🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"UYKUCU"-"СПЯЩИЯ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-41

  • 23 156
  • 741
# 345
Нещо забавно Wink
Казват, че Ешреф Тек е спечелил Оскар за актьор, който е задал тенденцията за мустаци тази година.


Признайте си- наш'то гардже не е ли най- хубавото! Kissing Heart
Виж целия пост
# 346
Няма спор. Най-яките мустаци.



Виж целия пост
# 347
Привет и благодаря за споделеното!!!
Извинете, че може би не съм на място в дискусията,
но напоследък се оказах ангажирана с реала.
Та това с рейтинга, сценария и желанията на феновете,
вече е част  от производството на дизитата.
В зората на дизитата беше едно, сега е друго.
Не, че не се дразня сега, но щом продукцията и телевизията
залагат на рекламата в социалните мрежи за обратна връзка,
не може да не се съобразява с коментарите.
Всичко се прави по желание на "клиента, на рекламодателите, ...
Винаги има недоволни. Та така е и с ER.
В началото има предварително разписани определен брой серии
и след това се пишат всяка седмица.
Не е лесен този формат и в същото време е уникален.
Снимат и излъчват за една седмица над два часа серия.
Благодаря за разяснението на тийзърите.
Не само те, но и фрагманите са зарибяващи.
За последния фрагман, малко се поизложиха, но ще се разбере ...
И така - дойде ли времето Ешреф да научи, че Нисан е Руя.
Върнах се отново на еп. 9 - сцената от 39:50 минута
И отново ще сложа думите на Йомер >>>














Знам, че сме дискутирали този момент.
От този 9-ти епизод останах с чувството,
че когато Ешреф аби разбере, че Нисан е Руя,
Нисан няма да я има. Поне няма да е пред него.
А сега това, което му казва Чийдем", дано не е края на епизода.
Рейтингът изисква всякакви еквилибристики,
та може да видим и сблъсъка лице в лице >>>




"Той я търсеше във всяко лице, което виждаше,
от врата на врата, от улица на улица."
Виж целия пост
# 348
Изглежда, че ще останем без фраг тази вечер. И Ömer мълчи...Neutral Face
Но пък се появиха снимки от сета, които са доста противоречиви.






А това тук много прилича на Кападокия

Интересно! Wink

Diva, съгласна съм!
Цитат
Не е лесен този формат и в същото време е уникален.
Снимат и излъчват за една седмица над два часа серия.
Сега, като видях това, което си публикувала, отново се връщам на теорията за нечий сън. Да не би Ешреф да е видял това на сън?
Виж целия пост
# 349
Дива, тази сцена винаги съм я рабирала така, че три години по-късно разказва на Йомер тази случка, а не, че разбира за Рюя, ако това имаш предвид.

Ешреф и Нисан да нямат някое бягство пак по фермите?

Нези, кое да е видял на сън?
Виж целия пост
# 350
Хриси, да, три години по- късно разказва за онази нощ и как за първи път е говорил така на някой за Рюя.
А после ( кога?)като е разбрал, че Нисан е Рюя, спомяйки си тази вечер е казал, че е видял Рюя на сън.
Ако, това, че Чийдем идва и му казва, че Нисан е Рюя, е сън на Ешреф...
Възможно ли е?
Виж целия пост
# 351
Ааа, това е интересна теория да е сън на Ешреф, а не на Чийдем. Не знам дали няма да олекне историята, ако Ешреф получи почти ясновидска дарба. Обаче като го каза, по-скоро съм склонна да вярвам, че е кошмар на Нисан. Колкото и да се ядосва, да казва, че мрази Ешреф, тя го обича и е наранена. Тя знае какъв е бил планът на Чийдем и едва ли би се зарадвала, ако тя му каже истината.
Виж целия пост
# 352
Не, не ми се връзва да е сън на Нисан.
По- скоро си представям Ешреф, самотен, мислещ вечер за Нисан, да превърта в съзнанието си някакви моменти, включително и това, което му каза Нисан, че Чийдем е искала от нея да го накара да се влюби...
И изведнъж разбира защо Чийдем е поискала това, точно от Нисан. Защото Нисан е Рюя. И сънува как Чийдем идва и му го казва. Grinning



Утре, ще имаме резюме и може там да ни кажат нещо повече, макар че, напоследък са доста кратки.
Виж целия пост
# 353
Имаме нов фраг. https://www.instagram.com/stories/esrefruyadizitv/38543611124729 … 3b2Uyc3JuNDVxZw==

Дебна да го пуснат и в ютюб.
Виж целия пост
# 354
Привет!
Ето го и фрага



Гери, по едно и също време дебнем за фрага😉
Нези:"наш'то гардже не е ли най- хубавото!"- Ами, Най-хубавото е! Хубавец си ние, той ♥️
Виж целия пост
# 355
Ама аз твоя линк така и не го откривам.

Ами драматично ще е. Гюрдал ще се спаси. Това да е ясно. Ешреф се дразни от близостта на Яшар с Нисан. Битката тепърва предстои.
Виж целия пост
# 356
Привет!
Ето го и фрага





Ешреф- Тя е тази жена, която някога влезе в живота ми, докосна сърцето ми и после тихо си тръгна

Чийдем - Рюя, която търсиш е Нисан, Ешреф. Нисан е твоята Рюя.

Ешреф- Понякога  хората губят, това което търсят точно до себе си

Ешреф вече знае... Нисан...неговата Рюя

Фарук- Сигурен ли си, Ешреф?

Ешреф- Сигурен съм, Фарук

Ешреф Тек...се изправи пред най- голямата истина в живота си

Рибаря- Ситуацията е притеснителна. Какво направи с боеприпасите ми?

Ешреф- Исках сам да ви съобщя лошите новини

Яшар-  Пратката беше ограбена. Сега ще вържа магарето си по- здраво.

Ешреф- Дадох ти един шанс, но ти не можа да го оцениш. Това ще е твоя край.

Яшар- Аз не се пречупвам лесно

Ешреф- Тогава ще ударя по- силно
Опитвам се да се сдържа да не го убия.
Сега е започнал да се върти около Нисан.

Яшар-Държиш се на страната от момичето, така ли


Ели, благодарим, че донесе  фрага, чак от Будапеща! Hug
Виж целия пост
# 357
Добро утро, момичета!

Благодаря за фрага и за превода! Simple Smile
Интересен епизод ни чака утре ❤️
Ако всичко е наред може би ще го гледам онлайн с вас Simple Smile

Четейки превода, Ешреф наистина е разбрал, че Нисан е Руя, но дали наистина Чийдем е излязла и му е казала или той сам е вързал 2 и 2. 🤔

Хубав вторник ви желая! Simple Smile
Виж целия пост
# 358
Добро утро, момичета!

Двадесет години Ешреф търсеше своята Рюя. Двадесет години!
Две десетилетия от живота му, прекарани в преследване на спомен, на сянка, на мечта. Вярваше, че тя е някъде там, далеч, извън обсега му. Носеше тази мисъл със себе си като амулет. Тя беше не просто любов, а смисъл, надежда, нещо светло, за което да се държи в свят, който често е бил жесток към него.
Колко пъти е рисувал тези очи. Колко пъти е анализирал спомена за тях. Колко пъти е повтарял, че сърцето обича само веднъж – “Bir kalp, bir kere sever.”
И накрая се оказва, че мечтата не е била толкова далеч. Мечтата му го е намерила.
Трудно е дори да си представим какъв потоп от чувства би донесло такова осъзнаване. Сякаш целият ти живот минава пред очите ти - всички години на чакане, всички нощи, в които си се питал дали този човек изобщо е реален.

И може би най-красивата, но и най-болезнената част е, че неговата Рюя го обича също толкова силно. Без условия. Без ограничения. Човекът, когото той вижда като чудовище, в нейните очи никога не е бил такъв.
Нисан, дори когато е ядосана, дори когато го отблъсква, продължава да вижда в него нещо, което той самият не може да види- онова раненото момче, което някога е било.
И може би именно тук се крие истинската сила на тази история. Не само в това, че Ешреф е търсил Рюя толкова дълго, а в това, че Рюя в крайна сметка може да бъде човекът, който ще го освободи от най-големия му затвор - собственото му убеждение, че не заслужава любов.

Понякога мечтите не просто се сбъдват. Понякога те идват, за да ни покажат кои сме всъщност.

Малко по-късно трябва да имаме и резюме.
Желая ви прекрасен ден! Hug

Виж целия пост
# 359
Добро утро!

Серията ще е драматична. Ще има екшън. На спойлерите не знам дали да вярвам. Не виждам събиране. Поне не и в тази серия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия