Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 3) МАРТ

  • 40 517
  • 771
# 615
И моят кредит сега ми го даде на 3+4 дни /4-те са след получаване на пратката/.
Друго ме смути и днес си приказвах с агент, ама безрезултатно...Имам два профила. Поръчала съм един артикул от единия профил, но ми е в количката и в другия профил. Един и същ артикул, един и същ цвят, един и същ продавач, един и същ артикулен номер. С различна цена в двата профила Rolling Eyes Аз, естествено, съм го платила на по-високата цена и питах за корекция. Но понеже било платено с купон, така или иначе излизало по-евтино. Да, факт, но ако цената беше по-ниската, щях да съм платила още по-малко, използвайки купона Laughing Ама не, нормално било да има разминаване в цената в зависимост кой го гледа и от какво устройство влиза. Логика и чудо...
Виж целия пост
# 616
А и при мен на един профил имам постоянно разни купони за намаление на конкретни артикули от продавача, на него профил съм поръчвал много, не знам дали на това се дължи, но са си добри отстъпките така.
Виж целия пост
# 617
Няколко дреболии с положителни отзиви поръчани последните няколко месеца от ТЕМУ. Снимки в спойлера

Скрит текст:
1. Закачалка за леген. По стечение на обстоятелствата от време на време ми трябва в кухнята малко легенче. Исках стабилна и стилна закачалка. Поръчах пластмасова от тему, но бързо се счупи. Тази е изцяло метална. Пристигна с тубичка с нещо за залепване, което не ми допадна . Поръчах пак от Тему двойно леплива силиконова лента с дебелина 1 мм. Държи много здраво.




2. Кухненска гъба Вълшебница с нещо като фина шкурка. Чудесна за тенджери и тави от алпака. Справи се с залепнал за тавата ориз без да се налага да ползвам накисване и препарат.



3. Кутия за разклонител и кабели. Една идея ми малее, но другата беше 40 см и щеше да е огромна.





4. Приспособления за туби. Не стават за най-големите (широки) размери туби. Не са удобни за туби от алуминий. Но за мека пластмаса са чудесни.



5. Алуминиеева подложка за таблет или книга. Удобна лека , цената е несравнимо по-ниска  на фона на тази , която сина ми си купи за графичен таблет от бг. Освен това неговата  е на Х, а тази с повече ребра в средата.







6. Торбичка с общо предназначение , може да се ползва за всичко.



7. Комплект за бродиране. Изпипано е отвсякъде. Подредбата на конните по номера много улеснява работата, А цената (5-6 евро) е несравнима с Dimention (около 30-50 евро) . Липсва гръб, но един лист от пресован плат в Тему е стотинки.





Виж целия пост
# 618
Ирен, много ти благодаря! Направо си ги поръчах, от доста време им се каня.
Вчера си поръчах гири 7.5кг., днес са ги изпратили, утре щели да ги доставят. Още съм в шок Grinning От Спиди току що получих известие.
Виж целия пост
# 619
_re_ge, може ли линк за кутията за кабели и разклонители, моля? Дори бих казала, че ме интересува основно по-голямата, тъй като в моята кутия трябва да влязат и 2 рутера.
Виж целия пост
# 620
Много интересно. При какви показания ползвате тези ботуши?
Лимфодренажни ботуши ползва ММ като част от процедурите, когато ходи на физиотерапия. Аз професионални не съм ползвала, но от тези съм много доволна. След тях краката си ги чувствам супер леки. Чела съм, че помагат за намаляване на обиколката на бедрата и в борбата с целулита. Признавам си, че не съм много редовна и не мога да кажа имат ли ефект в тази посока, а ги имаме от края на октомври Blush
Виж целия пост
# 621
И моят кредит сега ми го даде на 3+4 дни /4-те са след получаване на пратката/.
Друго ме смути и днес си приказвах с агент, ама безрезултатно...Имам два профила. Поръчала съм един артикул от единия профил, но ми е в количката и в другия профил. Един и същ артикул, един и същ цвят, един и същ продавач, един и същ артикулен номер. С различна цена в двата профила Rolling Eyes Аз, естествено, съм го платила на по-високата цена и питах за корекция. Но понеже било платено с купон, така или иначе излизало по-евтино. Да, факт, но ако цената беше по-ниската, щях да съм платила още по-малко, използвайки купона Laughing Ама не, нормално било да има разминаване в цената в зависимост кой го гледа и от какво устройство влиза. Логика и чудо...

Цените се менят. Въпроса е в момента на поръчката цени били ли са различни. Може да поръчате сега с купон и цената след половин час да се покачи или понижи. Това не го намирам за странно.
Виж целия пост
# 622
И аз тези от линка на Ирен поръчах, в Л размер заради дължината основно. М--ката са с 10 см по-къси мисля.

Хоп-троп, не помня коя беше твоята платформа, но аз уж взех 3D. Колко е 3D ще видим де...
Виж целия пост
# 623
Благодаря за отзивите! Да не остана по-назад и аз поръчах ботуши с връщане на 20 евро кредит. Grinning Платих 49 евро днес. Надявам се да вършат работа за лимфодренаж, както и за релаксация след по-тежка тренировка.
ПП: Сега видях, че идват по море.😔 Анулирах поръчката и взех с купон от друг търговец.
Виж целия пост
# 624
Здравейте, някой поръчвал ли е тракер с GPS, да работи с андроид ми трябва
Виж целия пост
# 625
_re_ge, може ли линк за кутията за кабели и разклонители, моля? Дори бих казала, че ме интересува основно по-голямата, тъй като в моята кутия трябва да влязат и 2 рутера.
обявата е изтекла, беше в 2 размера и 4 цвята и още тогава беше на изчерпване. Примерно ми подхождаше тъмно кафяво но не беше налично. Потърсих други линкове, но са останали само този цвят и малък размер от моят фасон. Намерих малко по-друг вид с кръгли отвори отстрани,  но само 35 см на дължина. И тези отвори може би не са толкова функционални.
https://www.temu.com/bg-en/a-desktop-cable-organizer-box-with-a- … 212850_33waf51j3q

Освен дължина и ширина , трябва много добре трябва да се прецени и височината, защото не съм отчела този факт и с включен разклонител за Юесбита (който си е висок),  капакът на кутията се затваря само ако разклонителя за тока е в легнало положение.
Виж целия пост
# 626
https://share.temu.com/zXwei9pl5eB една забавна тениска
Виж целия пост
# 627
Пристигна пратката ми по суша с Бг пощи. Дойде седем дена след първата обявена дата.
Добре опакован, пасва на шкафа, за който го поръчах. Доволна съм.
Метален изваждателен стелаж за съхранение по описание в Тему.
 https://share.temu.com/JVMPBqa7pTB
Виж целия пост
# 628
Бихте ли дали линк към хубава електрическа четка за зъби и накрайници?
Извинявам се, но не се справям с търсачката на форума, а помня, че са се обсъждали.
Виж целия пост
# 629
След година и 8/9 месеца, най-накрая ми върна връщането на кредит. С похарчени около 45€ ще ми върне 30€. Не съм подготвена с неща и ще видим дали утре пак ще я имам офертата. Последните 3/4 месеца имам не повече от 2/3 поръчки и ме карат пак да се кача на тази въртележка. Гадове. Все мисля да изхарча кредити и да спирам и те ме примамват 😂
При другите с тази оферта, можеш ли да ползваш натрупан кредит, ако имаш, че по едно време не даваше, което си е кофти. Ако искат да им вкарам свежи пари без да си използвам наличния кредит, няма да съм много съгласна 😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия