Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍- A.B.İ🧿Delikanlı🧿Pera🧿BBSO🧿13🧿

  • 33 931
  • 737
# 420
Чаала: В този момент не съм твоя сестра.
Доган: Човек е изплашен, когато е изпитван с най-ценното за него, Чаала.
Чаала: Аз съм адвокат на съдбата ти, Махи.
Жена: Мелек Ханджъоглу, задържали са другиго по твоето дело. От прокуратурата дойде заповед за освобождаването ти.
Доган: Уважаеми съдия, преди 25 години баща ми Тахир Ханджъоглу уби бащата на госпожа Махинур.
Ламия: Стига! Всеки ще си знае мястото!
Доган: Съвестта ми не позволява цената за това ненаказано престъпление да бъде платена от обидено на живота сираче.
Бехрам: Предаде баща си, предаде сестра си! Ти си предател!
Доган: От сега нататък и Чаала, и Махинур са мое семейство.
Мъж (СинО?): Това не е ли най-хубавото на любовта? Любовта е единствената война, която си заслужава да загубиш.
Виж целия пост
# 421
Ден 8

Виж целия пост
# 422
Минавам на фрагове на АБИ. Умря и последната ми надежда за Деликанлъ. Както се казва - R.I.P. Broken Heart
Виж целия пост
# 423
Рени,  благодаря за превода!🌷
Много бързо се предаде 🫤... А защо умря надеждата ти за Деликанлъ....Пак ри нещо съм изпуснала?
Виж целия пост
# 424
Защото ще пишат подобни простотии и в него. ОГМ, шнура и бабичката няма как да родят нещо добро.

https://x.com/gazozgurmesipro/status/2029243894030827679

Ето това мисля и аз...
Виж целия пост
# 425
Защото ще пишат подобни простотии и в него. ОГМ, шнура и бабичката няма как да родят нещо добро.

https://x.com/gazozgurmesipro/status/2029243894030827679

Ето това мисля и аз...

Комшийските сценаристи не обичат много силните женски образи, ама това е положението. Чакам да видя и в Деликанлъто какви ще ги накъдрят.😁
Виж целия пост
# 426
В HBO max днес 4-ти Март, Рибарчето Сезон 3 е на осмо място по рейтинг Simple Smile



Ох какви са малки Афрам Hug
От тук започна всичко. Любовта към нашите.
Плениха хорските сърца. А с Рибарчето ни довършиха Heart
Виж целия пост
# 427
Аз ще си ги гледам и двамата, нещо много фрапантно само може да ме откаже Simple Smile Но пък и човек има различни разбирания за фрапантно Simple Smile
Диче, това дете на рисунката ми се стори странно още снощи на прякото излъчване, но още не съм стигнала дотам на превода. А докато пиша се сетих за Мелек и анкетата в YouTube 🤔

Още един колаж по повод годишнината

Виж целия пост
# 428
Питали са Бирса дали ще има премиера на "Нищо няма да ни се случи" и тя е писала, че се подготвя и ще пише подробности като има повече информация.
Виж целия пост
# 429
Добър вечер Hug  Hug  Hug
Рени  мерси за превода на трейлъра Heart
Леле и Мелек и Махинур са влезли в затвора Thinking  Чаала няма да може да свари да ги спасява.  Cry



Ще чакаме много красота от Афра тия дни като е в Париж и Милано ,а и ще разнообразим малко от "АБИ" Simple Smile
Ай Афито и Мерт какви са сладурковци в "Учителя" и само малко по-късно  в Рибарчето как се разгърнаха ,а сега вече показват пълния си потенциал в новите си проекти Hands Clap  Simple Smile

Виж целия пост
# 430
Здравейте, мили дами!
Пожелавам хубав четвъртък!
Виж целия пост
# 431
Като гледам рейтингите снощи, май за Мерт сряда е по-подходящият ден. Двата екшъна са с общ тотал 13, МЯ, който не е имал серия вчера е с около 3-4. Отпада Бездомните, който си държеше 5. В понеделник Града е с тотал 13-15, плюс сериала на ТРТ с около 5.
Жанрът също е важен, та пак се връзва повече със сряда.
То това са сметки без кръчмар все пак.

Гледам в момента серията на АБИ и за жалост не ми харесва как развиват образа на Чаала. Нямам нищо против да има любовна история, но нея я изкараха влюбена до уши вече. То са физиономии, то са разговори със Саадет.
Иначе загадките са интересни, после ще кача и моите наблюдения.
Виж целия пост
# 432
Здравейте, момичета!😊

Мистери, аз също мисля, че сряда е по-добрият вариант от понеделник. Ешреф и Подземния свят ще се въртят около 7-8, докато онази глупост не пада все още.
Виж целия пост
# 433
Като гледам рейтингите снощи, май за Мерт сряда е по-подходящият ден. Двата екшъна са с общ тотал 13, МЯ, който не е имал серия вчера е с около 3-4. Отпада Бездомните, който си държеше 5. В понеделник Града е с тотал 13-15, плюс сериала на ТРТ с около 5.
Жанрът също е важен, та пак се връзва повече със сряда.
То това са сметки без кръчмар все пак.

Гледам в момента серията на АБИ и за жалост не ми харесва как развиват образа на Чаала. Нямам нищо против да има любовна история, но нея я изкараха влюбена до уши вече. То са физиономии, то са разговори със Саадет.
Иначе загадките са интересни, после ще кача и моите наблюдения.

То и Доан хубаво се е навел да върже кънките вече 😆😆😆
Виж целия пост
# 434
Като гледам рейтингите снощи, май за Мерт сряда е по-подходящият ден. Двата екшъна са с общ тотал 13, МЯ, който не е имал серия вчера е с около 3-4. Отпада Бездомните, който си държеше 5. В понеделник Града е с тотал 13-15, плюс сериала на ТРТ с около 5.
Жанрът също е важен, та пак се връзва повече със сряда.
То това са сметки без кръчмар все пак.

Гледам в момента серията на АБИ и за жалост не ми харесва как развиват образа на Чаала. Нямам нищо против да има любовна история, но нея я изкараха влюбена до уши вече. То са физиономии, то са разговори със Саадет.
Иначе загадките са интересни, после ще кача и моите наблюдения.

То и Доан хубаво се е навел да върже кънките вече 😆😆😆

Явно не съм стигнала дотам още в серията, доста ми е безразличен за момента.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия