Многодетно семейство на 5 деца губи таткото

  • 10 860
  • 108
# 60
На всички болни хора и деца в тази държава, събираме пари за ремонт на тази жена.

Вярно, че всеки решава къде да си даде парите, обаче в крайна сметка и някакво достойнство трябва да има човек. Още от ден 1 събират пари тия хора … не е красиво според мен. А това с триенето на постове и коментари и тази цензура за която се говори е още по-жалка.
Виж целия пост
# 61
Дразнещи стават вече. Навсякъде изскачат.
Но като се замисля ако изпадне дотолкова че изобщо да не се справя какво ще последва?
 Направо златна мина за търтеите от закрилата. 5 бели деца, веднага ще ги разхвърлят по приемни семейства и ще си налапат %.
Виж целия пост
# 62
И  как пет бели деца при живи майка, чичо и леля, вероятно и баби и дядовци ще ги вземат социалните?
Майката с близнаците , които бяха в трета градска при 7 деца и казаха, че и дават някакъв срок в който не ги вземе ще се задейства процедура по осиновяване.
Виж целия пост
# 63
Въпросното село е нещо като квартал на Сапарева баня, където пък има чудесно училище, както и хубава детска градина. Пълно е с млади семейства с деца. Така че относно питането тук как ще живеят там, това не е изолиран район. Няма и час път от София.
Аз също бях шокирана от тази смърт. Познавам ги от екрана. Преди малко ги гледах и в репортаж на БТВ. Къщата е огромна, но е съборетина. Много средства ще са нужни. Дано се справи жената.
Виж целия пост
# 64
Аз наистина видях обява за продажба на къщата им в Панчарево, обявена преди 5 г. , за цена от 480 Хил евро, а това беше преди голямото поскъпване на имотите. Явно нещо не са се случили нещата, както са ги предвидили…
Виж целия пост
# 65
Аз наистина видях обява за продажба на къщата им в Панчарево, обявена преди 5 г. , за цена от 480 Хил евро, а това беше преди голямото поскъпване на имотите. Явно нещо не са се случили нещата, както са ги предвидили…

Напротив, продадоха я! И купиха тази, в която са в момента, която се води във Вилна зона Американски Колеж. Там е студиото на Надя в момента. Не знам защо твърдят, че са под наем. По-скоро са под заем, който не могат да обслужват вече.
Виж целия пост
# 66
Да , да, продадена е сигурно. Въпросът е, че семейството очевидно е поддържало висок стандарт на живот. Никой не продава къща за милион , за да отиде под наем. И тъй като няма никакви данни за заболяване на някой от семейството ( и дай Боже да е така занапред) ,  дори да се е влошило финансовото им състояние, то си е заради някакви техни решения или неправилно планиране. Няма нищо лошо да се помага , но трябва да се знаят обстоятелствата и да не се манипулира в дарителската кампания. Иначе, съжалявам, но е най-малкото неморално…
Виж целия пост
# 67
но трябва да се знаят обстоятелствата и да не се манипулира в дарителската кампания. Иначе, съжалявам, но е най-малкото неморално…

Абсолютно съм съгласна и това казах още в първият си коментар под тази тема… хората които даряват заслужават да знаят истината.

Първо беше сметка на брат му, после сметка на Надя, сега трета кампания за набиране чрез павел андреев, репортаж по бтв… а това с общата снимката след погребението 😳
Виж целия пост
# 68
Изгледах репортажа, но не разбрах защо всички са толкова усмихнати.
Виж целия пост
# 69
Изгледах репортажа, но не разбрах защо всички са толкова усмихнати.
Защото са будисти.
Скрит текст:
Майката на Влади е родила пет деца, а баща му има девет. Незнам колко са общи.

"Галя от посолството" е дъщеря на баща му.
Дядо му се самоубива през 1941г.
Виж целия пост
# 70
Изгледах репортажа, но не разбрах защо всички са толкова усмихнати.

И аз! Това им е баща, а все едно нищо не е станало…?! Не са малки деца, най-голямото е на 13 години, разбира. И как ги подредили и режисирали всички на двора да кажат нещо на микрофона. Представям си преди да снима камерата Хайде сега вие застанете тука и чакайте, ние първо вътре, после ще излезем… 😳
Виж целия пост
# 71
Трагедията за семейството е голяма, но цялата показност е изключително отблъскваща. Бих подкрепила кауза за психологическа помощ на семейството например, за да преодолеят трагедията и да намерят сили да продължат напред. От това, което се тиражира обаче, оставам с впечатление, че Надя търси единствено финансова помощ, без да споделя каквато и да е информация относно моментното им материално състояние. Няма как да разчитат на безвъзмезден паричен поток, без да споделят каквато и да е информация. Много хора мечтаят да отглеждат децата си в къща, поради удобства, чист въздух и тнт, но никой не обявява кампания за набиране на средства за това. Друг аспект, който ме притеснява - ако се преместят в района на Сапарева баня, Надя как ще упражнява професията си, колко клиенти за фотосесия би имала в този регион? Нали се очаква в някакъв момент да стъпи на краката си и да поеме финансовата отговорност за децата си. Едва ли цял живот може да разчита на дарители.
Виж целия пост
# 72
Създадох тази тема, защото бях в шок, след като разбрах, че Валди Събев е починал. Много ги следях по мрежите и им се кефех. Малко по малко, обаче започнах да се отдалечавам и охладнявам от цялата тази ситуация, тъй като не ми харесва публичността, с която споделят една смърт.
Аз като емпат си се представям, ако загубя любовта на живота си, няма нито да мога да говоря, нито да стана от леглото, ако ще и 50 деца да имам. А Надя пише постове, коментира, веднага си е отворила банкова сметка, свързала се е с организации и прави дарителска кампания. Как, така ако изгубиш човека, който най-много обичаш на тази земя, ти за 2 дена се събираш и дори можеш да говориш пред камери ?
Как така, децата са усмихнати и се хилят ?
Какви будисти ? Какво общо има будизма тук ?
Има доста неща, които не разбирам и ме отблъскват и започвам да " слагам една бариера и да изстивам ".
Не харесвам излишна показност, в трудни моменти, за мен тя е невъзможна дори !
Да не говорим, че намерих познати, които ми разказаха, някои неща.
Надя въобще не се е била завърнала от Германия, както казва във видеата си, за да следва личностно развитие. Други са подбудите и друга истината.
Да не говорим, че имам информация, че преди да срещне Валди е била в чалгаджииските среди, което ми е още по-странно. тъй като тя казва, че електронната музика я е пленила и като се е запознала с Валди е залитнала по него заради харизмата, която той е имал и музиката, която той е правил.
Има неща, които започват да не ми се връзват и започвам да се изнервям.
Никога ( да не казвам голяма дума ), но не се виждам да пускам съобщения и постове, за пари, нон стоп за пари, ако съм загубила мъжа, на живота си.
Както казах, аз няма да мога да стана от леглото и ще съм на успокоителни.
Не разбирам.
Започнах с цел за помощ и съпричастност, но сега съм разклатена и имам една интуиция, която ми казва, че има нещо гнило.
Плюс това, бяха изтрити коментари , в които се казваше " Нека уважим решението му и дано сега да е на по -добро място ". Ако избор, означава самоубийство, така както аз го разбирам, при мъжете е често срещано, защото са по-слаби и много често причината е или финансова или изневяра или проблеми във връзката със заплахи за напускане и тн.
Дори не ми се мисли.
Трябваше тази девойка да си седне на задника и да си страда, като един обикновен нормален човек. И предполагам, че парите изпратени на сметката на двер и щяха да са много. Сега, започвам да се съмнявам във всичко.
Виж целия пост
# 73
Парите за ремонта са събрани.
Виж целия пост
# 74
Свален ли е репортажът по новините или аз не го виждам??
Абсолютно съм съгласна с BlackCat12 ако мъжът ми почине ще имам нужда от психолог, не камера в лицето. И да, абсолютно истината НЕ е това, което е в медийте и социалните мрежи!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия