Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 100

  • 50 647
  • 703
# 270
Бб кремове на Миша могат ли да се разнасят с ръце като крем реално или си трябват пак четка или гъбка?
Искам нещо леко, сега взех на балеа един тониран крем от тези дето са бели и с някакви микрочастички и после се сливат с цвета ти, разнасям си го като крем за лице с ръце и готово. Става и като основа за пудра и руж примерно.
Та ми е интересно за други такива подобни продукти.
А и ако е подходящ за такъв тип употреба, то кой вид?
Виждам 2 или 3, не помня. Лилавия, червен и май едно с бяло по опаковката.
Виж целия пост
# 271
Sasi, аз също изобщо не понасям в градска среда да имам нещо на кожата си, макар да съм с доста суха кожа. Включително не ползвам фдт. На Исдин слънцезащитна под формата на флуид е добра. Почти не я усещам, а съм доста капризна, както казах.
Виж целия пост
# 272
Азара,Миша с ръка нанасям аз, разнася се добре. Но аз ползвам такива неща веднъж на високосна година... )
А този цветния на Балея нормално ли усещането с него,да не тежи на лицето?
Кечър,а тониран флуид на Исдин ползвала ли си?
Виж целия пост
# 273
Балеата не ми тежи и не я усещам. Но не е с някакво покритие, ми буквално леко изравнява, едва ли да покрие петно или пъпка. Със смесена кожа съм. Май вече е нормална, мисля, че я нормализирах😀
Събота с ММ излизахме на вечеря, но имах само този крем, пудра, спирала и червило и се получи супер.
Виж целия пост
# 274
Балеата не ми тежи и не я усещам. Но не е с някакво покритие, ми буквално леко изравнява, едва ли да покрие петно или пъпка. Със смесена кожа съм. Май вече е нормална, мисля, че я нормализирах😀
Събота с ММ излизахме на вечеря, но имах само този крем, пудра, спирала и червило и се получи супер.
Извинявам се, че нахлувам така в дискусията. Може ли да покажете снимка на тонирания крем на Балеа, тъй като те имаха и тонирана слънцезащита?
Виж целия пост
# 275
Супер е тази слънцезащита Beauty of Joseon.С мазна кожа съм и не ми прави никакви проблеми.
Виж целия пост
# 276
Кечър,а тониран флуид на Исдин ползвала ли си?
Да, взех една опаковка преди време, но съм го носила само няколко пъти зимата. Лятото тепърва ще го пробвам. Пак е лека консистенцията. Май имаше тестери, но ако не си го виждала, пиши ми, ще ти снимам размазан по ръката, ако можеш да придобиеш представа.
Виж целия пост
# 277
https://bg-mam.ma/p/1307469/42530053 не ми дава да качвам снимки, пък не го намирам в нета и намерих, че тук са го качили.
Виж целия пост
# 278
А дали замества дневния крем (за комбинирана кожа питам) ?
Да речем първо серум,после слънцезащитния?
Виж целия пост
# 279
При мен да, слагам тонер, серум и накрая крема.
Виж целия пост
# 280
https://bg-mam.ma/p/1307469/42530053 не ми дава да качвам снимки, пък не го намирам в нета и намерих, че тук са го качили.
Би трябвало това да е новата опаковка Simple Smile
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/balea-dneven-krem-za-litse-teint … 066447876529.html

И аз харесвам слънцезащитата на Beauty of Joseon, изхабила съм поне 5 опаковки от нея.
Виж целия пост
# 281
А тази СЗ има 2 вида. Едната е бяла, другата опаковка има синичко. Каква е разликата и каква е за нормална/смесена кожа?
Виж целия пост
# 282
А този слънчезащитен,попива ли добре,без да оставя филм и да не се чувстваш "намазан". И върху него слагате ли ББ крем,да речем? На мен всички слънезащити са ми непоносими за града. Днес се чудих на Ултра флуида на Авен и Един Исдин,тонирани. -(намаленио са в едни аптеки..),обаче не купих нищо.
Лятото лицето ми лъсва ужасно и затова хич не обичам да слагам слънцезащита, но миналата година на екскурзия в Мадрид на 40 градуса и целодневно обикаляне слагах от него, после СС кремът ми, малко матираща пудра и до вечерта не лъсвах въобще. И ми предпази лицето от слънцето напълно перфектно (но и СС кремът ми е с висок фактор). Направо съм влюбена в него.
Виж целия пост
# 283
Как мацате толкова неща едно след друго??? Не се ли натрупва и личи? Аз едно, че не умея, второ че личи и става като кит/кир/лепне...м не.
Виж целия пост
# 284
Кир став аако не си подготвила добре кожата или ако не са съвместими продуктите според това дали са на водна или силиконова основа
Същото става и с гримовете
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия