Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 100

  • 50 415
  • 701
# 300
Има ли го във физически магазин ?
Виж целия пост
# 301
Да, има ги.
Виж целия пост
# 302
Аз съм доволна от червения на Оржена. Не очаквам чудеса обаче, защото спя по 5 часа в денонощието.
Виж целия пост
# 303
Здравейте, какво е мнението ви за шампоаните на InoPharm?
Виж целия пост
# 304
Околоочния крем с вит Ц и центела на Оржена,намален до края на месеца в Лили.По принцип ползвам стандартния,но сега взех този и е приятен,попива лесно. Дават го за тъмни кръгове под очите и избистряне на тена. Аз нямам тъмни кръгове,,не мога да кажа върши ли работа за тях, но иначе ми е ок.
върши ли работа? Последните месеци спя сямо 4 ч.
Виж целия пост
# 305
Здравейте ,търся спрей или лосион с шимър частици обаче да се задържат не да падат.Моля за предложения 🙂
Виж целия пост
# 306
Вики бутик с две ръце, Севънтийн също и маслата за тяло на Линеа био. Това съм ползвала и имат много хубав и траен блясък.
Виж целия пост
# 307
Околоочния крем с вит Ц и центела на Оржена,намален до края на месеца в Лили.По принцип ползвам стандартния,но сега взех този и е приятен,попива лесно. Дават го за тъмни кръгове под очите и избистряне на тена. Аз нямам тъмни кръгове,,не мога да кажа върши ли работа за тях, но иначе ми е ок.
върши ли работа? Последните месеци спя сямо 4 ч.
Ами аз съм написала..,нямам тъмни кръгове,така,че незнам за такива върши ли работа...Ползвам кремовете на марката,защото не ми дразнят очите,попиват бързо,кой знае какъв ефект не очаквам...
И да се поправя, с ниацинамид ,НЕ с центела е крема.
Виж целия пост
# 308
Аз да ви кажа кой крем Не харесвам.
От бер кер ми бяха пратили мостри и мини варианти и към тях околоочен серум на farmstay
Той ми ПРАВЕШЕ торбички 🤔 много беше странно. А аз по принцип имам, но последно време съм ги намалила макар да имам бебе и да ми топи силите
Пробвах по различни моменти на денонощието да слагам, ползвах с пръсти, пробвах само с апликатора, не и не. Торбички малко след слагане. А като не слагах - нямах.

Ама пък от другия на марката засега съм много доволна.
Виж целия пост
# 309
Фрау, а на Линеа Био по- деликатен ли е блясъкът, отколкото на Севънтийн?
Както и на Вики Бутик? Как би ги подредила в низходящ ред откъм блясък и аромат?
Виж целия пост
# 310
Ох; да Ви се похваля с какво се сдобих 🥰😇😇😇
С блестящите червила на wet & wild.
Взех и трите цвята 😄 бях ги набелязала отдавна.

 Дълготрайни са, трудно се махат, скоро съм на парти и ще бъде яко да блещукам🤣
Виж целия пост
# 311
Фрау, а на Линеа Био по- деликатен ли е блясъкът, отколкото на Севънтийн?
Както и на Вики Бутик? Как би ги подредила в низходящ ред откъм блясък и аромат?

Не. Линеа био има по-силен блясък от Севънтийн.

Линеа био (моят ухае на кожа, имам и друг с ванилия и оризово мляко, ужасно силен блясък)
Севънтийн ( червения имам, не е по-добър от Вики, но по-добър от Линеа откъм аромат)
Вики бутик ( аромат на Good girl, който се запазва достатъчно дълго, влажност на кожата придава и блясъка е топ)

Деликатен блясък имат тия на Балеа, но май не са дълготрайни.
Виж целия пост
# 312
Вики бутик с две ръце, Севънтийн също и маслата за тяло на Линеа био. Това съм ползвала и имат много хубав и траен блясък.
А от къде ги взимате, може ли линк?
Виж целия пост
# 313
От обикновени магазини в провинцията съм вземала Вики бутик и Линеа. Севънтийн ми го купиха от магазин в Благоевград, но нямам идея кой точно.
Виж целия пост
# 314
За София дали от някъде може да се намери? Гледам в Лили има на Линеа Био някакви неща, но точно този лосион няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия