Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – (Тема 3) МАРТ

  • 40 525
  • 771
# 675
Няма опция на всеки химикал да е различен текста. Поне аз досега не съм срещала такава обява 25 бр. всеки с различен текст. Поръчваш избрания брой и текста е един, който подадеш, като има и определен брой символи, влизат и празните места между думите в тях.
Виж целия пост
# 676
Двадесет и седемте страни членки на ЕС и евродепутатите одобриха въвеждането на такси за обработка на пратки, чиито размер все още не е уточнен, които ще се прилагат най-късно от 1 ноември за всички пратки с ниска стойност, внесени в ЕС, предаде Франс прес. Тези такси ще се добавят към вече въведената такса от 3 евро на тип артикул, която ще се събира от юли за същите тези „малки пратки“ (със стойност под 150 евро), основно идващи от Китай.

Може ли обяснение за "тип артикул". От време на време попадам на статии за такси, 3 евро такса на пакет, на бройка, мито и разни други, но всичко ми е мъгляво. Тип артикул означава, че ако поръчам 5 чифта различни модели обувки ще имам една такса, защото са все обувки, или ще имам 5 такси, защото са 5 различни модела обувки?
Виж целия пост
# 677
Всеки, който, към настоящия момент ти отговори с категоричност на този въпрос, със сигурност ще те излъже. "Не знае знае ли се" е положението. Дъвчем темата от месеци.
Виж целия пост
# 678
С тази оферта как стоят нещата?



Ако поръчам всички подаръци ли ще ми дадът или само по един на всяка поръчка?
Виж целия пост
# 679
Дават ли да се събира по два кредита паралелно?

Вече писах, че поръчах и сега трети ден заявявам до сума от 27 евро

Сега, преди минути ми дава оферта за нов кредит от 30 евро, ако изхарча 47 евро
Виж целия пост
# 680
Дават ли да се събира по два кредита паралелно?

Вече писах, че поръчах и сега трети ден заявявам до сума от 27 евро

Сега, преди минути ми дава оферта за нов кредит от 30 евро, ако изхарча 47 евро
В момента имам два кредита едновременно с ден разлика. Понеже са ми първите и бях тотално неорентирана и не се възползвах максшмално. Както и да е. Всеки ден заявявам по двата кредита.
Виж целия пост
# 681
Тоест освен митичните 3 евро, се предвижда и друга такса?
Виж целия пост
# 682
Т.е. спекулации всякакви.
Виж целия пост
# 683
И аз събирам 2 кредита едновременно и ми предлага всеки ден нов за събиране но засега се въздържам получава се малко "въртя тук едни 5 лева"
Виж целия пост
# 684
И аз за сега се отказах да трупам кредити, да не стане после примера с американеца - тему ме ограби.

С кредит оня ден взех два дървени конструктора за децата - сглобяване на животни, трактори с гайки, ключ, клещи. На мен риза и други дреболии.

Сега за 14 евро ми излезе  отново комплект анцуг, взех пак да има там за притичване с деца, куче, кола. Ако го одобря е къде по изгодно от 50€ за най-простия модел по другите онлайн магазини и то с условие, че го намалили.
https://share.temu.com/oParsjpaFYB
Виж целия пост
# 685
С тази оферта как стоят нещата?



Ако поръчам всички подаръци ли ще ми дадът или само по един на всяка поръчка?

И мен ме интересува тази оферта, даде я на профила на мъжа ми, но нещо не мога да ѝ схвана смисъла. Даде ми да избирам 6 подаръка и после да направя поръчка за поне 8 евро. После в количката, обаче, беше само един от подаръците + нещата, които избрах за 8 евро. Как се получават останалите подаръци, трябва всеки ден да правя поръчки, за да ги получа ли?
Виж целия пост
# 686
С тази оферта как стоят нещата?



Ако поръчам всички подаръци ли ще ми дадът или само по един на всяка поръчка?

И мен ме интересува тази оферта, даде я на профила на мъжа ми, но нещо не мога да ѝ схвана смисъла. Даде ми да избирам 6 подаръка и после да направя поръчка за поне 8 евро. После в количката, обаче, беше само един от подаръците + нещата, които избрах за 8 евро. Как се получават останалите подаръци, трябва всеки ден да правя поръчки, за да ги получа ли?
Някъде по-нагоре бях чел,че не е особено оферта.Май после пак трябва да поръчваш,и аз я избягвам.
Виж целия пост
# 687
Защо ви кара да правите поръчки по и над 40€? Тук минимума е 20€.
Виж целия пост
# 688
Тук минимумът е 12 евро, макар че мен ме е пускало и под нея.
Виж целия пост
# 689
Една оферта за Barbie Signature - 19 евро. Платих с кредит и купон и ми излезна 0 евро
 https://share.temu.com/9LeP36mFRSB
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия