
Да ви се връща тъпкано!
Забравих вчера да ти кажа 


Ние сме малко болнички. Сутринта изведнъж се събудихме с хрема. Задави се, не можеше да си поеме въздух и ни изкара акъла в 7.00, рано-рано...а то, сополите явно го задушаваха. Слагам Стеримар в носа. Педито го прегледа. Леко е зачервено гърлото, но засега хапове не ни е изписала. Само някакво хомеопатично, нещо като енгистол, така ли се казваше, за укрепване на имунната система. Чудя се дали да не почна овреме оксилококцинум?!
Вие какво давате, освен физиологичен разтвор, при настинка?
Още нямаме температура, дано се размине. Мене най-много ме е страх от вирусни пневмонии, дето не се хващат на слушалки. 
Иначе от твоите предложения за нова тема ми харесва с малко моя редакция това: Ноемврийското детенце папа сладко пюренце! 
Това е генетично заболяване, няма нищо общо, не знам просто каква е връзката.
... ?!?
Бързам да ви пиша,защото чувам как София се пъне в другата стая,и скоро ще ходя да мия дупе 
Много цунки на хубавото Дари 
Аз давах зеленчукови пюрета 1 месец,и след това въведох плодовите,заедно с кашата.
Ако ми хрумне нещо,пак ще пиша

Вчера я заведох на специалист УНГ и днес ще ходим да й вземат секрет - дано всичко е наред
Макар че съм сигурна, че ще има някакви бактерии, се надявам да са безобидни, ако въобще съществуват такива (как се изразих само...)
знам ли??



Преди малко говорих с частното педи и тя ми каза, че няма доверие на лабораторията в ДКЦ-то и в понеделник пак ще му вземат кръв на Теди, че и на мен едни контролни изледвания ще пуснат 

Нека расте здрава и да става все по-чаровна, за да разбива с лекота мъжките сърца! 
Писнаааааааааа ми!
Вчера чак към 17ч. се показа слънчицето, че веднага засилих таткото и дребния на разходка в близкия парк, а аз си ошетах къщата!
От известно време моя синковец му прави кеф да "пърди" с уста, в резултат на което гърдичките му са постоянно мокри и олигавени, та се наложи да му слагам лигавник, но той след половин час е чисто мокър





От известно време моя синковец му прави кеф да "пърди" с уста, в резултат на което гърдичките му са постоянно мокри и олигавени, та се наложи да му слагам лигавник, но той след половин час е чисто мокър
По този повод Петя как така задна хрема има Моника, че не ми е много ясно и как я установиха?
, изписаха му да пие Бифидус и се надявам да се оправи коремчето най-после
!
!
!Препоръчани теми