Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 3) МАРТ

  • 40 526
  • 771
# 540
Да,получавате смс от най-близкия клон на пощата.
Виж целия пост
# 541
Krem4et0, изпращат. Чакайте си поръчката в клона по пощенския код на адреса в Тему, който сте оставили.

Аз вчера имах интересен разговор с агент. Отново ме засипват със съобщения за карти за отстъпка, но нито една оферта не е валидна при отваряне. Агентът ми обясни, че промоциите са на случаен принцип и да се абонирам. При въпрос как да се абонирам-никакъв отговор. При обяснение, от моя страна, че всъщност явно случайният принцип е проработил и са ме избрали за карта за отстъпка, но после не ми я дават, написа, че е приел оплакване за липса на достъп до промоционални активности. Не очаквам някакво развитие, освен че преди няколко седмици, след подобен разговор, ми пуснаха на два пъти карти за отстъпка. Дори агентът ми обясни, че вече съм се възползвала на пети март.

Имам оферта за кредит, която вече е не 20 от 40, а 15 от 40. Хубаво, тръгнах да поръчвам, обаче забравих, че при кредита не се прилагат отстъпките на търговците. За единия артикул само имах намаление от 8 евро в обикновената кошница и пак не поръчах с кредит, а с изостанал купон.
Виж целия пост
# 542
Благодаря за разясненията за кредита. Окуражихте ме и поръчах. Както каза мамаРу, веднага ми върна 72 цента кредит. Дано не се отплесна да си ги искам.
Виж целия пост
# 543
Къде да вляза и да взема кредита? Вчера получих оферта за кредит в продължение на 7 дни.
Виж целия пост
# 544
Напишете claimcredit в търсачката на сайта.
Виж целия пост
# 545
Благодаря. И новата ми пуснаха, към Бокса, ама тази от миналата седмица - в пощата.
Виж целия пост
# 546
Предубедена съм към Български пощи. И аз чакам пратка, в момента е на митница и пощите трябва да ми я дадат. Като си я взема ( дано де) дали да не им пиша на Тему да не пращат с тях? Бокс нау засега са били супер бързи и точни.
Виж целия пост
# 547
И да пишеш, полза няма. Пращат , с което им е най-изгодно. Все пак е за тяхна сметка.
Виж целия пост
# 548
Видях, че  на първа страница при куриерите ги няма Федекс. Аз в момента чакам пратка с тях.
Виж целия пост
# 549
Видях, че  на първа страница при куриерите ги няма Федекс. Аз в момента чакам пратка с тях.
Да, изброени са основните куриери. Големите пратки не винаги са с тях, особено от складове в Европа. Получавала съм с Федекс и бяха точни и мили.
Виж целия пост
# 550
Предубедена съм към Български пощи. И аз чакам пратка, в момента е на митница и пощите трябва да ми я дадат. Като си я взема ( дано де) дали да не им пиша на Тему да не пращат с тях? Бокс нау засега са били супер бързи и точни.
Няма място за предубеждения. Изчакайте си пратката и после се оплаквайте, но и да се оплачете, файда няма да има. Пощите са си съвсем ОК, доставят с тях обемни неща, както и такива изпратени по суша.
Виж целия пост
# 551
iren11 нямаше доп. такси, нали? Тя пратката е малка и се учудих, че е с тях, но може би защото е ловна камера и затова е пратена с тях.
Виж целия пост
# 552
Аз искам да споделя моя опит с Български пощи,но не с пратка от Тему,а от I Herb.В приложението ми изписваше,че пратката е доставена,а когато отидох в пощата ми казаха че нямам пратка щом нямам съобщение. На опита ми да видят в приложението на телефона ми не откликнаха.Свързах се със Български пощи(телефона намерих в сайта им) и служителят там по номера за проследяване ми каза,че поръчката е доставена в клона на Български пощи(живея в малко градче и е само един) и ми каза ако не ми я дадат да търся директора на пощата, а ако го няма да се свържа отново с тях и да им дам да говорят.
Та със съдействието на служителите от София успях да си взема пратката, защото така и не получих съобщение и предполагам, че нямаше да ми я дадат,както отказаха първия път.
Виж целия пост
# 553
iren11 нямаше доп. такси, нали? Тя пратката е малка и се учудих, че е с тях, но може би защото е ловна камера и затова е пратена с тях.
Не, нищо допълнително не сме плащали, а нашето беше и обемно
Виж целия пост
# 554
смс изпращат от БГ пощи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия