Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 33

  • 52 474
  • 752
# 195
Ех, да. Трябваше да се сетя по-рано. Щях да съм стигнала 4-то ниво на неговия профил 😂😂😂 То остана 1 месец до зануляването.
Виж целия пост
# 196
Аз не съм доволна от новия спрей на гарниер, който се коментираше страница назад. Прави ми косата на клечки и матирана. Два пъти го ползвах и днес за капак направи на клечки чистия ми бретон, който подготвях за стилизиране и топлинна обработка. Твърдо за мен не. На сайос спрея за тази цел е по-добър, от серията glaze.
Виж целия пост
# 197
Тъкмо се канех да купя нещо от тази серия и се разубедих. То и талона за Гарние, го няма...

moutain_crystal, само спрея ли сте ползвали от тази серия?
Виж целия пост
# 198
Аз си купих крема 10 в 1 от оранжевата серия на Гарние, който е без изплакване. Със средно дълга коса съм, боядисвана, чуплива към къдрава. Доволна съм. Омекотява, хидратира, косата се чувства и изглежда добре. И ухае много приятно.
Виж целия пост
# 199
Аз си купих крема 10 в 1 от оранжевата серия на Гарние, който е без изплакване. Със средно дълга коса съм, боядисвана, чуплива към къдрава. Доволна съм. Омекотява, хидратира, косата се чувства и изглежда добре. И ухае много приятно.

Ползвам го години вече (за ежедневно нанасяне на леко влажна коса) и много го харесвам. И аз съм с подобна коса. Сутрин слагам масло (на Лореал за ежедневно, иначе при измиване с Макадамия), крема на Гарние оранжевия и малко крем за къдрици на Лола от Рио. И леко подсушавам с дифузер (а лятото само намачквам да си изсъхне на въздух).
Виж целия пост
# 200
И аз без този крем не оставам никога, страхотен е.
Виж целия пост
# 201
Аз преди години ежедневно ползвах на Балеа ето този



но отдавна го спряха. И като видях оранжевия крем на Гарние, заради цвета го взех, а се оказа много добро попадение.
Виж целия пост
# 202
Тъкмо се канех да купя нещо от тази серия и се разубедих. То и талона за Гарние, го няма...

moutain_crystal, само спрея ли сте ползвали от тази серия?
Само него да.
Виж целия пост
# 203
Може би защото моята коса е къдрава и търся точно този ефект да стои на кичури. Вчера ползвах маската + спрея (без шампоана, т.е. с друг шампоан), пак съм доволна от ефекта. Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Аз преди години ежедневно ползвах на Балеа ето този



но отдавна го спряха. И като видях оранжевия крем на Гарние, заради цвета го взех, а се оказа много добро попадение.

Не знам дали само аромата е сменен или и формулата, но аз ползвам:  https://www.dm-drogeriemarkt.bg/balea-hidratirashto-mlyako-za-ko … 066447237481.html и съм много доволна. С гъста, суха коса съм и доста добре хидратира. Този оранжевият не съм го ползвала, но като опаковка ми изглежда подобен, може би да са му сменили аромата.
Виж целия пост
# 205
Да, Роуина, ползвах го и него известно време, но има сякаш нещо различно от другия, не само аромата. На Гарние повече ми харесва.
Виж целия пост
# 206
Аз купих оранжевото мляко за коса на Балеа преди време, но много ми утежняваше косата. Сега оранжевия крем на Гарние е много по-добър. По принцип ползвам крема на Олиосета, той си остава фаворита ми, но и този на Гарние не е лош.
Виж целия пост
# 207
Може ли да покажете за кой крем говорите?
На Гарние Ботаник терапи, за суха коса с авокадо стават ли ( шампоан и балсам)?
Виж целия пост
# 208
Аз купих оранжевото мляко за коса на Балеа преди време, но много ми утежняваше косата. Сега оранжевия крем на Гарние е много по-добър. По принцип ползвам крема на Олиосета, той си остава фаворита ми, но и този на Гарние не е лош.

И аз ползвам Олиосета, след измиване на косата (два пъти седмично), ежедневно - Гарние. Бих ползвала Олиосета и ежедневно, ама ми идва малко нанагорно на джоба за всеки ден.

Иначе, да - много по-добър е този на Гарние от стария на Балеа, но аз го ползвах навремето, понеже не познавах този на Гарние.

Скрит текст:
А за дефиниране на къдрици (чупки и кой каквото си има) - по-добро от Лола от Рио не ми е попадало. Не сплъстява, не тежни, супер ми идва на мен. Няма го в ДМ, само в Златна рибка, май и в Лили, но аз си го дебна на промоция в рибката, както и Олиосета.

leni_beni_,
ето този:
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/garnier-fructis-krem-za-kosa-sos … 600542225397.html
Виж целия пост
# 209
Всеки ден как? И на суха коса или...?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия