Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 100

  • 50 424
  • 701
# 690
Потвърждавам! Много е добра! Последния път като ходих при фризьорката ми каза, че и термозащити и някаква нови продукти са пуснали. Аз нямам нужда, защото не използвам преси и сешоари, но предполагам са добри и те.
Виж целия пост
# 691
У дома ползваме стиковете на Олд спайс. Ухаят добре, някои за мен са си откровено мъжки, но има и плодови, ванилови и т.н., които за мен са си унисекс. Не ми оставят следи по тениските и ризите, които са предимно бели.
Виж целия пост
# 692
Олд спайс закупих заради хубавите мнения из форума, не ми действат на мен - на мъжо са му ок.

Продължавам си с Рексоната, макар, че имам лошото усещане, че нещо и в нейната формула са променили. Ползвам я от над 15 години и май не си внушавам.
Лошото е, че от нищо друго не съм доволна до такава степен - използвала съм Нивеа, Дав, на ДМ разни, Фа...
Виж целия пост
# 693
Някой ползвал и доволен от шугър захарите в кутии? Видях в ДМ...казвало се шугъринг тая епилация Simple Smile
Виж целия пост
# 694
ММ ползва стиковете на Old spice и у много доволен.
Не съм прабвала до сега....
Аз съм с дезодорант на Dove.
Виж целия пост
# 695

Продължавам си с Рексоната, макар, че имам лошото усещане, че нещо и в нейната формула са променили. Ползвам я от над 15 години и май не си внушавам.
Лошото е, че от нищо друго не съм доволна до такава степен - използвала съм Нивеа, Дав, на ДМ разни, Фа...

За съжаление и моето усещане за стик Рексона е същото.Жалко, от години го ползвам и хваля, но последния го ползвам "со зор" и не мога да го свърша, а нещо не ми харесва и като консистенция и като аромат и като защита.
Виж целия пост
# 696
И за мен олд спайс са най добри. Върнах се на тях отново. Лятото само той ме спасява
Виж целия пост
# 697
ММ много хвали Олд спайс.
Аз днес за 1 път пробвах деокристала на ДМ и май върши добра работа за мен.
Виж целия пост
# 698
Кои на Олд спайс са плодови и ванилови и стават за жени?
Виж целия пост
# 699
Този с вълка е с цитруси.
Мисля и мечката беше хубав. На мен не мо действат обаче.
Но ММ само тях ползва.
Виж целия пост
# 700
Бях гледала някой да ги хвали някъде из социалните мрежи, някои опаковки са ми симпатични и ме беше яд, че са мъжки и не мога да ги пробвам и аз.
Ама сега ще си взема един стик щом пишете, че стават и за жени.
Аз съм само с рол-он на Nivea, като ползвам само и единствено двата аромата на Pearl & Beauty. Редувам ги, като напоследък повечето пъти само лилавия съм взимала.
Сега видях, че Nivea имат и някаква нова серия с златно по етикета чудя се дали да не я пробвам, но колкото и пъти да пробвам нов аромат все не ми е харесал и си се връщам на перлите
Виж целия пост
# 701
ММ много хвали Олд спайс.
Аз днес за 1 път пробвах деокристала на ДМ и май върши добра работа за мен.
Стига да се използва правилно и да не очакваш сухи мишници, кристалът си е екстра. В най-големите жеги нищо по-ефективно от него не съм открила. Омръзва ми и разнообразявам с нормални дезодоранти от време на време, но не посред лятото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия