Предложения за странни, необичайни и интересни имена - 51

  • 18 510
  • 736
# 180
Да Северина Тенева,дъщеря на Драган Тенев и първа  съпруга на Асен Агов.
Виж целия пост
# 181
Името става по-популярно от песента на Диана Експрес
Скрит текст:
Виж целия пост
# 182
Хриздана
Виж целия пост
# 183
Аз се вмъквам в темата, защото ви следя от края на 2020година. Благодарение на вас избрах име за първото ни дете - Каян.
Сега чакаме момиченце и просто не знам откъде да започна. Искам също толкова непопулярно и красиво име.
Хубава вечер на всички! Simple Smile
Виж целия пост
# 184
Оливия, Лиана, Мадлен, Тея, Тара, Сара, Сапфира...
Виж целия пост
# 185
Кина и Софрония, братовчедки и двете тинейджърки.
Виж целия пост
# 186
Аз се вмъквам в темата, защото ви следя от края на 2020година. Благодарение на вас избрах име за първото ни дете - Каян.
Сега чакаме момиченце и просто не знам откъде да започна. Искам също толкова непопулярно и красиво име.
Хубава вечер на всички! Simple Smile
Според мен направете отделна тема в подфорум Име за бебето, споделете изисквания (имате ли предпочитани букви, по-къси или дълги имена харесвате, търсите ли име с определен произход, така че да кореспондира с името на баткото, със стандартни български бащино име и фамилия ли ще се комбинира името, други предпочитания) - вярвам, че ще получите готини и нестандартни предложения.
Виж целия пост
# 187
Дарис, жена.
Виж целия пост
# 188
Дарил - момче със стандартна бг фамилия
Виж целия пост
# 189
Чоно
Дойко
Син и баща
Намирам за красиво, че са се запазили такива имена, извън общия поток.
Виж целия пост
# 190
Илайда, бебе
Виж целия пост
# 191
Странни комбинации от имена на братя и сестри:
Мадисан и Анатоли
Фанка, Иванка и Веселка
Цвети и Едуард
Виж целия пост
# 192
Вяра-Надежда. Не е странно, но не съм срещала такава комбинация. Както и една Вера Кръстителска.
Виж целия пост
# 193
Току що ми излезе в тик ток,профила на Надежда Андонова. Децата й се казват : Красива, Обич и Хармония.

Ако е споделяно се извинявам, аз сега чух.
Виж целия пост
# 194
Преди малко четох в една статия - Регина - 92 годишна. Името е хубаво. Означава кралица. Странно е за периода от преди 90 години. И разбира се, необичайно за България.
Споменато е и името на дъщеря ѝ - Джина, което е също така странно за периода.
Но са хубави и двете имена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия