Страсти – ясли и градини в София, кампания 2026/2027 - Тема 1

  • 25 423
  • 746
# 120
Колко време ще бъде заключена система за актуализация.
Виж целия пост
# 121
Знаете ли в колко часа ще отключват системата?
Виж целия пост
# 122
За тази не знам, но миналата година в 9:34 вече са били обявени свободните места
Виж целия пост
# 123
Знаете ли в колко часа ще отключват системата?

Звъннах преди малко и ми казаха, че би трябвало днес да бъде отключена система.
Виж целия пост
# 124
То, че ще е днес е ясно, но не знаех, че са толкова неорганизирани.
Виж целия пост
# 125
И аз звънях на дирекция „Образование“ към Столична община: 02/9433183 и ми казаха: Еми, не знаем, колегите ще преценят. 😁

По имейл току що ми отговориха:

На 30.03.2026г. получихме запитване със следното съдържание: В колко часа днес ще бъдат обявени свободните места и системата ще бъде отключена?

Нашият отговор:
Системата е в процес на обновяване. Опитайте по-късно.

Супер полезни и от двете места, като цяло, хаха.
Виж целия пост
# 126
То, че ще е днес е ясно, но не знаех, че са толкова неорганизирани.
Какво да кажа.
Аз също мислех, че по рано ще я отключат.
Събота я заключиха .
Явно не им е стигнало Събота и Неделя да си свършат работата.
Виж целия пост
# 127
Здравейте! Аз не съм сигурна дали разбирам защо е от значение кога ще обявят местата днес? Просто интерес, или има отношение към подредбата на желанията? Простете, ако въпросът ми е лаишки, но за първа година се "сблъсквам" с тази система и процеси.
Виж целия пост
# 128
Абсолютно без значение е по кое време днес ще отключат системата, имаме цял месец да редим желанията.
Виж целия пост
# 129
Абсолютно без значение е по кое време днес ще отключат системата, имаме цял месец да редим желанията.

Така е. То аз и надежди нямам, защо чакам да я отворят въобще. 😅
Виж целия пост
# 130
Абсолютно така си е. И като я отключат първите ден-два напливът е толкова голям, че постоянно забива и те изхвърля, явно се претоварва.
Виж целия пост
# 131
Май са почти готови, като гледам свободните места са излезнали на повечето места
Виж целия пост
# 132
Здравейте! Аз не съм сигурна дали разбирам защо е от значение кога ще обявят местата днес? Просто интерес, или има отношение към подредбата на желанията? Простете, ако въпросът ми е лаишки, но за първа година се "сблъсквам" с тази система и процеси.

Каквото и да наредите сега точно преди затваряне на системата нещата драстично ще се променят тъй като тогава всеки гледа за последно и се реди на ново Simple Smile
Иначе сега много места ще излезне, че има.
Виж целия пост
# 133
Е, отвориха я, и какво? За целия Младост 2 има 8 места по общ ред и 5 по социални критерии за ясленчета 2025.
Виж целия пост
# 134
При мен сайтът не се отваря. Ще хвърля едно около след няколко дни вероятно, явно наистина напливът е голям.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия