🍒 Градината на Демет Йоздемир - Тема № 15 за обсъждане 🍒

  • 34 713
  • 736
# 225
Аз благодаря и на двете ви, Фло, Кате, винаги споделяте толкова интересни неща. 🤌🤗🤩







Виж целия пост
# 226
Най-обсъжданите актьори - според новинарски анализи, проведени от Центъра за медиен мониторинг
между 16 и 22 март 2026 г., източник  @muzikonair:





Heart


Режим "Промени в настроението" включен: Flowers Hibiscushttps://www.instagram.com/p/DUGYnh4jLr0/?hl=bg
Виж целия пост
# 227
Сега вече ще има сериозна причина за това Kissing Face От репетициите как да му каже, че е бременна Misc Thought Balloon https://x.com/i/status/2036451034088759452 Добре де, не е точно Нисан, Лале е Flowers Tulip





За съболезнования говорят направо Grin

Иначе с актьора, който ще играе бащата на Гонджа, Тайфун Йълмаз, Демет е играла и в Птичката Nerd

Виж целия пост
# 228
С Онур беше трудно, обаче Ешреф:

"Момче и момиче."

Отговор на моите терзания за вратата:

Сама. Smiley
Виж целия пост
# 229
Поръчката е дадена, да видим изпълнението как ще им се получи People Couple


Седмичната доза класации Mailbox With Mail



Виж целия пост
# 230
Първата среща на Ляле и Онур!!! Tropical Drink People Dancer People Baby Laughing

Виж целия пост
# 231
📸Споделено от актьора Тайфун Йълмаз
1️⃣"Посещение  при Гонджа, за да и пожелаем всичко най-добро"

2️⃣Актьора Тайфун Йълмаз е играл с Демет в сериала " Ранобудна птичка" през 2019г.
Виж целия пост
# 232
Добро утро в Ешрефин ден!⚘⚘⚘





Надявам се поне това да е момент на Eşsan.Дали Чигдем няма да му каже и за това?
#instagram #eşrefrüya






Гюрдал след като разбра, че тя е Рюя и носи бебе Тек.
#instagram #eşrefrüya





К Р А Л И Ц А, обичаме те, сестра Нисан.🩷
#instagram #nisanakyol



Бащата на Слепите - Слепият Ешреф
Кралят на Слепите.🤣🤣🤣
#instagram #eşrefrüya




Нисан, ние те искаме така.
#instagram #nisanakyol
⁀➴


Виж целия пост
# 233
Поздравления от Демет за наградата, която колегата Ахмет Ръфат е получил за ролята си в "Брягът на нощта":

Виж целия пост
# 234
Кате, нищо не казваш за премиерата, да не си заседнала пред Дисни? Smile
Heart




Виж целия пост
# 235
Приятно гледане и кино вечер.







Епизода с радостната блага вест съвпада с днешния празник Благовещение. Дано това е хубав божи знак че на детето на ЕшСан  нищо няма да му се случи и на родителите. Hands Pray










От ИГ на Яшар. Вълнува се за епизода и тази вечер и рекламира зрителите да гледат.

Виж целия пост
# 236
Flo, виж колко добре ме познаваш Kissing Heart

Феми, благодаря ти за картинките Kissing Face


Имаме ново попълнение - Ozan Agaç:



Бърза справка показва, че е  сред сценаристите на скандалния сериал "Жасмин" и на "Плодородни земи".




Демет е последвала актрисата, която играе Аслъ:




Продължаваме напред с измислици-премислици Hands Nail Care
Виж целия пост
# 237
Еее , Кате недей така милооо.  Тъкмо го похвалихме този новия че има промяна в епизода , пък новия СЦ ще се окаже Скандален.
ПЗ го спряха в началото и  там нищо не можаха да развият и напишат.  Другото дизи не го знам кое е.

Те Основният  няма да го махнат нито, той ще напусне. Да не е луд при такъв успех и прекрасен екип и актьори да напусне. Не се знае следващият му проект колко ще издържи и кой ще му се довери.

Епизода до тук ми харесва даже чок. Има логика , мисъл , динамика. Но със стрелбата и загубата на бебето ще ни се стъжни и край на щастието.
Виж целия пост
# 238
Кате, малка компенсация от "Нищо няма да ни се случи"!




Демет пак ли е давала назаем на Нисан? Wear High Heel

Виж целия пост
# 239
Вчера не можах, но тези дни започвам "Нищо няма да ни се случи" Sunglasses

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия