Предстои ми Инвитро / ИКСИ - Да поговорим - Тема 93

  • 22 520
  • 655
# 585
И на мен днес ми е 11ти ден и още нямам цикъл. Моят тригер беше с Хориомон и Овитрел.

Симона, успех със следващата стимулация, желая качествени яйцеклетки и ембриончета!
Мацки, след колко време ви дойде след пункция при дуален тригър Овитрел-Декапептил? Карам вече 11 ден, не че нещо много съм се разбързала, но след пункцията ми казаха седмица - десет дни… 😀

Хехе, близначки сме. Ние се надяваме да направим трансфер в този следващ цикъл и ми се иска да идва вече и да почва шоуто… 😀
Виж целия пост
# 586
На мен този път ми дойде на ден 13 след пункцията, която ми беше с двоен тригер и 7 дни Дуфастон (1х1) след това, но той не ми влияе по никакъв начин.
Миналия месец пак имах пункция и си ми дойде точно на датата, на която трябваше да ми дойде.
Виж целия пост
# 587
Точно заради това и аз го чакам с такова нетърпение. 😀
И на мен днес ми е 11ти ден и още нямам цикъл. Моят тригер беше с Хориомон и Овитрел.

Симона, успех със следващата стимулация, желая качествени яйцеклетки и ембриончета!
Мацки, след колко време ви дойде след пункция при дуален тригър Овитрел-Декапептил? Карам вече 11 ден, не че нещо много съм се разбързала, но след пункцията ми казаха седмица - десет дни… 😀

Хехе, близначки сме. Ние се надяваме да направим трансфер в този следващ цикъл и ми се иска да идва вече и да почва шоуто… 😀
Виж целия пост
# 588
Успех, момичета 🙏❤️
Виж целия пост
# 589
След последната пункция ми дойде на 13-тия ден, като дори прогестерон не съм приемала, нищо. И аз се бях стреснала, но си дойде.

При вас колко време имаше между пункция и ЗЕТ? При нас все нещо изскача и пропускаме пореден месец…
Виж целия пост
# 590
След последната пункция ми дойде на 13-тия ден, като дори прогестерон не съм приемала, нищо. И аз се бях стреснала, но си дойде.

При вас колко време имаше между пункция и ЗЕТ? При нас все нещо изскача и пропускаме пореден месец…

Любе, не бързайте. То тука няма значение. По-добре всичко да е спокойно и възстановено преди трансфера. Като цяло ние винаги след пункция правим свеж и до сега нямаме успех. До тук са 6 месец и още не сме направили ЗЕТ. Планираме евентуално другият месец, ама знае ли се.
Виж целия пост
# 591
Така е, не е хубаво да се бърза… но пък мисълта, че губим ценно време и месеци без пункции или трансфер, много ме тревожи и бъгва. Мислех, че ще пропуснем само един месец, после станаха два, сега поне три… Дано пък поне се случи тази година.
Виж целия пост
# 592
Така е, не е хубаво да се бърза… но пък мисълта, че губим ценно време и месеци без пункции или трансфер, много ме тревожи и бъгва. Мислех, че ще пропуснем само един месец, после станаха два, сега поне три… Дано пък поне се случи тази година.

Стискам палци да е в най-скоро време. Намират се някакви проблеми, които ви спират репродуктивно/среда и тнт или все някакви задължения изскачат? И аз малко се разочаровах, защото мислех да го направим този месец, но се разболях в началото на цикъла и пих някакви гадории. Не смогнах да се видя с Михайлова и в крайна сметка решихме да го отложим за другия месец АКО евентуално и периферната имунология е добре.
Виж целия пост
# 593
Ох, да, и при теб тъпо стана, че се разболя и отложихте. :
При мен в последния момент решихме да правим хистероскопия, а репродуктивната не иска в същия цикъл да правим и биопсиите. Така че биопсиите ще са следващия цикъл и трансфер няма как да има тогава.
То всъщност, за колко време излизат тези биопсии? По принцип говорихме за имунологична и имплантационен прозорец, но бих направила всички възможни.
Виж целия пост
# 594
При мен тези двете излезнаха за 10 дни, сложи го 14 за по-сигурно. Ако всичко излезе нормално - започвате. При мен имаше проблем и ни забави почти шест месеца, много ме беше яд, че загубихме тези месеци, но така се случи.
Виж целия пост
# 595
Любе, ама това е най-доброто, което можете да направите. Хистетоскопията при всички случаи ще провери какво стават вътре и ще изчисти средата, ако има от какво. Биопсията вече със сигурност ще провери какво се случва и на имунологично ниво. Според мен има смисъл да си изчакате тия два цикъла и да не си даваш зор. Ние точно това направихм, само дето не сме повтаряли хистерото, но пък имах хормонална поддръжка през цялото време, че при мен естрогена е висок и от това се образували.
Ние направихме имунологична, ИМПО+, биологична, и хистология за ендометрит.

Биологичната излезе за 3-4 дена.
ИМПО+ и имунологична за 13 дена при мен.
Хистологията не знам кога е била готова - миналия вторник бях при Чапанова и тя каза, че има резултат от нея, но не ги виждам никъде, та нямам идея колко време се чака.
Виж целия пост
# 596
Здравейте и от мен,
Аз очаквам резултати вече 12 ти ден от ИМПО+ Имунологична биопсия ( след 1 missed abotion и една биохимична бременност). Въпросът ми е, ако някоя сред вас е пациентка на др Стаменов и той пътува, замества ли го някой? Разбрах, че освен него, никой друг не се наема да чете изследвания резултати, но все пак ме бъгва идеята, че губя овулация, докато чакам без план.
Виж целия пост
# 597
Ъпдейт от мен Hands V
Отърсихме се след първият ни неуспешен опит (9 неолодени яйцеклетки, мъжки фактор) и продължаваме напред . Планът за този опит е да се използва TESA, IMSI и пиезо активация на яйцеклетката. За мен този път решиха да започнем директно с Menopur .
Заредила съм се с един куп добавки. Имам назначени доста нови кръвни изследвания (главно за коагулация и вродени тромбофилии). Чакам си цикъла и да започвамеее Misc Syringe
Виж целия пост
# 598
Марена, ние успяхме с Теса и Менопур. Пожелавам същия резултат и на вас!
Виж целия пост
# 599


Момичета, помощ! Има ли някакъв чалъм (така да се каже) в поставянето на Пр0лу7екс с тази спринцовка? Всяко поставяне е някаква мъка, изтеглям разтвора и той се връща обратно. Пробвах да пробия друга дупка, но пак не се получава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия