Ергенът 🌹 сезон 5, тема #4: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 47 863
  • 827
# 585
Утре ли приключва участието на Крис? Защото някъде бяха писали,че си е тръгнал за България заедно с Елеонора и на неговото място е влязъл някакъв оператор! Явно може и заради травма да е, а не заради леля Елеонора!

Ако е така - много гадно. Аз за Стоян бях чела, че щял да си тръгва, защото бил получил нервен срив, но явно се е оказало фейк. Ако Крис си тръгва, мен лично много ще ме е яд.

Да и на мен ще ми липсва. Въобще, като цяло това е най-добрият сезон на Ергена според моите лични стандарти.
Виж целия пост
# 586
В промото Михаела пак мрънка. Всеки епизод едно и също. Изобщо, защо ревниви жени влизат в такова предаване - толкова ли не познава себе си? Не е малка вече.
Виж целия пост
# 587
Чакам да видя някой дали ще разгадае от промото с коя ще флиртува Маринчо.
Виж целия пост
# 588
Имам чувството, че Марин и Михаела са гаджета отвън от доста време. В един момент Марин е решил да влезе в предаването, за да стане малко по-популярен, а тя се е присламчила към него в предаването, за да го държи под око какви ще ги върши, когато не снимат и е обещала да се прави, че не са заедно. Тя се държи с него точно, като ревниво, дългогодишно гадже, което постоянно го държи под око да не прави глупости. Много им личи и чак ме е яд, че ми губят времето с тях.

Стоян ми хареса с Пламена. Ама на нея явно не й хареса.
Да, точно от тия гаджета, дето са от години заедно, той е вървежен, а тя си го чака да й предложи. Междувременно регулярно му спретва скандали, от които се измъква с крокодилски сълзи.
Виж целия пост
# 589
Моля, без спойлери кой какво е чел!!

Аз се надявам да няма излезли без време, особено по медицински причини. Каква беше тая хрумка - Игри на волята с официално облекло??

Радвам се, че двете кухи лейки си заминават,  абсолютно излишни бяха. Китарата поне боде тук-там и създава някакви моменти.
Виж целия пост
# 590
Моите 5 центинки за епизода:
Гориция се оказа много приятна и сериозна млада дама, Кристиян изобщо не е на нейното ниво. Не че изобщо е привлечен.
Хареса ми смелостта на Стоян да каже на Санта, че не му е харесало поведението й. Според мен този човек има доста лирична душа, нищо чудно, че не се чувства в свои води. Показа се доста уязвим и ми дожаля за него. Смятам, че се държи толкова странно, точно защото е неразбран. Все едно ходи из минно поле - колеблив, нерешителен, объркан, нелогичен.
Мисля, че се отпуска най-много с Илияна, може би защото я харесва най-много. С жените, към които няма интерес, се държи хъшлашки, като с аверите - "кАжи честно", "ти да видиш... И води смол толк, очевидно не му се задълбава.
Пред Илияна като че ли показва най-много от себе си, въпреки че и там се притеснява от сковаността и стерилността й. Тя казва, че е добре настроена към него и че иска да му помогне, но невербалното й поведение говори друго.
Не видях дали пишман психоложката зададе на Марин въпроса какъв му бил червеният флаг, ама WTF изобщо?! Rolling Eyes Това няма как да е сериозно! Чест му направи на Марин как се оправи със ситуацията - нито се оправда, нито разкри играта на Алия.
Елеонора е една много, много куха лейка и простакеса. Дори не мога да кажа, че това шА мА изуми, тя от първия момент си е такава - нищо класно и изискано няма в нея, нищо дамско и нежно.
Михаела очевидно в следващия епизод пак ще върти същите номера. Frowning1
Виж целия пост
# 591
Моля, без спойлери кой какво е чел!!

Това, което написах за Стоян не е ново. Дори се дискутираше тук в темата - затова си позволих да го напиша.
Виж целия пост
# 592
На мен пък ми хареса Стоян до Пламена. Имат си разговор. Обаче вечното преследване котка и мишка между Телец и Везни. Просто не става. Тя търси малко повече конкретика и ексклузивност. Той пък бяга по тъч линията подавайки от време на време погрешни сигнали. Кауза пердута !
Той много си харесва Илияна обаче.
Крисчън е вече пределно ясен, харесал си е Елеонора и мисля, че вече дори не му се седи там.
За нея, мога да кажа само, че е симпатична жена на средна възраст, която обаче явно е от средите тип чалгаджийски, такъв вайб ми препраща. Има нещо махленско в нея. Но и в него де. Така, че биха си отивали като двойка.
Румяна ме ужасява с това пъчене на дупето назад, направо ми става гадно да и гледам стойката.
Доника много кофти кожа, гледах някъде по мрежите, че си е изгорила лицето с някакви процедури и сега има дълбоки белези.
Марин продължавам да не му вярвам, не ми го побира акъла млад мъж, да успее да се въздържи пред такава напориста мацка и то хубава. Алия е хубава жена, който казва, че не е, не му вярвам.
Или Марично е гадже с Дъмбо и в релания живот или пази някакво поведение. Но, ако не бяха камерите въобще нямаше да и прости според мен на Алията.
Някои полилеи не знам какво правят там въобще, тази Цвети пилатеса - тотално прозрачно, безинтересно и кухо момиче.
Бетина, дивата....?? Какво диво, в този умрял гълъб ?
Абе скука.
Виж целия пост
# 593
Не знам, ама голяма скука го направиха това предаване. Изчезна всякаква мистерия. Единият си влязъл с гаджето и всяка вечер я привиква да я успокои, че е обарал и нагушкал още поне 3-4 през деня, ама само за нея е мислил, докато се е гушкал с другите. Вторият е по-объркан от мен на последния ми изпит. Всички са му интересни и енигматични, точно както на мен всички отговори ми изглеждаха верни. Третият, имам чувството, че всички го изнервят и не знае защо е влязъл.
Другия път да вкарват някой като Алек. До последно да размотава всички и накрая да си тръгне без да избере.
Виж целия пост
# 594
Многострадалната Михаела. Голяма любов, голямо нещо - усукала му се е на врата на Марин, виси и разчита на предразсъдъците на Марин, че ще излезе гадняр, ако я дисциплинира малко.
Виж целия пост
# 595
Не знам, ама голяма скука го направиха това предаване. Изчезна всякаква мистерия. Единият си влязъл с гаджето и всяка вечер я привиква да я успокои, че е обарал и нагушкал още поне 3-4 през деня, ама само за нея е мислил, докато се е гушкал с другите. Вторият е по-объркан от мен на последния ми изпит. Всички са му интересни и енигматични, точно както на мен всички отговори ми изглеждаха верни. Третият, имам чувството, че всички го изнервят и не знае защо е влязъл.
Другия път да вкарват някой като Алек. До последно да размотава всички и накрая да си тръгне без да избере.

ТОП коментар - много се смях с него JoyJoyJoyJoyJoy  Особено с подчертаното

Относно написаното за Алек - да, поне с него не се чудехме дали ще има целувка или не. Той ги караше по домова книга, та да няма сърдити Joy Ако Алия беше в неговия сезон майкооо, какво целуване щеше да падне.......
Виж целия пост
# 596
Дали ще видим Румяна с прическа, различна от мазното кокче?
Виж целия пост
# 597
Аз имам чувството, че това е тотално различен формат. Предишните ергени мляскаха всичко живо наред и се възмущавахме, ама на ви сега праволинейни и моногамни ергени:) Поливината  предаване мина и няма ни целувки, ни интрига.
Виж целия пост
# 598
Стоян беше нетърпим на срещата с Пламена. Тя се опитва да се заговорят, той видимо разсеян, сменя темата, сменя позата, прекъсна я 15 пъти, взира се в лицето й, облизва се, души я - демонстративно не я слушаше и не се интересуваше от това, което тя иска да си говорят. Нетърпим просто. Не знам какво не му е наред.
Виж целия пост
# 599
Другия път да вкарват някой като Алек. До последно да размотава всички и накрая да си тръгне без да избере.
Отидохме от едната крайност на другата. В сезона на Алек му беше абсолютно забранено да показва, че няма интерес към някоя - даже го караха да се целува с жени, към които видимо изпитваше отвращение. После пък на церемониите падаше едно тюхкане, вайкане и тежко въздишане, че трябва да изгони поредната скочубра, чието единствено постижение в живота е да превръща кислорода във въглероден диоксид.

Сега пък е точно обратното - ергените до такава степен демонстрират пренабрежение към някои и фаворитизъм към други, че се чудиш защо не се хванат под ръчичка и не си тръгнат. Не могат да хванат баланса местните телевизии и това е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия