Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир след Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 98

  • 37 617
  • 738
# 75
Три страни на една и съща история. Това, което остава, са незаличими рани! A.B.I. се завръща с нов епизод утре вечер в 20:00 ч. по ATV! #AbiDizisi @atvcomtr

Виж целия пост
# 76
Доан и Чаала ли са в колата?



Виж целия пост
# 77
Целта е ялъто! Остава само 1 ден до вълнуващите моменти. 💥
A.B.I. с новия си епизод утре вечер в 20:00 по ATV! #AbiDizisi @atvcomtr




https://x.com/i/status/2025941215410368910

Хм... Така написано, да не би тези сладурани да са инсценирали нападението, за да влязат в ялъто Thinking С цел отмъщение, имам предвид Stuck Out Tongue Winking Eye Не, не ми се вярва Head Band
Виж целия пост
# 78
Привет, дами!
 Бях извън строй няколко дни, но вече започвам да влизам в кондиция. Главоблието, което ме мъчеше, не ми позволяваше дори да чета буквичките на последния излъчен епизод от сериалчето ни, така че това изживяване ми предстои. Ще се включа с бърз анализ веднага след финалните надписи.
Сега се отбивам само да кажа, че за мен е невъзможно Чаала и Махинур сами да инсценират нападението си. Това е много повече в стила на Бехрам, който даже и куршум отнесе при една такава инсценировка. Никак не се връзва подобно деяние с двете сестри. Аз обаче не мислех, че Чаала е способна да извърши и похищение, но... бях оборена. Дано този път не бъда.
 Категорично изключвам и вероятността Тахир да се е самонаранил. Методите му на контрол са съвсем различни. Той разчита на груба и първична сила, а не на манипулации от такъв тип. Едно такова поведение е много... женско, а Тахир е всичко друго, но не и мъж, който ще падне толкова ниско според неговите собствени схващания. Има някакво разбиране за чест Тахир (изродено в огромна степен, разбира се), което не му позволява дори да прави бизнес със съмнителни субекти, не ли да манипулира Доан по такъв жалък начин. Оф, направо звуча като адвокат на дявола, но... това е положението. Simple Smile
Виж целия пост
# 79
Фи, баш ми е драго да те "видя" Kissing Heart
Ами така написано от официалната страница, навява мисли за подобни действия от страна на Махинур и Чаала, но после категорично ги отхвърлих. ООбаче не вярвам и да е план на Бехрам. Ще умре, но няма да позволи Махи особено да стъпи в ялъто.
За Тахир си абсолютно права. Една мисъл обаче не ми дава мира. От какъв зор ще носи скалпела на сватбата?

С риск за живота, падругата успяла да снима тила на Кенан и окото на Афра Grinning



ООказали се смели момичета Grinning

https://x.com/PeraAfra/status/2025966340163469334
Виж целия пост
# 80
Еве, и на мен ми липсваше диалогът помежду ни. Kissing Heart
Не, в никакъв случай не е план на Бехрам. Как ще допусне Синан и Махи под един покрив?! Невъзможно! Споменах, че е в негов стил, защото това говори и за характера на човека, а нашите девойка са твърде различни от него.
 Не съм стигнала още до Тахир и скалпела (вече се изкушавам да го пиша с главна буква), затова ще се включа, ако нещо ми просветне, след като изгледам епизода.
Виж целия пост
# 81
Те го показаха във фрага този Скалпел хахаха.
Офф, сега прочетох една мацка в х, сигурно админа на страницата на сериала се е объркал и е нарекъл ялъ бедната къщурка на Чаала и Махи. Отбой, няма заговори Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 82
Те го показаха във фрага този Скалпел хахаха.
Офф, сега прочетох една мацка в х, сигурно админа на страницата на сериала се е объркал и е нарекъл ялъ бедната къщурка на Чаала и Махи. Отбой, няма заговори Stuck Out Tongue Winking Eye
Това съм го пропуснала. Sad Мислех, че е от епизода и потърквах доволно ръце. Иначе, от фраговете на "A.B.I." не схващам много- много, признавам си. Много са ми забързани и самите фрагменти просто прелитат един през друг. Даже и героите не разпознавам. Чудех се доста време Гюлюшан кого цапардоса, докато не видях стопкадър на сцената (из фрага на минал епизод).
Виж целия пост
# 83
Айде чок якънда, чакаме с нетърпение Sunglasses

https://x.com/i/status/2025979619094990864

Виж целия пост
# 84
Привет и от мен Heart

Дали Махи проговори според вас?Все повече клоня към самонараняване на Тахир.СинО и Бехрам са жесток тандем,предполагам,че щом се харесват на публиката ще имаме всеки епизод култови изпълнения от тях.Всеки срещу всеки и групи срещу групи.Така ми изглежда историята.





На патрона ще отделя специално внимание утре,да му върви ,че се завръща едновременно с два проекта.Надявам се дългата, хубава и наситена с приятни емоции почивка ще допринесе да е неотразим,както сме свикнали да го виждаме.
Виж целия пост
# 85
Гюнайдън, къзлар Kissing Heart



📰 ✨ „Красив ли съм?“ ✨

Мерт Рамазан Демир наскоро беше забелязан да напуска дентална клиника в Етилер, поздравявайки пресата с обичайното си весело и спокойно отношение.

„Дойдох само за малък преглед, всичко е наред. Както знаете, нищо не се е променило“, сподели той.

Закачлив както винаги, той дори се пошегува с фотографите, питайки:
„Красив ли изглеждах на снимката?“

Завинаги чаровен и без усилие харизматичен.






Bugün günlerden #Abi Heart Eyes

Виж целия пост
# 86
Привет Hug

Today is Çağla day Heart Eyes

https://x.com/i/status/2026150209143885964





Патрона май леко прекалил с тениса Grinning
Виж целия пост
# 87
Дирен и Топрак зад кадър Grinning



Мерт  в цял ръст на излизане от зъболекаря

Виж целия пост
# 88
Виж целия пост
# 89
Добро утро ☕️☕️☕️
Тази снимка, да не би да снимат турско дизи "Здрач" - Делилуние, и Мерт да е в ролята на Едуард Кълън?

Не съм вярвала, че ще го напиша, но Мерт тук е всичко друго, не и харизма. Какво се случи с нашия слънчев, усмихнат и лъчезарен патрон?
А Мерт къде е? Този кой е?

Мерт 😍
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия