Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 100

  • 50 009
  • 687
# 360
Предимството на това, човек да носи очила - не се занимава с грим за очите.
О, даже още по-важно ми е поне една спирала да мацна... С -5 диоптъра и не особено тъмни мигли, ако нямам нищо очите ми изглеждат хем мънички, хем и полузаспало. Пълна програма грим рядко ще сложа, но спиралата е за нула време а с голям ефект.
Виж целия пост
# 361
Ми Аманте едно време бвше супер, но естествено, развалиха го. Сигурно 4-5 опаковки съм изхабила, но след последната не мисля, че ще има следваща.
Когато го пуснаха беше в опаковка с помпичка и беше страхотен продукт, откакто е в тубичка явно смениха формулата и на мен грам не ми харесва.
Виж целия пост
# 362
Извинявам се, но какво е това желе за  измиване.
Виж целия пост
# 363
Ми Аманте едно време бвше супер, но естествено, развалиха го. Сигурно 4-5 опаковки съм изхабила, но след последната не мисля, че ще има следваща.
Когато го пуснаха беше в опаковка с помпичка и беше страхотен продукт, откакто е в тубичка явно смениха формулата и на мен грам не ми харесва.
Точно от опаковката с помпичка съм изхабила няколко, този в тубата едва го приключих.
Виж целия пост
# 364
Предимството на това, човек да носи очила - не се занимава с грим за очите.
О, даже още по-важно ми е поне една спирала да мацна... С -5 диоптъра и не особено тъмни мигли, ако нямам нищо очите ми изглеждат хем мънички, хем и полузаспало. Пълна програма грим рядко ще сложа, но спиралата е за нула време а с голям ефект.
Аз също съм с -5, но с тъмна коса и мигли, и сълзящи от повечето спирали очи. Примирих се, че фокусът върху очите ми ще е следвтвие от очилата, и просто инвестирах в рамка, която ми отива, така или иначе отърваване от очилата няма.
Ако искам все пак да слагам някакъв грим, изборът ми остава червилото.
Виж целия пост
# 365
Щом са ти тъмни значи пак се виждат и без грим, при мен контрастът почти то няма и дори малко дава голяма разлика. Малко си е куцо с очилата но с годините си намирам по някоя спирала която ми върши работа и то точно от бюджетните за в тази тема. Трябва ми да е с наситен цвят, ако извива и дава обем още по-добре макар че имам хубави мигли но просто са светли. И да не е удължаваща, това много-много не върви с очилата 😆
Радвам се че повечето не ми правят проблем, от години съм или с една на Есънс за обем (не водоустойчивата), или ако я няма в момента вземам на ГР пак за обем. На тях и четките са ми удобни, че с тия силиконовите като гребенче така и не свикнах и само си бъркам в очите.
Виж целия пост
# 366
Момичета, препоръчйате ми бюджетен шампоан за боядисана коса, склонна към омазняване. Пробвах на Балея, но не ми понася добре.
Виж целия пост
# 367
На Пантен е моят и ми харесва.
Виж целия пост
# 368
На Пантен съм ползвала с години, но като се боядисвах с руса боя, адски много ми сваляше цвета. Също съм чела за него, че водел до косопад, но не знам до колко е истина. Иначе, аз също много го харесвах от дрогерийните, обаче вече не го ползвам.
Наскоро реших да взема за проба на Глис за боядисана/коса на кичури и останах доволна. Моята по краищата само е боядисвана, а в корените ми е мазна. Предпочитам го пред някои професионални шампоани, които съм накупувала и си седят в шкафа.
Ето този:
Виж целия пост
# 369
На Пантен съм ползвала с години, но като се боядисвах с руса боя, адски много ми сваляше цвета. Също съм чела за него, че водел до косопад, но не знам до колко е истина. Иначе, аз също много го харесвах от дрогерийните, обаче вече не го ползвам.
Наскоро реших да взема за проба на Глис за боядисана/коса на кичури и останах доволна. Моята по краищата само е боядисвана, а в корените ми е мазна. Предпочитам го пред някои професионални шампоани, които съм накупувала и си седят в шкафа.
Ето този:


Ще го пробвам, въпреки че имам лилавият за изсветлена и боядисана коса от същата серия - и не ми харесва.
Виж целия пост
# 370
Косопад- не.Ползвам много видове на марката и то отдавна.
Виж целия пост
# 371
И аз много харесвам шампоаните на Gliss. Много пъти съм ги хвалила тук. Аз съм с чувствителен скалп и това са единствените дрогерийни, които не ми дразнят и не ми предизвикват сърбеж. Най-любим ми е жълтият. Този за боядисана също ми харесва, както и против косопад и за растеж, мисля че беше. Единствено лилавият не ми допадна. Така че с две ръце подкрепям препоръката Simple Smile
Виж целия пост
# 372
Глис и аз харесвам.Като ми омръзнат Пантен сменям на Глис.
Виж целия пост
# 373
На мен Пантен са ми номер 2 вариант от дрогерията. И с това приключвам, според опита, който имам през годините. При маските, балсамите и финишите вече е друга бира Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 374
Привет на всички! Отдавна не съм се включвала, но виждам, че сте тъкмо на тема коса.
Какво става с цените? Направо не е за вярване. Тук много пъти сме споделяли профи продукти на доста изгодни цени за литровите продукти като например Милкшейк. От месец не мога да намеря приемлива цена на техни продукти…

В момента съм със серията на Елсев за растеж, наистина е супер!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия