💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин - професионален и личен живот 💫 /Тема 58/

  • 56 435
  • 737
# 510
Със сигурност има доста стари снимки в поста на Ханде, но има и някои нови за нас. Някаква си нейна компилация е направила. Grinning Радвам се, че се появи. Дано е по-активна тези дни. Дано патроните ни зарадват с новини за проекти, че голяма суша... Да припомня и че още си чакаме "Необичайна история"...
Виж целия пост
# 511
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Simple Smile

Gift Heart

Sparkling Heart
Виж целия пост
# 512
Здравейте, 🌞

Феновете пишат, че Ханде е била на курс по актьорско майсторство в Лос Анджелис за 2 седмици.


Хубав ден на всички 😃
Виж целия пост
# 513
На мен ми излиза на стори със зимни дрехи, което дори и за Лондон е прекалено. Явно са стари снимки.
Виж целия пост
# 514
Тини, една от снимките е от кола с американска регистрация.
Момичета, можем ли да направим обосновано предположение, че Ханде е била в Америка по времето, когато и Керем е бил.
Дали пък нашите патрони случайно не са се засекли там - на неутрална територия?🤭
(само разсъждавам)
Приятен ден, момичета!🌺

Виж целия пост
# 515
ВиХи, не ми се вярва. 🤔

За Керем писаха, че е бил в Калифорния с Каролайн, сравняваха сторита им в Туитър.
За Ханде няма конкретен период - само, че е била там за 2 седмици.

Залагам на чисто съвпадение на дестинациите просто 😉😎
Виж целия пост
# 516
Аз не залагам на случайност. Ханде е била там точно в периода, когато и Керем е бил.
По-скоро с Каролайн се разминават периодите и доста са преекспонирани нещата. Тя се е появила там сега заради тенис-турнир, докато Керем вече си е в Турция. И пак отбелязвам, че той нищо не й лайкава на въпросната Каролайн. Само тя него лайква (ама ние си знаем за мераците на булките към Керемчик).😀
ВиХи, не ми се вярва. 🤔

За Керем писаха, че е бил в Калифорния с Каролайн, сравняваха сторита им в Туитър.
За Ханде няма конкретен период - само, че е била там за 2 седмици.

Залагам на чисто съвпадение на дестинациите просто 😉😎
Виж целия пост
# 517
Ще почакаме и ще разберем 😉😃
Виж целия пост
# 518
Не знам, но Керем пак се е разпял в колата. А знаем, в кой период пееше ...
Виж целия пост
# 519
Не искам да ви " убивам" надеждите, но ако имаше малка вероятност Ханде и Керем да са заедно в момента, той няма да лайква съблазнителни мадами в Инстаграм 😎.
Поне според мен...

То така с лайкването на полуголи мадами  , когато беше на Карибите ( по времето , когато бяха заедно) започнаха проблемите... 😉

Аз съм Отбор "По- скоро Не". 😃
Не знам, но Керем пак се е разпял в колата. А знаем, в кой период пееше ...
Виж целия пост
# 520
Ново от Керем Simple Smile
https://x.com/i/status/2047635828541714888

Simple Smile
Скрит текст:
Не е Америка, а Италия Simple Smile

Gjusta във Венеция


Виж целия пост
# 521
Mi_si, но снимката на колата е американска, Калифорния.😃
А тази с шапката я сложих, защото ми хареса. Слабичка нещо ми изглежда Ханде, дано всичко е наред при нея здравословно.
Виж целия пост
# 522
Всички гледни точки, истината е някъде там ... 😎

От Туитър: (клюка – нямам и доверие за достоверност, но се върти и ви я споделям)

Пишат, че Керем и Ханде наистина са били на едно и също място, по едно и също време в Калифорния. Новината за наркотиците я хваща там, затова се е забавила с прибирането – полетът и не е бил от Лондон, а от ЛА.
Виж целия пост
# 523
Ново от Керем Simple Smile
https://x.com/i/status/2047635828541714888

Simple Smile
Скрит текст:
Не е Америка, а Италия Simple Smile

Gjusta във Венеция



И аз го видях това стори, но не е ли и то старо. Този номер с очилата взе да се изтърква.

И какво сега, благодарение на историята с наркотиците ги хванахме в крачка. Абе казвам ви, щом Керем пак пропя, има нещо.

И какво стана с изследванията на урината на Ханде. Нещо и показните арести утихнаха.
Виж целия пост
# 524
И в нашата преса сме:



https://www.edna.bg/izvestni/sled-razpiti-i-mylchanie-hande-erch … -poslanie-4684474
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия