Ергенът 🌹 сезон 5, тема #2: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 52 110
  • 835
# 450
Най-малкият е страшно скучен. Само с него съвсем няма да има какво да се гледа.
С това, че е скучен, не споря. Просто казвам, че най-добре се справя с жените. 😁
Виж целия пост
# 451
Отвратителна, обидна за жените задача имаха ергените. Браво на Марин, че отказа да я изпълни. Не знам защо го сравнявате с Виктор 2, нищо общо не намирам. Владее мимиката и жестовете си, има перфектна фигура и стойка, не оставя паузи на разговорите в срещите, самоуверен и спокоен, като добавим и флиртаджийския поглед... нищо общо с Виктор 2.
Мен Стояновите срещи ме напрягат като Викторовите. Единствено с Цветелина му вървеше лежерно, щото тя взе инициативата. Ха ха и посред нейното "откровение" той: "Обаче този шницел е феноменален, извинявай, че те прекъсвам". 🤣
Симона ми хареса със Стоян, успя да отбие малоумните му атаки, честно сподели какво мисли за него при втората среща, но после като се размаза с Крис, ми развали впечатлението. Освен камерата ама хич да го не обича, та грам от чара му не виждам?!
Виж целия пост
# 452
То пък взех да ги харесвам всичките. Стоян в началото не ми допадаше, че е малко префърцунен, но вече ми е мъчно за него, чак пък толкова лошо не се държи. Нормално поведение за начало на любовно предаване, в което постоянно ги снимат. Вероятно това, че е едно дете е оказало влияние. Крис ми е по-голяма превземка, ама и с него свикнах. Марин е най-приятен.
Момичетата са съвсем нормални, има всякакви, като в реалността. В първите сезони ги избираха все едни с лупа търсени - шантави и странни и свикнахме да наблюдаваме крайни реакции, та сега ни е скучно. На мен не ми е, де. Даже е приятно и може и да сме забравили, но нали все искахме някое нормално момиче с професия и без обезобразяващи подобрения.
Дано не четат много по форумите и да не вземе някой да си скъси носа, да си присади коса или да си сложи силикон, защото на нас ни се вижда бюста й смотан. Твърде са си хубави така. Има две-три с прекалено неестествени устни, вероятно са искали да станат по-хубави - не са. Естествената визия отличава, пък дори да ти стърчат ушите.
Може и да не съм права, но харесвам и Гориция.
Виж целия пост
# 453
Крис ми е като напушен постоянно, с много мазна усмивка, а Стоян като поведение и излъчване ми е като гей! Как са ги избрали не знам, но още от визитките не ми харесаха. Момичетата пък масово имат проблеми с кожата, от климата ли е не знам!
Като цяло Пламена е приятната изненада! Изглежда много надута, но като я слушам как си говори с другите момичета я намирам за приятна като човек!
Виж целия пост
# 454
Все повече ми дожалява за Стоян.
Горкият май с празни ръце ще си тръгне.
Виж целия пост
# 455
Художествена гимнастика, златни момичета … май за първи път ги чуват, знам че не е показателно, но прави много лошо впечатление

Напротив! Показателно е.
Балет… Боже, вересиите те чакат.
Виж целия пост
# 456
diziler, благодаря, че споделяш така обстойно и с картинки всеки следващ епизод! Ако някой няма време за гледане или му доскучава сезона, само спойлерите ти може да чете. Simple Smile
Виж целия пост
# 457
Забелязах, че в следващия епизод Нурджан ще е със същата рокля като на Кристина от предния Ерген на афтър партито в дискотеката, където е събирала пари с QR-кода. Simple Smile Taзи златната прилепналата. People DancerWear Dress Явно им е оборотна. Simple Smile
Виж целия пост
# 458
Дами, някой има ли линк към все още неизлъченият епизод?
Ако не е удобно и на лични, благодаря.
Виж целия пост
# 459
Къде може да се следи за тези, които са извън Бг?
Прегледах темата, преди се пускаха линкове, но не видях.
Netera.bg
Виж целия пост
# 460
Ергена е тотал щета този сезон. Хем нямат бюджет за уау шоу без интриги, хем каст нулев , че и вкарват от предният сезон гладни въшки за медийно време.
НН успя да направи немислимото. Гледам хелс китчен, за пръв път откакто се излъчва в България.
Дано това да в последният сезон на Николов и свитата некадърници около него.

Страхотна прилика на  Кристиян с пингвина- едно към едно са си! Иначе, хора, по-скучен "Ерген " досега не е имало! Скука и криндж! Чак се чудя от къде да събера материал за коментари! Ужас!  Тези, ако продължават така ще ме.откажат от гледането!
Виж целия пост
# 461
Нетера не е ли само на живо? В реално време?
Иначе тук има записи на последните два излъчени епизода, може да се гледат от чужбина:
еп.6 https://www.dailymotion.com/video/xa0q0p2
еп.7 https://www.dailymotion.com/video/xa0qiis
Може и да ги изтрият скоро.

@kiki993, сезонът се снима още, така че информацията ти "кой печели" няма как да е вярна Wink Никой не е спечелил все още Wink
Виж целия пост
# 462
Neterra има и архив с цели сезони на предавания, както и може да връщаш назад, не знам до колко дни обаче.
На Ергенът има всички сезони.
Друго популярна приложение в чужбина е bg time.
Виж целия пост
# 463
Bg time ми иска пари, при Вас как е?
Виж целия пост
# 464
Bg time ми иска пари, при Вас как е?

И при мен. Изтрих го.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия