Ергенът 🌹 сезон 5, тема #5: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 50 614
  • 924
# 360
Симона и Стоян са, като учителка и ученик. Изобщо не виждам нищо общо между тях - нито привличане, нито химия, нито някакъв интерес. Обаче е интересно това, че когато някой каже нещо лошо за Стоян, Симона настръхва и дори й идва да го защити. Това е наистина интересно.

Илияна вече категорично не я понасям. Супер манипулативно, токсично същество е тя. Постоянно го натиска, манипулира, буквално го трови с всяко появяване и сега, като не получи розата се сдуха и седна да му пише бележка, пак за да го манипулира. Не понасям такива токсични хора.
Стоянчо, ако само за ден обърне по-голямо внимание на Китана, Илиянка ще полудее от яд. Дано се сети да го направи, за да й свие перките малко.

Вече официално съм фенка на Крис. До момента той най-много ми допада.

Не знам за Илияна, по-скоро я виждам много страхлива спрямо мъжете. От друга страна определено иска да е водеща, лидираща, което означва постоянно доказване на чувства от страна на мъжа. Това си е обсебване, да, но е защото тя е пълна със страхове от разбито сърце или изоставяне. Много филми  гледа, а гаранции в любовта няма!
Виж целия пост
# 361
Илиана също е супер младо момиче, което е с излъчването на изстрадала жена на средна възраст - виждам ги със Симона как седят на някоя пейка пред блока, гледат кисело и обсъждат колко ужасни са младите LaughingLaughingLaughingLaughing
Виж целия пост
# 362
Илияна вече категорично не я понасям. Супер манипулативно, токсично същество е тя. Постоянно го натиска, манипулира, буквално го трови с всяко появяване и сега, като не получи розата се сдуха и седна да му пише бележка, пак за да го манипулира. Не понасям такива токсични хора.
Стоянчо, ако само за ден обърне по-голямо внимание на Китана, Илиянка ще полудее от яд. Дано се сети да го направи, за да й свие перките малко.
И според мен. Не беше ясно от началото. Но сега вече се вижда как тя върви в живота с мижитурския подход да се прави на света вода ненапита. Няма смелост и доблест да се заявява открито. Но си бута към целта да е избрана, обаче се прави, че е над тия неща. Мълчи като пън и после “реве”. Такива са много тегави.
Виж целия пост
# 363
Забравих да добавя, че бях тотално съгласна с думите на Доника за това, че когато дойде желанието - не пита! Вероника как се разяри, направо ми стана смешно и жално едновременно. И момчетата били интроверти според нея, за Стоян може да е така отчасти, но Марин не е въобще интровертен тип!
Виж целия пост
# 364
Марин по-добре да спре да прави тестове. Не се прави така! Или приемаш човека такъв, какъвто е, или си продължаваш. Тестовете са за училище, не за живота. Моля дами, не правете тестове, защото това означава несигурност. А ако има несигурност, няма истински чувства. Малко ме притеснява Марин с този тест...ще е кофти, ако и той излезе страхливец по отношение на обвързването.
Сега като се замисля, през ум не ми е минавало да правя тестове във връзките си. Как им го ражда акъла?!
Виж целия пост
# 365
Естествено, че не иска да се обвързва Марин.
То жените там не искат, че той ли.
Виж целия пост
# 366
Според мен Марин никакви тестове не прави. Прави и говори тъпотии и после обяснява, че били тестове. Пълен дечко, който разчита основно на чар и хубава усмивка.
Виж целия пост
# 367
Затова казвам, че Марин е търговец на дребно. Никакъв играч не е - просто тарикатче с малките му номерца. А реално и той не печели нещо особено като мята тия кьорфишеци. Вместо това се обяснява през половината време на Мрънкащата Миша. Какъв играч е това?
Виж целия пост
# 368
Моя мъж!!!! Мнооого би ми се искало все пак да не са толкова показно сигурни един в друг " на този етап". Много манипулативна тази Михаела. Не искала да му влияе, разбирай само това ще правя без да разбереш. Скучна работа.
Виж целия пост
# 369
Водят доста интересен разговор, между другото. Опознават се, харесва ми.
Най-накрая да видя готин разговор в това шоу Ергена от толкова много сезони, най-накрая един естествен разговор, който всяка двойка би провела. Има флирт, има закачка, има химия.
Виж целия пост
# 370
Илиана също е супер младо момиче, което е с излъчването на изстрадала жена на средна възраст - виждам ги със Симона как седят на някоя пейка пред блока, гледат кисело и обсъждат колко ужасни са младите LaughingLaughingLaughingLaughing
Че тя пейката е тук в темата... Smiling Imp
Виж целия пост
# 371
Аз тези двамата нито ще ги гледам повече, нито ще ги слушам. Тази ушатата не мога да я понасям, не са ми интересни и не искам да си губя времето с тях. Той е дечко, а тя е доста елементарна и глуповата - какво да им гледам? Стоян и Крис са ми в пъти по-интересни.
Виж целия пост
# 372
Някой знае ли инструменталната музика с цигулките, която се чуваше по време на целувката на Марин и Михаела по време на вечерята къде мога да го намеря? Същата музика и в предни сезони съм я чувала, със сигурност се сещам за финала на Ади и Васил.
Виж целия пост
# 373
Гледайки Марин и Михаела - спокойни са заедно, по някакъв начин все едно се познават, довършват си изречения. Извод: познават си се от преди това, може и да са гаджета /ако е така наистина гигантско изпитание за Михаела и лудост от страна и на двамата/.
Виж целия пост
# 374
Кристиян също трябваше да участва, щеше да е интересно. В крайна сметка можеше да отложат играта за друг ден
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия