Модни консултации - 80

  • 41 036
  • 530
# 525
Тениска и върху нея рокля с тънки презрамки е за ученички и млади жени Grinning

Варианта рокля плюс риза отгоре е добър.
Виж целия пост
# 526
Напоследък виждам и девойки и  по възрастни дами да се носят така.Аз не съм фен на лятна тънка рокля да сложиш отдолу тениска,която да ти топли ..то идеята на роклята се губи.Иначе сукман си е класика.Но за друг сезон.
Виж целия пост
# 527
Харесва ми комбинацията ретро със съвременно. Но определено в тази жега не се виждам да сложа риза върху роклята и да вържа на кръста, тоест да натрупам няколко слоя от ризата на кръста си 👎.
 Sweta много добре ме е разбрала .
Възрастта не ми е проблем, нито дрес кода на работа.
Остава да "я" намеря. Роклята. В малък град трудно се намира като цяло, особено определена визия.
Виж целия пост
# 528
На мен ми допада, напомня ми младините Wink, но ги нося с потник или бюстие, когато ми е носталгично.
Виж целия пост
# 529
Харесва ми комбинацията ретро със съвременно. Но определено в тази жега не се виждам да сложа риза върху роклята и да вържа на кръста, тоест да натрупам няколко слоя от ризата на кръста си 👎.
 Sweta много добре ме е разбрала .
Възрастта не ми е проблем, нито дрес кода на работа.
Остава да "я" намеря. Роклята. В малък град трудно се намира като цяло, особено определена визия.
Потърси online, сега започват големите летни намаленията в Зара /точно днес/, в Мохито, в Reserved, H&M ... и в много други сайтове
Пускам ти няколко линка:
https://www.zara.com/bg/
https://www.reserved.com/bg/bg/zheni?gad_source=1&gad_campaignid … AYASAAEgLR8PD_BwE
https://www.mohito.com/bg/bg/sale?utm_source=google&utm_medium=c … AYASAAEgL_APD_BwE
https://www2.hm.com/bg_bg/index.html

Разгледай, пълно е с подобни рокли, тениски ..., успех и да се похвалиш Hands Plus1
Виж целия пост
# 530
И аз мисля, че е ретро и не бих носила сега. То всъщност никога не ми е допадало такова съчетание.
Освен това, според мен е подходящо за слаби дами с малък бюст, иначе не стои много добре.
Тя модата постоянно си се върти. Важното е на самите нас да ни харесва и да ни е комфортно, не е нужно да сме в крак с най-новите тенденции Simple Smile
П.П Мале, сега с тези разпродажби.. жените ще са като мъжете на световното - всички ще са "заети" Grinning (аз ще се въздържа).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия