„Като две капки вода“ – сезон XIV - Тема №2 (месец март)

  • 79 899
  • 1 369
# 1 305
Е, Меди има и други песни.
Точно тази песен беше изпята от Тома /и то перфектно/ ако не се лъжа миналите капки.
Аз съм за Дънди.
Виж целия пост
# 1 306
Изпя си я Виктор, обаче изобщо не можа да пресъздаде емоцията и най-вече силата на тази песен, която буквално те блъска, когато я пее Меди. Помня имитацията на Тома - беше брилянтен, въпреки, че този стил беше доста далече от него.
Та така - тази вечер моят глас отива за Борис Simple Smile
Виж целия пост
# 1 307
Офффф, сега и Виктор е много добър, както предполагах. Притесняваше ме дали ще хване орнаментиката - е, успя. Забелязвам, че когато той пее НИКОГА досега не е имало подложки! Уважение само за това му давам на човека!
Ще помисля за кого да гласувам, защото емоцията, която видях при Тома, тук нещо липсваше. Иначе самия образ певчески и актьорски беше на сто про.
Виж целия пост
# 1 308
Гласувах за Борис.
Виж целия пост
# 1 309
А може и наистина да го спъват. Както някои сериозно ги бутат напред.
Виж целия пост
# 1 310
Емилия има толкова хубави песни, от къде изкопаха тази..... песен?

Виктор супер му се получи, но и песента е нежна и въздействаща.
Виж целия пост
# 1 311
На мен и Виктор ми хареса. Имайки предвид колко далечен му е този образ, справи се прилично момчето Simple Smile
Харесва ми когато изпълняват нетипични за тях песни и им се получава. Лесно е да изпееш нещо, което просто ти лежи. Браво на всички за труда тази вечер - беше силен епизод Simple Smile
Виж целия пост
# 1 312
Две-три готини песни тази вечер и то изпяти от най-неподходящите хора.
Виж целия пост
# 1 313
Тоя Сам Смит не идва ли на един Х фактор и даже май пя с Мишето, или го бъркам с някой друг?
С Джеймс Артър го бъркаш
Виж целия пост
# 1 314
Абе Борис не ви ли прилича на 100% на Иво с коса. Даже като ги дават на столовете се припознавам вече няколко пъти. 🤣
Виж целия пост
# 1 315
За Борис съм тази вечер!
Виж целия пост
# 1 316
За мен Иво винаги ще е номер 1 заради необятния си талант, не и днес. Алекс я харесвам безкрайно. Вбесявах се навремето на русата скумрия при Слави, защото Алекс все на заден план беше. Както и да е. Това е друга история. Аз съм с гласуването така днес
Алекс
Борис
Дънди
Бабинова
Емилия
Пламена
Виктор
Иво
Симона
Виж целия пост
# 1 317
За мен тази вечер фаворити са Алекс и Емилия. Владееха сцената, пълнеха очите Stuck Out Tongue Winking Eye и създадоха настроение.
Виж целия пост
# 1 318
Аз се колебая между Виктор и Дънди.
Виж целия пост
# 1 319
Явно битката днес ще е между Алекс и Емилия. Жалко за Борис - беше по-добър от тях
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия