Ергенът 🌹 сезон 5, тема #5: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 50 624
  • 924
# 60
Напоследък превъртам, превъртам, накрая дори не доглеждам епизодите, от вас се информирам. Омръзна ми да слушам разваления български на Гориция и Айля, да гледам Мишето как се самозалъгва "не ми е приятно да говориш с други жени! Но то е твой избор! И го уважавам, много е важна свободата и ти я давам", но най-много ме ужасява и тука натискам вече стабилно копчето за превъртане(благодаря ти, ЕОН) - когато дадат в кадър Стоян. Просто е зловещо. Имаше един сериал с Дмитрий Нагиев за Чикатило и не казвам, че намирам прилика... ама го казвам. Joy
Просто е зловещо. То не бяха рецитали "идвам.отивам си.днес.вчера.есен? А дали? Бил съм", то не бяха литературни четения на дневник, извадени като от криминална хроника, то не бяха близанки, допиранки, пипанки... Как па всяка държи да опипа, да олигави, прилича на 70-годишен мераклия - нищо вече неспособен да свърши, ма с нестихващ нагон.
Абсолютно всякаква симпатия ми изчезна. Илиянка киселата му е най-добрата приятелка, както всеки обратен си има такава, а Симонка му е блянът, ако случайно реши да пробва с жена; Китаната го плаши, че има повече топки от него, а Пламена му е идеалът, ако трябва да се фука пред обществото, че е хетеро и има трофей. Единствено Симона не мога да я разбера - перверзник бил, маниак бил, пък все там се вре, особено като видя, че други жени го искат. Каква е логиката? Тая е другата вечно объркана.
Марин ми е безумно скучен с това Мише, да не съм на 15, че да слушам клетви в любов, обяснения и да гледам сополи... Пуснала съм го за сеира! Искам сеир и разврат! Joy

Отсега мога да кажа и как ще протече влизането на "новите" лица:
Любка ще основе Клуб на Печените Чушки с Елеонора
Мартина, заедно с Гориция, ще направят втора част на филма "Бели мадами"
Скрит текст:

А Мартин ще мине Пламена и Китана от носталгия по Даниела и всичко останало във възрастовия диапазон до 23г., за да остане верен на себе си.
Уникален коментар! Благодаря, че ме разсмя. 😂😂😂 Чушка парти ги виждам да завъртят и някой скандал, ако ги провокират достъчно.
Гориция и Мартина в Шри Ланската версия на White chicks, може Стоян да играе Латрел, че го влече към актьорската игра.
Виж целия пост
# 61
Ферай вече си имаме. Само една операцийка на носа и е същата. За Илияна това.
Виж целия пост
# 62
Видео с някакви клюкарски коментари кой искал да има деца, кой можел, кой не можел...
https://www.facebook.com/reel/1929670447640726
Скрит текст:
Малко не им влиза в работата, но както и да е. Аз не помня Крис да е казвал, че при една връзка ще чака 5 години, за да реши. Май каза "ДО 5 години" и това е било преди. Сега едва ли би чакал 5 години. Бетина малко преувеличено и украсено го разказа.
Виж целия пост
# 63
Ферай вече си имаме. Само една операцийка на носа и е същата. За Илияна това.
Не мога така да преценя, трябва да вкарат луканки Орехите и тогава ще се види ясно.
Виж целия пост
# 64
Видео с някакви клюкарски коментари кой искал да има деца, кой можел, кой не можел...
https://www.facebook.com/reel/1929670447640726
Скрит текст:
Малко не им влиза в работата, но както и да е. Аз не помня Крис да е казвал, че при една връзка ще чака 5 години, за да реши. Май каза "ДО 5 години" и това е било преди. Сега едва ли би чакал 5 години. Бетина малко преувеличено и украсено го разказа.
Аз друго не мога да разбера. Как едни жени там се хванаха да клюкарят Елеонора дали искала деца на база това, което тя сама им е споделила. Ами тя пред тях може така да е казала, а с Крис друго да е почувствала и по друг начин да се разкрива. Не им е длъжна да се обяснява за такива интимни неща. А и дори да не иска, това си е между нея и Крис да си го изяснят. Може пък и Крис да послъгва ергенките заради имиджа си и всъщност да няма такова голямо желание. А и мненията на хората се променят.
Доста евтинко клюкарене.
Виж целия пост
# 65
Тази вечер ли Елвиса влиза да надъхва новите пишман ергени?
Виж целия пост
# 66
Оф ужас. Няма оттърване от това бездарно пиянде
Виж целия пост
# 67
Виктор и Кристина явно пак са се събрали защото са публикували еднакви сторита от един известен хотел във Варна
Виж целия пост
# 68
Почти изгледах подкаста с Марая и съм потресена. Това момиче ни знае къде е, какво прави и май отишла в Ергена ей така щото и е скучно.

Толкова елементарен изказ, държание.
Виж целия пост
# 69
Виктор и Кристина може и никога да не са се разделяли, а да опитат със сетни сили да привлекат интерес към иначе безинтересните си персони.
Виж целия пост
# 70
Виктор и Кристина явно пак са се събрали защото са публикували еднакви сторита от един известен хотел във Варна

Според мен изобщо не са се разделяли. Правят подобни постове, за да се коментира още за тях, защото 5-те минути слава им минаха, амо може изобщо това да го наречем “слава” (ам по-скоро публична излагация)
Виж целия пост
# 71
Аз пък превъртам на срещите на Крис. На мен той ми е най-скучен от тримата.
Стоян, въпреки че е доста криндж, поне ми е интересен и доста забавен с по-нестандартното си изразяване.
Крис е ясно, че е избрал Елеонора и от тука насам само срещи и разговори с нея ще гледаме. На мен тя изобщо не ми харесва, така че усърдно превъртам.
Виж целия пост
# 72
Виктор и Кристина явно пак са се събрали защото са публикували еднакви сторита от един известен хотел във Варна

Според мен изобщо не са се разделяли. Правят подобни постове, за да се коментира още за тях, защото 5-те минути слава им минаха, амо може изобщо това да го наречем “слава” (ам по-скоро публична излагация)

Хич не ги следя, но може да са имали планирани колаборации като инфлуенцъри и трябва да си изпълняват договорите.
Виж целия пост
# 73
Алия си каза, че като иска нещо, се стреми към него упорито.
Многострадалната сигурно ще опъне нервите.
Виж целия пост
# 74
Гласувах за Кристиан (ако Елеонора го целуне). Иначе, на Марин най-много му се натискат, а и Стоян е непредсказуем... Та, не съм сигурна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия