Къната, билките и всичко останало за билките - Тема 20

  • 6 650
  • 243
# 240
Много полезно, страхотни снимки и страхотни цветове Мila и Mariat и pep_si! Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet

А този нийм в боята на Khadi каква роля изпълнява?

Сега прочетох, че освен други неща хидратира. Имам и не го ползвам за нищо, е сега ще го вкарам в употреба.
Виж целия пост
# 241
Pep_si, Mariat, прекрасни сте.
Mariat, изобщо не си личи разликата боядисано - небоядисано. Отличен резултат.

Heart
Виж целия пост
# 242
mariat, pep_si, много хубави коси! mariat, може ли да споделиш с какво се боядисваш? Ако вече си, не се хаби, ще потърся назад.
Mila, голяма красота - тези очи, тази коса!
Виж целия пост
# 243
Тъй като под бретона имам руси коси (а вече и бели такива) ползвам тъмнокестенява къна на Хена Фокс и добавям малко индиго, за да не рижавеят белите и русите косми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия