Предстои ми Инвитро / ИКСИ - Да поговорим - Тема 93

  • 23 111
  • 672
# 660
ani4ka03  стискам палци да наваксат Flowers Four Leaf Clover Знам колко ти е трудно в момента - това чакане е ужасно Hug
Si_mo_na  дано ви изненада и не само да се оплоди, а и имплантира и да се превърне в едно живо и здраво бебе Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 661
Дано имате успех с едничката яйцеклетка! Знаеш, че не бройката е важна.
Знам, да! А и е доста по-различна ситуацията от миналия път, защото все пак имаме две замразени ембриончета от миналия месец 🙏 Ако успеем да добавим още 1-2 при тази и следващата пункция ще бъде супер 🙏
Виж целия пост
# 662
Здравейте Simple Smile Предстои ми трансфер утре. Лекарят ми искаше да тествам прогестерона след 3 дни Cyklogest. Какво мислите за резултата? Още нямам отговор от АГ, а се притеснявам, дали стойността е добра.
Виж целия пост
# 663
Здравейте, дали има тема, в която се коментират резултати от Имунологична биопсия и Импо+. Ще се побъркам докато се върне докторът, за да я коментираме.
Виж целия пост
# 664
Hope_Nadezhda, не мога да дам съвет относно прогестерона. Като се конвертира прави 16-17ng. Възможно е да ти увеличат дозата или да ги включат под друга форма. Не мисля, че е критично нисък.

Plamm.si, биопсиите са се коментирали и тук, и в темата Пациентки на ЦРЗ "Надежда". Импо+ прави ли се и в други болници?
За колко време излязоха и какви са резултатите?
Виж целия пост
# 665
Hope_Nadezhda, 16-17 мг не е много. Знам, че под 10 е критично нисък, 16-17 си е нисичък. Вероятно ще ви включат още малко поне прогестерон.

Моята едничка яйцеклетка се е оплодила. Одеве ми се обадиха.
Този път реших, че не искам никакви селекции и ИКСИТА, ПИКСИТА, ЗИМОТИ и т.н.
Исках класическо инвитро без селекции.
Дано има късмет и в събота да ми се обадят, че замразяват едно хубаво ембрионче 🙏
Миналия път, когато беше пак една ползвахме Зимот и ИКСИ и изобщо не се оплоди дори, заради това сега реших така. Казаха, че мъжкия материал е бил чудесен като концентрация и подвижност, за това взех това решение. Бях я отписала, честно казано, дано съм грешала и ни изненада приятно.
Виж целия пост
# 666
Si_mo_na,
Много се радвам за вас! Имате вече няколко замразени, ако не се лъжа от предишни публикации? Решихте ли дали ще довършите протокола или ще "рискувате" с трансфер преди следващи пункции?

И аз мога тихичко да се зарадвам днес, защото и двата ембриона са стигнали до морула днес на обяд. Обсъдихме вариант за ПИД и решихме да направим, ако утре показателите са добри, на единия ембрион. Много ме гложди тази мисъл дали да не пратя и другия, но сумата хич не е малка. Аз съм в Тутракан и те си партнират с Надежда, сумата е 780 евро на ембрион, заради двойното замразяване и транспорт и т.н.
Виж целия пост
# 667
Пфф… 400евро отгоре?! Та те дори не пращат ембриона, а биопсия.. Замрязяването така или иначе го плащате, ако няма да има свеж трансфер, но поне транспортът до София би трябвало да е еднократно платен за колкото и ембриони да са.. така ми е логично.
ПИД в Надежда е 380евро на ембрион.
Виж целия пост
# 668
ani4ka03, имаме два замразени ембриона от миналия месец, сега дано успеем и това да го замразим. Няма да правя свеж трансфер. Остава ми една пункция, дано успеем да я направим другия месец, ако не ще се проточи повече отколкото ми се искаше, но .. някои неща не зависят от нас.

Ние никога не сме правили ПИД, но 780 евро на ембрион - дори да искам няма как да си го позволя.
Виж целия пост
# 669
Симона, много се радвам🍀 Заради липсата на имплантация предния път може би е добре да направите ПИД поне на 1 или 2 ембриона, щом имате повече. Не е 700 евро цената. Може да го обсъдиш и с гл. ембриоложка, ако прецениш. Преди да е замразен най-добре да се направи ПИД.
При нас е само едничко и няма какво да подбираме, ще му стискаме палци да е силно и здраво, но ако бяха повече се готвехме за ПИД.
ani4ka03, имаме два замразени ембриона от миналия месец, сега дано успеем и това да го замразим. Няма да правя свеж трансфер. Остава ми една пункция, дано успеем да я направим другия месец, ако не ще се проточи повече отколкото ми се искаше, но .. някои неща не зависят от нас.

Ние никога не сме правили ПИД, но 780 евро на ембрион - дори да искам няма как да си го позволя.
Виж целия пост
# 670
Моите са направени в Надежда при Стаменов. ИМПО+ ми е 2, а имунен баланс от имунологична биопсия е 5. Предполагам докторът вижда някаква по-подробна картинка от изследването, но чакането да ми дойде време за часа, в който ще обсъдим ме побърква.
Резултати ми излезнаха точно за 11 дни.
Виж целия пост
# 671
Plamm.si бих искала да помоля да си оправите цитата, тъй като не става ясно къде е Вашето мнение и къде самият цитат. Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 672
По темата за цената - да, ПИД в Надежда е 380 евро, но също така имат отделен ред в ценоразписа за транспорт на яйцеклетки, сперма и ембриони за територия извън София - още едно 345 евро отгоре. Утре, стига разбира се всичко да е наред, ще питам допълнително дали транспорта се начислява веднъж независимо от броя на тестваните ембриони. Скъпо е да живееш на майната си в нашия край 🙈
Пфф… 400евро отгоре?! Та те дори не пращат ембриона, а биопсия.. Замрязяването така или иначе го плащате, ако няма да има свеж трансфер, но поне транспортът до София би трябвало да е еднократно платен за колкото и ембриони да са.. така ми е логично.
ПИД в Надежда е 380евро на ембрион.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия