Ергенът 🌹 сезон 5, тема #5: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 50 614
  • 924
# 210
Тази Елена много хубава, бе. Къде се кри досега. Мислех, че има нова участничка. Ако и има нещо прилично в главата, ще ми стане фаворитка. Засега ми е такава на външен вид само.
Стоян ме кара да се чувствам неловко дори само гледайки го.
Мисля, че има комплекси, че не е най-желаният, а му се иска да е такъв. Имал е различни представи за протичането на шоуто, но Марин и дори Крис го првъзхождат по един или друг критерий и това го демотивира. Явно в живота си е свикнал да е алфа, пък тук даже и бета не е.
Виж целия пост
# 211
Изгледах със закъснение епизода от вчера. Ако Стоян не се прави на иди::::от, то шансовете му да си намери жена клонят към 0. Едва ли вярва, ме "закачките" му са смешни.
Не е така. Знам за познати, двойки, които се разведоха след години брак и деца, защото на мъжа му писна и реши, че му се живее открито като гей.
Жени за гейове се намират, стига жената да е наивна и амбициозна за сватба.

А Вероника за какво се ежи на промото и обижда Алия? Защото е целунала годеника на Многострадалната ревла ли?
Виж целия пост
# 212
.... Имал е различни представи за протичането на шоуто, но Марин и дори Крис го првъзхождат по един или друг критерий и това го демотивира. Явно в живота си е свикнал да е алфа, пък тук даже и бета не е.
Съмнявам се в живота да е алфа. Същият си е като в шоуто, че сигурно и още по-криндж като няма камери.
Човек, който се гордее, че е чикименто и че намира за яко да заведеш мадама на среща на гробищата, не е алфа.
Виж целия пост
# 213
Дразни ме това хлапе Михаела, къде си мисли, че се намира? Като са се взели да си ходят и това е
Виж целия пост
# 214
Такива като Михаела се лепват на някой точно такъв хубавелко като Марин, като фенки са. Изтърпяват всичките му свалки, другите му гаджета, седат и чакат, ден рев, ден лиготии, и накрая, ако нямат никакво самочувствие и чувство за достойнство и други опции, се овенчават с пръстена и дърпат някаква измислена реч на сватбата за това колко много се обичат. Пък за него тя е удобната и той ще си продължи по същия начин.
Виж целия пост
# 215
Ако много мрънка ще стане неудобна.
Виж целия пост
# 216
Повечето се пречупват, изморяват се да мрънкат, самозалъгват се със снимки от общото море и две екскурзии годишно - и чакат. Междувременно взимат и “общ” домашен любимец, ако успеят да се наврат да живеят заедно. Това е нещо като наръчника на младата булка, за да привикнат младежа към “отговорности”. (вижте, че Цвети малкото точно това коментираше за кучето и за вниманието, уж за да тества Марин дали е отговорен… детски работи). След бебето евентуално виждат, че никой толкова много не се е стремял към хубавелкото и има причина за това и схващат, че май са се прецакали.
Виж целия пост
# 217
.... Имал е различни представи за протичането на шоуто, но Марин и дори Крис го првъзхождат по един или друг критерий и това го демотивира. Явно в живота си е свикнал да е алфа, пък тук даже и бета не е.
Съмнявам се в живота да е алфа. Същият си е като в шоуто, че сигурно и още по-криндж като няма камери.
Човек, който се гордее, че е чикименто и че намира за яко да заведеш мадама на среща на гробищата, не е алфа.
Вижте му тиктока на този човек (че тук ме трият)... То просто не е за разправяне.
Виж целия пост
# 218
Ох, нямам тик ток.
Виж целия пост
# 219
Лел, какъв скучен сезон… Имам войо и буквално днес сутринта изгледах вчерашния епизод, а го започнах в понеделник вечерта😅(а съм болна и пак си намирах какво да гледам🤣). Не знам какво се правят повечето с тия целувки, ще кажеш, че са в девически манастир. Марин е готин, ама определено иска жена, за която да не се бори той, а тя за него. Стоян според мен не е гей, просто отвсякъде му правят проблеми и той се затваря в себе си и не знае правилния път. Ако Марин се държеше така няма да има проблем, просто защото е по-симпатичен, винаги на по-симпатичните хора им се прощават неща, докато на Стоян всеки ход се гледа под лупа, защото не е толкова симпатичен физически, тъпо, ама това са фактите…
Виж целия пост
# 220
Марая е непоносима за слушане в Надкаст ("съответно"). Говори много разпиляно, несвързано, като от време на време има по някой проблясък. Малко ми напомня на надкаста с Натали от ЕЛР (също нетърпим), но на ниски обороти.
Виж целия пост
# 221
Рубриката "С Марто и компания" днес с гост  Марая.. И рожден ден на Кукушев.
https://www.btv.bg/shows/predi-obed/videos/studio-ergenat-s-mart … -izkusitelka.html


Промото към епизода в четвъртък
https://www.facebook.com/reel/2267441847394217
Виж целия пост
# 222
Елена даже и на среща ходи, не следите играта. Grinning Копаха костенурки с Маринчо.
Виж целия пост
# 223
Тази Елена много хубава, бе. Къде се кри досега. Мислех, че има нова участничка. Ако и има нещо прилично в главата, ще ми стане фаворитка. Засега ми е такава на външен вид само.
Стоян ме кара да се чувствам неловко дори само гледайки го.
Мисля, че има комплекси, че не е най-желаният, а му се иска да е такъв. Имал е различни представи за протичането на шоуто, но Марин и дори Крис го првъзхождат по един или друг критерий и това го демотивира. Явно в живота си е свикнал да е алфа, пък тук даже и бета не е.
Няма. С нея е най-скучната среща за сезона. Не е тъпа, просто е много скована.
Виж целия пост
# 224
Алия обаче има нещо в нея, трепетлика й погледът странно.
Марин за мен е много женствен с тия “Исках ли да те целуна? Да. Искам ли сега? Да.” И “била ли си наранявана?”  Абе пич, сваляй си мацката. Каква е тази психотерапия, какво е това оглеждане, каква е тази поезия. Ако и в секса е такава мишка - скука.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия