, де.

А ако все пак го е направил.........
Виж целия пост
# 45 989
Защо на всяко бодящо очите противоречие/ дори очевидни записани разговори, факти като кучетата, двата изстрела с две различни оръжия / с версия самоубийство, единственият възможен отговор тук е: “не търсете логика “ и “секта”?? Еми някак не е приложимо за тази картинка откъдето и да се погледне.
Нали тук не гледаме, че  в исторически план имало някой дето се прострелял с две оръжия. Нали трябва да обърнем внимание ,че това са два последователни изстрела в главата/ не един в тялото/, като първият в излязъл между очите, после имаме смяна на оръжие . Едният изстрел произведен с голямо оръжие силно неудобно да бъде държано. Имаме кмета,който съобщи различна информация от подадената. Имаме и убити на две места по трима души с разстояние няколко дни.
Защо кучетата са изгорени ? Не търсете логика, секта.
Защо излизат навън на снега да се гръмнат? Не търсете логика ,сектанти.
Защо се разделят на две групи да се самоубият? Не търсете логика.
Защо не са писали не близките си? Не търсете логика.
Е как  защо “не търсете логика “,  ясно е като бял ден.
Защото  логиката  подлага на сериозно  изпитание   сарафовската версия.
А на сарафовите фенове искам да кажа следното .
Аз имам право на мнение, имам право на въпроси, имам право да не вярвам на официалната версия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия