Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 100

  • 51 062
  • 714
# 705
По гърба ми може струйки да се стичат, но съм благословена под мишниците да не се потя почти никак и не мирише потта, та всеки дезодорант ми върши работа, и усещам аромата през целия ден. Напоследък много харесвам този и си взех цели 4 броя 😊
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/p/d/2201028/garnier-mineral-dezo … ic-care-sensitive
Нещо в него леееко ми напомня на някогашното разкошно корекомско Fa, динозаврите знаят кое 😉
Виж целия пост
# 706
Ако си се бръснала скоро е сърбяло от това. И мен ме сърбеше. Трябваше да смятам кога да се бръсна, че да се пръскам. Пък идиотката реших по гърдите да се пръсна (гръдния кош, не самите гърди) и се изринах🤣 а то защото като не се потях под мишниците се потях тан. Просто избива на др място.
Виж целия пост
# 707
На ДМ без алуминий ползвам и аз, парфюм дезодорантите им ми харесват, рол он също, но както казах, се потя нормално под мишниците.Но по главата и сгъвката на бедрата много.
Виж целия пост
# 708
Одорекс си е агресивен, не всяка кожа би го понесла просто. Има много заради това се отказват от него.
А от дрогериен дезодорант като някой ми каже че спира съвсем да се поти, си мисля че е повече от човека отколкото е от продукта.
Иначе и аз не се потя много, но съм си свикнала да си сложа нещо с хубав аромат и затова слагам над кристала, но явно в летния сезон ще си карам само с него, че онзи ден изхвърлих 7/8 тениски.
Добре де, трябва ли задължително под мишниците да ти е сложен ароматът? Все ще има някой парфюм който мирише на каквото ти искаш, защо трябва да е дезодорант?
Виж целия пост
# 709
Кои на Олд спайс са плодови и ванилови и стават за жени?
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/p/d/2631107/old-spice-deo-stik-oasis https://www.dm-drogeriemarkt.bg/p/d/2633745/old-spice-deo-stik-rockstar https://www.dm-drogeriemarkt.bg/p/d/2558065/old-spice-deo-stik-p … ane-night-panther https://www.dm-drogeriemarkt.bg/p/d/2559360/old-spice-deo-stik-p … tyavane-tigerclaw https://www.dm-drogeriemarkt.bg/p/d/2669569/old-spice-deo-stik-bearglove
Тези за мен са подходящи за жени. Бях намерила в друг сайт и ароматните нотки, май в Нотино беше, но сега не успях да ги открия.
Виж целия пост
# 710
Одорекс си е агресивен, не всяка кожа би го понесла просто. Има много заради това се отказват от него.
А от дрогериен дезодорант като някой ми каже че спира съвсем да се поти, си мисля че е повече от човека отколкото е от продукта.
Иначе и аз не се потя много, но съм си свикнала да си сложа нещо с хубав аромат и затова слагам над кристала, но явно в летния сезон ще си карам само с него, че онзи ден изхвърлих 7/8 тениски.
Добре де, трябва ли задължително под мишниците да ти е сложен ароматът? Все ще има някой парфюм който мирише на каквото ти искаш, защо трябва да е дезодорант?
Навик явно. Днес го карам и с кристала и супер де държи, пък е доста топло.
Виж целия пост
# 711
Аз имам късмет да не се потя обилно на подмишниците, за миризма да не говорим, мога и без дезодорант да карам, сериозно. Но обичам да мириша на нещо хубаво. Голямата ми дъщеря се поти много, че и мирише зле. Само Олд спайс успява при нея. Беше пробвала някакъв кристал ли, стик ли, беше се изгорила сериозно с него, трябва да я питам какво беше. Сега е с някакъв продукт на Ланкастър, крем дезодорант, много е доволна.
Пп това е, струва 7-8 евро
Виж целия пост
# 712
По коментираната тема преди няколко страници - и аз нямам проблеми със съсипване на дрехи от дезодоранти. Използвам Дав от много години и съм доволна.
Виж целия пост
# 713
Един-единствен случай съм имала да не може да се изпере тениска под мишниците, по-точно 2 тениски от всичките ми. Явно зависи и от тениската в някаква степен, всички дпуги тениски носени по същото време си бяха и все още са си добре. Всичките се перат с един и същ препарат и на една и съща програма... Е как да набедя дезодоранта, като петната са по 2 тениски, а 20 други по същото време нямат нищо?
Иначе знам че има някакъв препарат специално за целта, явно не е рядко явление щом се предлага.
Виж целия пост
# 714
Аз забелязах конкретно розовия на ДМ, че ми прави петна, както и този, който Фрау беше снимала. И то говорим за ужасни направо кафеникави петна. Бях качвала преди време и снимки. От Дав не съм имала чак такива петна. Леко пожълтяване да, но не и такова нещо. Друга потребителка беше писала, че и тя има същия проблем с този конкретен дезодорант. Иначе аз много харесвам зелената Рексона, но толкова запаси имам от ДМ-ските, все нещо на намаление взимани и не съм купувала от години. На Дав като аромат всички харесвам, особено тези с драконов плод, праскова и кокос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия