Предаването на Невена Цонева

  • 1 077
  • 9
Здравейте ,интересно ми е дали следите предаването и мнението ви за него?
На мен ми е доста интересно ,доста отговори на въпроси получих ,всички участници изглеждат искрени
Бих искала тези които се припознават и имат някакви усещания ,видения да разгърнем тази тема ,да се подкрепяме че не сме ,,,луди,,, както повечето ще си мислят.
Виж целия пост
# 1
Гледала съм всички епизоди на Без граници, а също и на Споделено. От всеки гост намирам нещо полезно, което ми резонира и мисля, че започнах да сглобявам собствения си пъзел. Ще се радвам в тази тема да коментираме и обменяме опит, защото в обкръжението ми няма хора, с които да говоря на такива теми и се чувствам неразбрана.
Виж целия пост
# 2
Здравей ,да ще е хубаво,обаче май никой в този форум не го е гледал,никой не е писал досега.
Аз не съм ги гледала всички предавания,по простата причина че не ги усещам
Всеки път когато слушам предаванията гласа на Невена ми действа много успокояващо,когато беше първото предаване с Емел почуствах летене,във фейсбук има група ,,Без граници общност там сме се събрали и говорим понякога
Виж целия пост
# 3
И аз следя епизодите в YouTube. Гледала съм почти всички. Вярвам на Невена, че има някаква дарба и вижда разни неща.  Част съм и от групата във фейсбук, но и там не са много активни. Това, което напоследък не ми харесва е че дейността, свързана с подкаста започва да се комерсиализира и прозира бизнес идеята зад всичко. В моите представи един истински духовно извисен човек не би следвало да е чак толкова суетен и материален.
Виж целия пост
# 4
И аз следя епизодите в YouTube. Гледала съм почти всички. Вярвам на Невена, че има някаква дарба и вижда разни неща.  Част съм и от групата във фейсбук, но и там не са много активни. Това, което напоследък не ми харесва е че дейността, свързана с подкаста започва да се комерсиализира и прозира бизнес идеята зад всичко. В моите представи един истински духовно извисен човек не би следвало да е чак толкова суетен и материален.

Комерсиализирането ми се струва, че идва от други членове на екипа. Прави ми впечатление, че тя даже им прави забележки, когато прекалено се увлекат да рекламират новите им продукти.
Виж целия пост
# 5
На мен Невена не ми изглежда на такъв човек да търси да изкара пари от всичко,най вероятно други я бутат да го прави.Все пак и да се правят такива предавания трябват и ресурси.
На мен Аджар ми изглежда като мошеник ,просто такова излъчване има .
Много ми се иска да се запозная с Невена и Емел
Виж целия пост
# 6
На мен Невена не ми изглежда на такъв човек да търси да изкара пари от всичко,най вероятно други я бутат да го прави.Все пак и да се правят такива предавания трябват и ресурси.
На мен Аджар ми изглежда като мошеник ,просто такова излъчване има .
Много ми се иска да се запозная с Невена и Емел

Невена е много креативна и има много идеи, които другите превръщат в ресурси, с които да може да продължи да съществува предаването.
И на мен не ми харесва Аджар и вече не го гледам.
Аз също искам да се запозная с Емел и Невена, но като гледам колко са заети и колко хора ги търсят за сега не виждам как ще стане това.
Виж целия пост
# 7
Какво мислите за последния гост Дария и въобще за целия епизод с нея?
Виж целия пост
# 8
Какво мислите за последния гост Дария и въобще за целия епизод с нея?

Относно Дария съм раздвоена - каза доста неща, които отговарят на въпроси, които съм си задавала, но динамиката на говорене малко ме притеснява. Може би е въпрос на темперамент, но на моменти звучи като бързане да се изкаже нещо заучено или преварително подготвено.
В края на предаването ме подразни поведението на Любо, който иначе ми е много симпатичен, но защо толкова държеше да й доказва, че има противоречие в думите й, та чак записи търсиха и връщаха?
Виж целия пост
# 9
И на мен не ми хареса как говори, някак поучително и назидателно.Сякаш всичко ѝ е ясно и сега ние неразбиращите и невижданите я притесняваме с тъпи въпроси за простосмъртни. Говори като човек с високо самочувствие и висока самооценка, като че ли се възприема за нещо повече от другите, което може и така да е но все си мисля, че какъвто и да е човек е хубаво да го дава по-скромничко. Стори ми се също, че много ѝ се иска да има отговор на всичко и когато го няма търси нещо да си измисли. Може да греша разбира се, просто така ми изглежда. Прекалено самоуверено говори. Това е първият гост на Невена, който откровено не харесвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия